Dürüst Medyumlar Nereden Bulunur?

Medyum hocalar neredeyse her alanda çalışma yapmakta, bizlere manevi dünyalardan yararlanma fırsatı vermektedir. İşinde uzman olan gerçek bir hoca ile çalışmak, hayatımızın her alanında pek çok farklı değişime neden olabilmektedir. Güvenilir bir medyum hoca, yerine göre en karmaşık konularda bile büyü yaparak isteklerimizin sonuç vermesini sağlamaktadır. Dürüst medyumlar nereden bulunur bilen bir kişi, gayb alemlerinin tüm nimetlerinden kolaylıkla yararlanabilmektedir.

Manevi dünyalarda pek çok farklı büyü çalışması olduğu bilinmektedir. Medyum hocalar, yeri geldiğinde duygularla alakalı konularda yeri geldiğinde ise maddi amaçlarla büyü yapmaktadır. Hangi konuda işlem yapılıyor olursa olsun, dürüst medyum hocalar ile çalışmak çok önemlidir. Bu medyum hocalar, her türlü çalışmadan net sonuç almanıza vesile olacak, gaybın gücüne şahit olmanıza yardım edecektir.

Dürüst medyumlar, havas ve ledün gibi ilimlerle çalışmaktadır. Bu iki ilim de manevi dünyanın temeli olarak görülmektedir. Her ikisi de öğrenilmesi çok zor olan ancak doğru şekilde kullanıldığında hayatımızı etkileyen bilgiler içermektedir.

Bir medyum hocanın büyü yapabilmesi için öncelikle havasın sırlarına vakıf olması gereklidir. Dürüst medyumlar, havas ilmini öğrenmeye başladıkları andan itibaren bu ilmin hassas bilgilerine erişmeye başlamaktadır. Havas, öğrenilmesi çok zor bir alan olması nedeniyle uzun süreler boyunca çalışmayı gerektirmektedir. Tüm bunlara ek olarak, her medyum hocanın havas bilemeyeceğini de unutmamak gereklidir.

Dürüst medyum hocalar, havas ile birlikte ledün ilmini de aktif olarak kullanmaktadır. Her iki ilim de maneviyatın en zorlu çalışmalarında bile temel olmaktadır. Gerçek bir medyum hoca ile çalışıldığı zaman, istenen işlem ne olursa olsun çok net sonuçlar alabilmek mümkündür. Güvenilir hocalar en karmaşık işlerde bile başarılı sonuçlar alabilecek donanıma sahiptir.

Gaybın gücü sonsuzdur. Bu alemlerdeki çalışmaların da her zaman için bir sınırı olmadığı bilinmektedir. Ancak, bazı durumlarda medyum hocaların yapamadığı çeşitli uygulamalar olduğunu da unutmamak gereklidir. Dürüst medyum hocalar, yapılamayacak olan çalışmaları en başta belirtmekte, böylece herhangi bir mağduriyet oluşmasının önüne geçmektedir.

Gayb Alemlerinde de Sınırlar Vardır

Dürüst medyum hocalar tarafından da belirtildiği gibi, öte alemlerle alakalı bazı çalışmaların yapılması yasaklıdır. Sahte medyumlar, bu çalışmaların yapılabileceğini belirtiyor olsa da aslında gerçekte böylesi bir durum mümkün değildir.

Dürüst medyumlar, geleceği görmek gibi bir işlemin asla yapılamayacağını açık bir şekilde belirtmektedir. Bu gibi bir işlemin yapılacağını söyleyen kişiler sadece şarlatanlardan ibarettir. Geleceği görmek yasaklı bir işlem olduğu gibi medyum hocaların bu konuda bilgisi bulunmamaktadır. Bu nedenle, böylesi bir çalışmayı yapmak hiçbir koşulda mümkün değildir.

Dürüst medyum hocalar, insanlara zarar verecek işlemleri yapmayı da kabul etmemektedir. Özellikle kara büyü gibi doğrudan zarar verme amaçlı hazırlanan çalışmalar, hiçbir gerçek hoca tarafından yapılmayacak, sadece yolundan sapmış kişiler tarafından kabul edilecektir.

Her Medyumun Çalışma Alanı Farklı Olabilir

Gerçek medyum hocalar, aldıkları eğitime bağlı olarak pek çok farklı alanda çalışma yapabilmektedir. Manevi dünyaların sonsuz olması nedeniyle medyum hocaların işlemlerinde de bir sınır bulunmamaktadır.

Dürüst bir medyum hoca, hangi alanda çalışma yapabildiğini, hangi alanda yeterli tecrübeye sahip olmadığını açık bir şekilde belirtecektir. Bu hocalar herhangi bir mağduriyet yaşatmamak adına her zaman dikkatli olacak, sizi asla zor durumda bırakmayacaktır. Dürüst medyumlar nereden bulunur bildiğiniz sürece öte alemlerden en iyi şekilde yararlanmak mümkündür.

Sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını okumak, medyum hocalarla ilgili soru sormak ya da görüş paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Dürüst Medyumlar Nereden Bulunur?” hakkında görüş bildirdi

  1. Geçen sene rızkımın kapandığına inandığım için iş yerimin bereketi için bir çalışma yaptırdım hocanın adı ali gürses hocaydı kendisine telefon üzerinden ulaştım 05355906275 telefon u bana yapmasını istediğim işlemi tarif ettim hocanın da kabul etmesiyle çalışmaya başladık yaklaşık bir hafta gibi bir sürede geldi işlem ama ne kadar sürede etki gördüğümü hatırlamıyorum en fazla bir aydır ama en sonunda dükkana müşteri akmaya başladı işlerimiz yoluna girdi üstüne farklı fırsatlar çıktı karşıma çok şükür işim gücüm yolunda gidiyor bundan sonrasında böylesi bir ihtiyacım olursa sadece bu hocayı arayıp soracağım burada yazan numaralardan kontrol ettim yeni çalışma yaptıranlar da zaten benim aradığım numaradan ulaşmış hocaya yıllardır aynı telefonu kullanıyor kaçan giden hocalardan değil gerçekten işinin ehli bir adam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir