Süryani Büyüsü

Büyüler, oldukça karmaşık ve özel işlemler sonucunda gerçekleşir. Bu işlemler, insanların gayb alemleri ile tam olarak bağlantı kurmasını sağlar, medyumların istekleri yerine getirmesi için vesile olur. Hocalar, bir büyüyü yaparken her zaman gaybi enerjileri inceleyerek hareket eder. Bunun neticesinde, istenen her şey için büyü yapılabilir.

Bazı durumlarda, istemediğimiz veya sevdiklerimize zararlı olan durumlar, büyü sayesinde ortaya çıkabilir. Başka bir kişinin yaptırdığı süryani büyüsü, hayatımızı olumsuz etkileyebilir. Örneğin, yakın bir dostumuz, hiç olmaması gereken biriyle büyü yoluyla birlikte olabilir. Bu tarz durumlar herkesin başına gelebileceği gibi, bundan korunmak için yine gayb alemlerine başvurmak mümkündür.

Süryani büyüsü, diğer büyülerin etkisine yakın şekilde işliyor olsa da, diğerlerine kıyasla bazı konularda daha zayıf kalır. Örneğin, bağlama çalışmalarında papaz ve canbar büyüsü gibi oldukça güçlü seçenekler varken, süryani büyüsünün kullanılması tercih edilmez. Eğer kullanılırsa bile, bu büyüden korunmak sadece basit bir muskayla bile mümkündür.

Süryani büyüsünün daha farklı alanlardaki kullanımı yoğun güçte bir etki yaratabilir. Elbette yapan medyum hocaya da bağlı olan bu durum, büyünün hem kısa sürede, hem de fazlasıyla etkili olmasına yol açabilir. Böyle bir haldeyken, büyü bozma çalışması yaptırmak, en doğru seçim olacaktır. Büyülenmeden önce vefk ve muska tarzı koruma çalışmaları yapılmamış ise, bu çalışmalar yapılmadan önce mutlaka büyünün bozulması gereklidir. Medyum hocalar da zaten bu konudaki yönlendirmeleri yapacaktır.

Süryani büyüsü kara büyü uygulaması değildir. Bu nedenle insanlar üzerinde direkt bir etkisi söz konusu olamaz. Zarar verme ihtimali, insanların kendi kendine verdikleri zarar gibi, sadece dolaylı yoldandır. Bu nedenle, bu büyüden şüphelenmiyorsanız, aktif olarak kendinizi korumaya ihtiyaç duymazsınız. Ancak, her şeyde yararı olduğu gibi, süryani büyüsü ile alakalı da tedbirli olmanız sizin için faydalı olacaktır.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 thought on “Süryani Büyüsü”

  1. MEDYUM MUHABBET’E DİKKAT EDİN! VEFK YERİNE İŞE YARAMAYAN BOŞ KAĞITLAR YOLLUYOR! İYİ HOCA KILIFINA SAKLANIYOR AMA DOLANDIRICI ŞEBEKE BİLE OLABİLİR!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *