Sabun Büyüsü

Her büyünün farklı tesirleri sağlamak için kullanılabildiği görülebilir. Sabun büyüsü için de bu durum geçerlidir. Medyum hocalar nefes güçlerini kullanarak büyüleri farklı tesirleri yaratmak için dönüştürebilmektedir.

Bazı özel büyü çalışmalarında, hem ayırma hem de aşk gibi etkiler aynı yöntemi kullanarak elde edilebilmektedir. Bu durum büyünün ne kadar güçlü bir enerji barındırdığının en önemli göstergesidir. Elbette bu tarz çalışmalar sadece işinin ehli olan medyum hocalar tarafından yapılabilir. Sabun büyüsü de dahil olmak üzere her türlü uygulamada medyum hocaların bu şekilde çalıştığı, farklı amaçlarla aynı büyü enerjilerini kullandıkları görülebilmektedir.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan tüm büyülerde enerjileri çok büyük önemi vardır. Bir büyü çalışması yapılırken enerji doğru yönlendirilmez ve çağırılmazsa çalışma etkisiz kalacaktır. Sabun büyüsü yapan medyum hoca için de aynı durum geçerlidir.

Sabun büyüsü çok eski bir çalışma olarak tanınır. Bu çalışmada kullanılan dualar Havas ve Ledün gibi ilimlerde uzmanlaşmış kişiler tarafından okunabilir. Her medyumun sabun büyüsü gibi bir çalışmayı yapması mümkün değildir.

Her ne kadar eski bir uygulama olsa da sabun büyüsü enerjisel açıdan çoğu zaman yetersiz kalır. Bu gibi durumlarda daha farklı uygulamalar ile büyünün yeniden yapılması veya başka bir büyü yönteminin kullanılması gerekebilir. Bu konuyla ilgili en doğru kararı çalışacağınız medyum hoca verecektir.

Ayırma İçin Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünün temel amacı olan ayırmaları yapabilmek için kişilere ait bir nesneye ihtiyaç duyulur. Bu nesnenin kişinin enerjisini içerdiğinden emin olmak gerekmektedir. Örneğin, bir saç teli veya kişinin sürekli olarak taşıdığı takılar kullanılabilir.

Ayırma için yapılacak sabun büyüsü sadece tek tarafa yapılmak isteniyorsa o kişiye ait enerjiler yeterli olacaktır. Ancak bu çalışmanın iki taraf için de yapılması gereken durumlarda her iki kişiden de birer nesne getirilmelidir. Daha sonra bu nesneler sabun içerisine yerleştirilerek sabuna çeşitli dualar okunur, iğneler batırılır. Sonucunda ise istenen etkinin ortaya çıkması için enerjiler harekete geçirilir.

Her zaman için bu yöntem kullanılmamaktadır. Medyum hocalar kişilerin enerjilerine göre daha farklı yöntemlerle sabun büyüsü yapabilir.

Soğutma İçin Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma amacıyla yapılan sabun büyüsü için de benzer uygulamaların yapıldığı görülmektedir. İşlemi yapan medyum hoca belli adımlarda değişikliklere gidecek, büyüde okunan duaları yeniden belirleyecektir. Bu şekilde yapıldığı zaman sabun büyüsü ile soğutma etkisi de elde edilebilmektedir.

Sabun büyüsü yerine kullanılabilen en güçlü alternatif papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü aynı amaçlarla yapılan tüm büyü çalışmalarından daha etkili bir uygulama olarak bilinir. Bu nedenle hem daha hızlı sonuç için hem de zorlu çalışmaları iyi şekilde yapabilmek amacıyla papaz büyüsü tercih edilmektedir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir