İkna Büyüsü

Özellikle belli başlı konularda çok fazla ihtiyaç duyulan ikna büyüsü, genel büyü çalışmaları arasında belki de en zorlarından biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle, tamamen kişilere ait iradenin etkilenmesi, bir konuda zorlanması gibi detayları içerdiği için, ikna büyüsünün doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Çok sayıda medyum hoca bu konuda bilgisi yetersiz olduğu için bu büyüyü yapmaya sıcak bakmamaktadır. Bu nedenle, işinin ehli bir medyum ile çalışmak, özellikle ikna büyüsü gibi zor çalışmalarda fazlasıyla önemlidir.

İkna büyüsünün çok sayıda yöntemi bulunur. Medyum hoca, ikna edilecek olan kişinin enerjisini inceleyerek, söz konusu büyünün en verimli şekilde nasıl yapılacağını belirlemek zorundadır. Bu ön araştırma sonucunda ortaya koyulan büyü çalışması, medyum hocanın nefes gücüne ve kullandığı tekniğe göre etkisini gösterecek ve gereken sonuç elde edilecektir.

İkna büyüsünde her zaman kesin sonuç beklemek yanlış olabilir. Özellikle başarısı konusunda endişeli olduğunuz hocalar ile çalışıyorsanız, büyünün tutmamış olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Bu gibi durumlarda, büyünün yenilenmesi bile gerekebileceğinden, bu tarz bir şüphe yaşadığınız anda mutlaka çalıştığınız medyuma durumu bildirerek, büyünün etkisini artırabilecek bir çalışma talep etmeniz elzemdir.

Farklı yöntemler kullanılıyor olsa da, ikna büyüsünün her yöntemi eşit ölçüde zor olarak kabul edilir. Direkt olarak irade müdahalesi olması nedeniyle, medyumlar tarafından pek fazla tercih edilen, cesaret edilerek yapılan büyüler arasında değildir. Ancak, insanların gayb alemlerinden alabileceği nimetlerin ve yardımın sınırı olmadığı için, ikna büyüsünü de gönül rahatlığıyla, işinin ehli bir medyum hocaya yaptırmak mümkündür. Hoca, eğer kendi yeteneklerini biliyorsa ve hangi çalışmaların işe yarayacağını görebiliyorsa, sorunsuz bir şekilde ikna büyüsünü yapacak, istediğiniz sonucu tam olarak elde etmenizi sağlayacaktır.

Aşk büyüsü ile ilgili bilgi almak için bu yazıya geçebilirsiniz.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “İkna Büyüsü” görüş

  1. Benim küçüklükten beri bir korkum var bu korku yüzünden aile hayatım bile olamıyor hep başıma kötü şeyler gelecek diye düşünüyorum insanlara karşı güvenim hiç yok eşimlede bu yüzden çok kavga ettik sen bana güvenmiyorsun diye
    En son çare ben kendi işimi garantiye alayım eşimin gözü hiç dışarıyı görmesin diye bir işlem yaptırdım medyum ali gürses hocaya. Normalde eşim hep geç gelir arkadaşlarıyla dolaşırdı akşamları. Çok uğraştım ama bu huyundan vazgeçiremedim. Bende en iyisi bi çalışma yaptırayımda o şekilde olsun diye düşündüm.
    Ali hocaya derdimi anlattım kendisi abilik etti hiç yadırgamadan bana yardımcı oldu. Bir haftada vefk işlemi bana ulaştı. Vefki dediği şekilde kullandım. Dualarımı ettim.
    Eşim 10 gün içinde dışarı çıkmalarını azalttı normalde her akşam yaptığı şeyi artık iki üç güne bir yapar oldu son zamanlardada hiç çıkmaz oldu. Korkumu yenemedim ama bu işlemle eşimin evde kalmasını sağlamayı başardım çok şükür. Belki yargılayan olur güvenmiyorsan niye evlendin falan diye ama benim durumum gerçekten farklı çocukluktan kalma bişey. Başka türlü çözemezdim.
    Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi de medyumali.com

  2. Medyum Kağan’ın muskasını açtırıp baktırdık, içindeki dualar yanlış yazılmış, yanlıştan öte bazı duaların içeriği vefk için uygun bile değil. Kendisi hoca olduğunu söylüyor olsa da gerçekte bilgisi olmadığını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir