Üzerimde Büyü Var Mı?

Büyü, dünya var oldu olalı insanların hayatında önemli bir yer tutmuştur. Kimi zaman krallar bile büyü çalışmalarından destek almış, insanlar her zaman hayatlarında büyü ile şekillenmiş noktalara sahip olmuştur. Büyü, her zaman iyi niyetli yapılması gereken bir uygulama olsa da bazı medyum hocalar tarafından kötü amaçlarla da yapılabilmektedir. Böyle durumlarda, büyü belirtileri gözlemlenmeli ve büyü yapıldığından emin olunduğu anda büyü bozma çalışmaları ile etkiler kaldırılmalıdır.

Büyü belirtileri yapılan büyünün türünden doğrudan etkilenir. Bir büyü yapıldığı zaman kullanılan enerjiler yapılan çalışmanın yöntemine göre değişir. Her büyüde aynı yöntem kullanılıyor olsa bile farklı bir enerji var olabilir. Medyum hocaların yöntemleri, en iyi etkili alabilmek için ciddi oranda değişir.

Büyü belirtileri de her büyü için bu nedenle farklıdır. Bazı yaygın büyü belirtileri bulunuyor olsa da her medyumun büyüsü aynı şekilde etki göstermez.

Büyü Yapıldığından Ne Zaman Şüphelenmek Gerekli?

Büyü belirtileri çoğu zaman tek başına büyü yapıldığını kanıtlamaya yeter bir durum değildir. Bu belirtiler çok değişken olduğu için kişinin günlük yaşantısında karşılaştığı bir durum bile bu belirtilerdenmiş gibi görülebilmektedir.

Bir büyü belirtisini anlamak için yapılması gereken ilk şey o belirtinin ne kadar süre devam ettiğini gözlemlemektir. Belirtiler çok uzun süre devam ediyorsa büyü yapıldığı söylenebilir. Örneğin, bir kişi birkaç gün yemek yemiyorsa veya iştahı kapalıysa normal kabul edilirken sürekli devam eden bir iştahsızlık büyü belirtisi olarak kabul edilebilir.

Büyü yapıldığından ne zaman şüphelenmeniz gerektiğine dair kesin bir şey söylemek imkansızdır. Kişinin kendi durumunu iyi tanıması ve hangi durumlarda ne tarz bir etki ile karşılaştığını bilmesi gerekir. Eğer büyü belirtisi olduğuna inandığınız bir durumla karşı karşıyaysanız bu durumun sürekli devam edip etmediğine bakmanız önemlidir. Durum devamlı sürüyorsa ve hayatınızı çok ciddi oranda etkiliyorsa büyüden şüphelenebilirsiniz.

Bana Büyü Yapıldığından Emin Olabilir Miyim?

Büyü belirtileri bu yola giden ilk adımdır. Büyüden şüphelendiğiniz andan itibaren belirtileri unutmamalı ve sürekli olarak gözlemlemeniz gereklidir.

Belirtiler sürekli devam ettiğinde medyum hocalar ile görüşmeye başlamanız tavsiye edilmektedir. Medyum hocalar size öncelikle yaşadığınız belirtileri soracaktır. Bu belirtilerin ne olduğunu açık ve net şekilde anlatmanız çok önemlidir. Daha sonra bu belirtiler ışığında enerjisel inceleme yaparak büyü belirtilerinin kaynağı tespit edilecektir.

Büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız kendi başınıza, gözlem yaparak bu durumdan emin olmak gibi bir şansınız bulunmaz. Tıpkı hiçbir koşulda evde büyü yapılamadığı gibi aynı şekilde evde büyü bozmak veya büyü yapılıp yapılmadığına anlamak mümkün değildir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorum ve şikayetlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir