Medyum Hoca Yorumları ve Önerileri Nerede Bulunur?

Medyumlar, ruhani varlıklar ile iletişime geçme yeteneğine sahip olan kişilerdir. Hem maddi hemde manevi dünya (ruhlar alemi) ile iletişim halinde bulunan medyumlar dünya üzerindeki bazı dengeleri değiştirme gücüne sahiptir. Günümüzde gerçek medyum ile sahte medyumu ayırt etmek oldukça zordur. Bu nedenle medyum hoca şikayetleri ve yorumları incelendiğinde işinin uzmanı olan kişiye ulaşmak daha da kolaylaşacaktır.

Doğuştan yetenekli olan bu kişilerde aynı zamanda duru görü denilen ve olayların arka yüzünü görebilme kabiliyeti de bulunur. Basit bir kavganın altında yatan şey sizin tarafınızdan karşı tarafın anlayışsızlığı olarak görülürken medyumlar bu olayın arkasındaki gerçek nedeni görebilir. Belkide bir soğutma büyüsünün farkına sadece medyum varabilir.

Gerçek bir medyum dünyada var olan enerji konusunda adeta master yapmış olan kişilerdir. Bu enerjileri genel olarak 2 farklı şekilde incelerler. Bunlardan bir tanesi negatif diğer ise pozitif enerjidir. İnsanların başına gelen kötü şeylerde negatif enerji devreye girer. Medyumlar ise sadece negatif enerjiye odaklanarak onu insandan uzaklaştırmaya veya insan içerisinde kontrol altında tutmaya yoğunlaşırlar. Böylelikle insanın yaşamına doğrudan etki edebilirler.

Medyum Şikayetleri Nasıl İncelenir?

Medyum şikayetleri inceleme aslında epey uzmanlık ister. İnsanların deneyimlerini paylaşarak kendilerinden sonra gelen kişilere yol gösterici özellikte bulunduğu bu yorumlarda önemli olan neye bakacağını ve nasıl okuyacağını bilmektir. Ortada bir elma varsa ona iyi diyende kötü diyende çıkacaktır. Bu nedenle kimi zaman işinin ehli olan ve nadir bulunan medyumlara dahi olumsuz yorumlar yapılabildiğini bilmek gerekir.

Bu açıdan bakıldığında medyum yorumlarına nasıl ulaşılabileceğini bilmek son derece önemlidir. İsteklerinizin karşılık bulması sizin düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Hatta bazı istekler çok zorlu büyü ve sihirler ile yerine getirilebilir. Bu durumda sahte bir medyum tarafından yapılacak olan işlemler en iyi ihtimalle tersine çalışır. Hatta kimi zaman çarpılma hadisesi dahi zuhur edebilir. Bu nedenle işinin ehli bir hoca bulmak gerekir. İşini hakkı ile yapan uzman bir kişi bulunursa eğer en zorlu büyüler dahi çok kolay bir şekilde yapılarak işlemde başarı kaçınılmaz olur.

Medyum Hoca Büyüleri

Medyum hocalar tarafından farklı farklı büyüler yapılır. Bunar kişilerin istekleri doğrultusunda ve hocanın kabul ettiği işlemler sonucunda yapılır. Buradan çıkarılan sonuç ise hocaların her isteği kabul etmeyebileceğidir. Bu doğrultuda en çok yapılan büyüler şunlardır:

Bunlar en çok bilinen büyüler arasındadır. Ancak büyü yapılan kişinin enerjisi farklı olduğundan dolayı yapılan çalışmada değişiklik gösterir. Bunun için doğru hocayı bulmak ve sonrasında onun isteklerini karşılamak çok önemlidir.

Sitemiz, kullanıcılar tarafından yapılan yorumları şeffaf bir şekilde yayınlamak ve gerçek medyum arayan kişilere yardımcı olmak için kurulmuştur. Sizlerde bu yorumları okumak ve tecrübelerinizden diğer insanların yararlanmasını sağlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *