Ayırma Büyüsü

Dünya üzerinden pek çok farklı konu olsa da, fiziki dünyaya ait olmayan şeyleri, örneğin büyüleri yorumlamak diğerlerinden çok daha zor olabilir. Her şey bir yana, gayb alemlerinin gizemleri üzerinde çalışmadan, bir büyünün nasıl bir işleyişe sahip olacağını anlamak çok zordur.

Ayırma büyüsü, kişiler arasındaki bağı zayıflatarak ayrılık ortaya çıkarılması için yapılır. Ayırma büyüsü yapıldığı zaman, kişiler arasında halihazırda var olan bağlar zayıflar. Bu zayıflama sonucundaysa, kişiler birbirlerine karşı olumsuz düşüncelere sahip olarak, evlilikleri veya ilişkileri sona erer.

Ayırma büyüsünün etkisi, her insanda farklı olacağı için, kiminde önce soğuma, kiminde ise direkt olarak ayrılık şeklinde etki edebilir. Bu durum, sadece işinin ehli medyum hocalar tarafından tahmin edilebilir ve gözlemlenebilir. Bu yüzden, kime, nasıl bir ayırma büyüsü yapılacağını söylemek oldukça zordur.

Medyum hocalar, kişiler arasındaki bağın nasıl oluştuğunu belirlemek zorundadır. Örneğin, iki kişi arasında aşk büyüsü yapılmışsa ve daha sonra ayırma büyüsü ile bu aşk ortadan kaldırılmak isteniyorsa, bu durumda bazı hallerde, önce aşk büyüsü için büyü bozma çalışması yapılması gerekebilir. Bazı durumlarda ise, tam aksine herhangi bir büyü bozma çalışmasına ihtiyaç duyulmadan, sadece ayırma büyüsü yapılarak bu bağ kırılabilir.

Her konuda olduğu gibi, büyüde de her şey kişiler ile alakalıdır. Kişilerin enerjileri, durumları ve daha fazla konu, büyünün nasıl işleyeceğine direkt olarak etki eder. Bu durum, ayırma büyüsünde çok daha fazla ön plana çıkar. Çünkü ayırma büyüsü direkt olarak irade ve ikili bağ ile ilişkilidir.

Bir büyünün hangi büyünün etkisini geçireceğini bilmek mümkün olamaz. Bunu, sadece araştırma yapan ve işini bilen medyum hocalar bilebilir. Bu yüzden, ayırma büyüsünün aşk büyüsünün etkisini yok edip etmeyeceğini net olarak söylemek mümkün değildir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Ayırma Büyüsü” görüş

  1. Ekonomik olarak zor durumda olmam nedeniyle kötü gidişatı ali gürses hocanın vefkiyle çözdüm. Özellikle maddi sıkıntı yaşayan kardeşlerime dolandırıcılara para kaptırmak yerine ali hoca gibi işinin ehliyle çalışmalarını tavsiye ederim. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesinde okumuştum. Havas diye bir ilim var bilen bilir, onunla alakalı bilgisine hayran kalmıştım. Vefk yapıp yapmadığını bilmiyordum. Aradım ulaştım, derdimi anlattım. Bana özel bir vefk yaptı. İşlerim o günden sonra yoluna girdi. Ali hoca vesile oldu buna. Dürüstçe söyleyeyim artık intiharın eşiğindeyim diyordum kendime borç harç iyice dayanılmaz hale gelmişti. Şimdi çok şükür karnım doyuyor borçlarımı ödeyebilecek seviyedeyim huzurum yerine geldi. Özellikle rızık kısmet konusundan dertli olanlara mutlaka tavsiye ederim 05355906275 telefonu medyumalibey@gmail.com mail adresi.

  2. İnsanın aşkı bulması bazen hiç beklenmedik yerden oluyor derler benimki de öyle. Kuzenimle yıllardır birbirimize aşığız adını koyalım evlenelim dedik, aileler çok büyük karşı çıktı. İkna edemedik eve kapattılar ikimizi de görüştürmediler, herkezin huzurunu kaçırdık diyebilirim. Benim dinine düşkün bir arkadaşım gelip gidiyordu bana moral olsun diye sadece onunla görüşmeme izin veriyorlardı hatta.Onun tavsiyesi ile Medyum Ali Gürses hocayı aradım. Vefk işlemi yaptırdım. Hatta sıkıntı olmaması adına arkadaşımın adresini verdim bir hafta sonra oraya gitti vefk, o bana getirdi. Ali hocayla hep görüştüm telefonda, sorularımı sordum, çok ilgiliydi hatta durumla ilgili moral veriyordu. Bana sabırlı olmamı 1-40 gün arasında sonuç alınacağını söyledi. Bir hafta bir şey değişmedi, çok korktum yine olmaz diye ama 10. Gün gibi babam yanına çağırıp derdimi dinledi, konuştuk, onlarda da aynısı olmuş, en son herkes bir araya geldi. Şimdi aramızda söz kestik aileler herkes çok mutlu ve evlenmemizi başta onlar desteklemeye başladı. Allah çok büyükmüş sabreden ve araştırıp ne yapacağını bilen sonuç alıyormuş bunu görmüş oldum. Bu konuda sıkıntı çeken çok insan olduğunu biliyorum çevremde bile 3-4 kişi var dolandırılan da çok oluyor bu konuda ali beyden bilgi almanızı öneririm medyumalibey@gmail.com mail adresi 0535 590 62 75 numarası en doğruyu yönlendirmeyi yapacaktır size…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir