Koruyucu Muska – Büyüden Korunmak İçin Muska

Büyüden korunma muskası da dahil olmak üzere tüm manevi çalışmaları yapabilmek için mutlaka medyumluk eğitiminden geçilmiş olması gereklidir. Medyum hocalar, çok uzun yıllar boyunca farklı alanlarda çalışarak tecrübe edinir, özel eğitimleri sayesinde öte alemlerin gücünü kullanmayı öğrenir.

Bir kişinin medyum olabilmesi için öncelikle yüksek bir nefes gücüne sahip olması gereklidir. Nefes gücü, doğuştan gelen ve sonradan kazanılması mümkün olmayan bir yetenek olarak görülmektedir. Kullanılmadığında körelip kaybolan bu gücü kullanmanın tek yolu medyumluk eğitiminden geçmektir. Koruyucu muska yapan medyum hocalar da bu eğitimler sayesinde kendi nefes güçlerini kullanmayı öğrenmektedir.

Büyüden korunma muskası gibi manevi işlemlerde, enerjiyi tanımak ve iyi yönlendirmek gereklidir. Enerjileri anlamak için öte alemlerle alakalı farklı çalışmalar yapmış olmak, bu alanda gereken deneyimi elde etmek gereklidir. Yine aynı şekilde, bakım ve benzeri çalışmaları da yapabiliyor olmak önemlidir. Tüm bu bilgiler, üstat medyum hocalar tarafından verilen eğitimler ile aktarılmaktadır.

Bunlarla birlikte, bir medyum hocanın koruyucu muska yaparken kullandığı sayısız ilim bulunur. Havas ve Ledün gibi bilinen ilimlere ek olarak, daha adını bile bilmediğimiz farklı ilimlerde bilgi sahibi olmak önemlidir. Sonsuz bir güce sahip olan gayb alemlerinde, bizlerin anlamadığı çok farklı kurallar ve karmaşık bir işleyiş bulunmaktadır. Bu nedenle, bu işleyişe hakim olunmadığı sürece büyüden korunma muskası gibi işlemlerden başarılı sonuçlar almak mümkün olmayacaktır.

Koruyucu Muska Evde Yapılır Mı?

Büyüden korunma muskası yapılırken, medyum hocaların eğitimleri sırasında öğrendiği tüm bilgileri kullanması gereklidir. Bu bilgiler kullanılırken, nefes gücü ve tecrübe gibi konulardan da yararlanılmaktadır.

Fiziksel dünyamızda bile bir iş yapılırken, o işin ehline emanet etmek gerekirken, sonsuz bir kudrete sahip olan öte alemle alakalı çalışmaları evde yapmayı denemek mantıklı bir davranış olmayacaktır. Koruyucu muska yaptırırken, mutlaka işinin ehliyle çalışmak gerekmektedir.

Muskaların evde yapılması imkansızdır. Kullanılan ilimler ve bilgiler, sadece el verme yoluyla aktarıldığı için bu işi eğitimsiz bir kişi yapamayacaktır. Koruyucu muska yapan medyum hocalar, bu bilgileri sır olarak sakladığı için, herhangi bir kaynaktan veya kulaktan dolma bilgiler ile muska yapımını öğrenmek mümkün değildir.

Koruyucu Muskayı Sadece Uzman Medyumlar Yapabilir

Büyüden korunma muskası gibi çalışmalarda hassas enerjiler ile çalışılmaktadır. Bu enerjileri iyi yönlendirebilmek için yüksek bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Yine aynı şekilde, her muska kişiye özel hazırlandığından dolayı mutlaka tecrübelerden yararlanmak gereklidir.

Evde muska yapmayı denemek yerine, bu işin eğitimini almış ve hayatlarını bu yola adamış olan işinin ehli profesyonel medyumlara güvenmek en doğru seçenek olacaktır. Koruyucu muska yapan medyum hocalar arasında, bu işi hakkıyla yapan pek çok kişiye rastlamak mümkündür. Doğru araştırmayı yaparak, asla mağduriyet yaşatmayacak olan bu güvenilir medyumları bulmak, büyüden korunma muskası gibi hassas işlemler de dahil olmak üzere her türlü manevi çalışmayı yaptırabilmek mümkündür.

Araştırmanızda, sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri kullanabilirsiniz. Tüm medyum yorum ve şikayetlerine ulaşmak, isterseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir