Bakım Yapan Hocalar

İnsanoğlunun iki ayrı varlığı bulunur. Bunlardan ilki, fiziki dünyada kullandığımız bedenimiz, ikincisi ise bakım yapan hocalar tarafından da görülebilen öte alem enerjilerimizdir. İnsanların bu iki varlığından birinin noksan olması yaşamı engelleyecektir. Tıpkı bir beden olmadan bu dünyada var olamayacağımız gibi öte alemlerde de enerjimiz olmadan yaşamımıza devam etmemiz mümkün değildir.

Medyumlar, enerjiler ve diğer alemler ile ilgili yüzyıllardır araştırmalar yapmaktadır. Yapılan her araştırmanın gösterdiği üzere, öte alemler hayatımızla doğrudan bağlantılıdır. İç sıkıntılarımız, kabuslarımız hatta sevgimiz ve aşkımız bile öte alemlerden gelir. Bakım yapan hocalar, bu alemlerde olan olayları tam olarak görebildikleri için hayatımızdaki olayların da çözülebilmesini sağlayabilir.

İnsanlar, kimi zaman fiziki dünyada asla çözüm bulamadığı, hayat boyu onlarla olan sorunları öte alemler sayesinde çözebilmektedir. Bu gibi sorunların nasıl çözülebileceğini anlamak sadece bakım yapan hocalar tarafından yapılacak çalışmalar ile bilinebilmektedir. Yaşantımızda karşımıza çıkan her şeyin diğer alemlerle bağlantısı bulunur.

Medyum hocalar yerine göre manevi dünyalar sayesinde bir yuva kurmamızı bile sağlayabilir. Kimi zaman büyü yapılarak kimi zaman ise çeşitli kısmet açma çalışmaları sayesinde evlilik bağları kurulabilmektedir. Yine aynı şekilde, var olan bir yuvanın huzurlu ve mutlu olmasında da manevi dünyadan yararlanılabilir. Tüm bu faydaları elde edebilmek ise bakım yapan hocalar tarafından enerjilerimizin incelenmesi ile mümkündür.

Bakım İşlemi Ne Kadar Sürer?

Bakım yapan hocalar, enerjilerimizi inceleyebilmek için öte alemlerde pek çok çalışma yürütmektedir. Yapılacak olan tüm çalışmaların temellerinde gaybın sonsuz gücü bulunur. Bu sonsuz güç sayesinde isteklerimizin gerçekleşmesi sağlanır.

Bakım işlemlerinin ne kadar süreceği kişilerin enerjisine ve yapılan çalışmanın amacına göre değişmektedir. Kimi zaman sadece yarım saatte bile bakım yapıldığı görülebilir. Kimi durumlarda ise bakım yapan hocaların bir haftadan uzun süreler çalışması gerekebilir.

Bakım yapan hocalar, yapacakları işlemden tam olarak emin olmadıkları sürece çalışmayı tamamlamaz. Medyumlar, kimsenin mağdur edilmemesi adına, gerekirse günler boyunca bu çalışmayla ilgilenir, istenen sonucu almadan asla bırakmaz.

Bakım Yapmak Zahmetli Midir?

Bakım yapan hocalar çok çeşitli yöntemler ve teknikler ile bu işlemi gerçekleştirir. En başından, bu işi yapabilmek için ciddi bir eğitimden geçilmesi gereklidir. Eğitimi yeterli olmayan hiçbir medyumun bu uygulamaları yapabilmeleri asla mümkün olmayacaktır.

Bu uygulama sırasında enerjiler net şekilde tanımlanır ve buna uygun hareket edilir. Bakım yapan hocalar, her zaman zahmetli bir süreçten geçmek ve çalışmalarını bu şekilde gerçekleştirmek zorundadır. Bakım işlemi fazlasıyla zor olmasının yanı sıra ciddi bir bilgi birikimi de gerektirmektedir. Bu nedenle, her zaman profesyonel medyumların yapabileceği bir işlemdir.

Bakım yapan hocalar da dahil, tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak isterseniz, ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir