Tırnak Büyüsü

İster tırnak büyüsü ister herhangi bir başka büyü çalışması olsun mutlaka medyum hocalar tarafından yapılması gereklidir. Bir medyumun bu büyüleri yapabilmesi yıllar boyunca aldığı eğitimlerin meyvesidir. Her isteyen insanın büyü yapabilmesi imkansız bir şeydir.

Gerçek medyum hocaların bile kimi zaman büyü yaparken zorlandığı görülür. Medyumluk mesleği asla basite indirgenebilecek bir alan değildir. Tırnak büyüsü gibi daha az etki sahibi olan büyülerde bile medyum hocaların mutlaka detaylı ve doğru bir çalışma sürdürmesi gerekir.

Bir medyum hoca büyü çalışması yaparken mutlaka yaptığı çalışmayı farklı ilimler ile desteklemek zorundadır. Tırnak büyüsü yaparken de bu durum geçerlidir. Havas gibi öğrenmesi uzun yıllar alan ilimler olmazsa hiçbir büyü çalışması yapılamayacaktır.

İşinin ehli olan bir medyum hoca tarafından tüm büyü çalışmaları başarılı bir şekilde yapılabilir. Medyum hocaların nefes gücü ve bilgisi sayesinde gayb alemlerindeki her enerji etkili biçimde kullanılabilmektedir. Tırnak büyüsü için gereken enerjiler de aynı şekilde kullanılır, medyum hocaların istediği uygulamayı yapabilmesi mümkün olur.

Her medyum hoca tüm büyüleri bilemeyebilir. Büyü yapımında kullanılan yöntemler el verme yoluyla aktarıldığı için çoğu zaman gizli tutulmaktadır. Sadece bu işte uzman olan medyumlara verilen bu gizli bilgiler tırnak büyüsü gibi büyüleri de kapsamaktadır.

Evde Tırnak Büyüsü Yapılır Mı?

Tırnak büyüsü de başka bir büyü de olsa evde büyü çalışması yapmak asla mümkün değildir. Bu büyülerin etkisi tamamen medyum hocaların nefesi ve bilgisi ile mümkün olabilir. Sıradan bir insan bilgilere ulaşamayacağı gibi aynı zamanda herhangi bir nefes gücü bulunmayacaktır. Sadece işini iyi yapan medyum hocalar büyü yapabilir.

Evde büyü yapmak hiçbir medyum hoca tarafından önerilmemektedir. Kullanılan yöntemler içerisinde kimi zaman kötü niyetli insanlar tarafından yazılmış, şirke kadar gidebilen yöntemler yer alabilir. Tırnak büyüsü yapılırken de bu durum görülebilir. Gerçek medyum hocalar sadece gerçek büyü yöntemlerini kullanacağı için sıradan insanlardan farklı olarak istenen etkiyi elde edebilecektir.

Evde Tırnak Büyüsü Yapmak Tehlikeli Midir?

Normal koşullarda yapılan hiçbir büyü çalışması insanlara herhangi bir tehlike yaratmaz. Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere her büyü çalışması güvenli çalışmalardır.

Ancak bir kişi evde tek başına büyü yapmayı denediği zaman tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Bu tehlikeler öğrenilen yöntemlerin doğru olmamasından kaynaklanır. Tırnak büyüsü yapmaya çalışırken farklı dualar okunarak büyük günahlara girilebilir.

Tırnak büyüsü her zaman işinin ehline bırakılmalıdır. İşinin ehli medyum hocalar ise çoğu zaman tırnak büyüsü yerine papaz büyüsü çalışmalarını tercih etmektedir. Papaz büyüsü diğer büyülere kıyasla daha hızlı ve yoğun şekilde etki ettiği için medyumlar tarafından sıkça yapılmaktadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir