Büyü Bozma

Herhangi bir büyü bozulacaksa, büyü bozan hocaların kendilerine özgü yöntemleri mevcut olabilir. Bu yöntemler içerisinde, kimi zaman vefk çalışmaları, kimi zaman ise muska gibi malzemeler söz konusu olabilmektedir. Hocalar, hangi yöntemi kullanacaklarını, kendilerine göre ve tecrübeleri doğrultusunda belirleyerek karar alırlar.

Bir büyü bozma çalışmasının temeli, büyü bozan hocanın vereceği karara bağlıdır. Büyü bozan hocalar, aldıkları eğitim ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde, en doğru kararı vererek gerekli uygulamayı yaparlar. Eğer muska gerekiyorsa muska, gerekmiyorsa farklı bir yöntem uygulanır.

Büyü bozan hocalar, yıllar boyu bu alanda ilerledikleri ve kendilerini geliştirdikleri için, kullanacakları yöntemlere karışmak kimsenin haddine değildir. Özellikle, el verme yolu ile nesillerce aktarılan özel çalışmaların sahibi olan bu insanlar, sizin için en doğru yöntemi zaten kullanacaktır. Bunun dışında bir şey olması söz konusu bile değildir.

Gerekli olan tüm çalışmalar, büyü bozan hocalar tarafından titizlikle yerine getirilerek uygulanır. Ön araştırmadan başlayarak, kişilerin enerjilerinin okunmasına kadar, pek çok özel çalışma içeren büyü bozma işlemi, gerçek hocalar tarafından rahatlıkla ve kolaylıkla yapılabilmektedir. Eğer büyü bozan hocalar bu işin ehli değilse, işte o zaman bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Bir büyü bozma çalışmasında, yanlış yöntemlerin uygulanması, kişiye zarar vermiyor olsa da, hem vakit açısından problem çıkarabilir, hem de istisnai durumlarda, yeni yapılacak olan büyü bozma uygulamasının etkisinin azalmasına neden olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için, büyü bozma işlemi sırasında mutlaka yeterli erişkinliğe sahip bir hoca ile çalışılması gereklidir.

Büyü bozan hocalar, kendilerinin hangi büyüyü bozup, hangisine bilgilerinin yetmediğini net bir şekilde anlayabilirler. Dürüst bir hoca ile çalışmanız halinde, yapılacak çalışmanın tüm ayrıntılarını öğrenebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Büyü Bozma” hakkında görüş bildirdi

  1. S.a medyum murat’ın semih’e yaptırdığım muska sahte çıktı.
    Muskanın içinden gazete kağıdı geldi elimize. İyiki açıp bakmışız yoksa boş yere günlerce üzerimizde taşıyacaktık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir