İkna Büyüsü

Özellikle belli başlı konularda çok fazla ihtiyaç duyulan ikna büyüsü, genel büyü çalışmaları arasında belki de en zorlarından biri olarak kabul edilmektedir. Özellikle, tamamen kişilere ait iradenin etkilenmesi, bir konuda zorlanması gibi detayları içerdiği için, ikna büyüsünün doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Çok sayıda medyum hoca bu konuda bilgisi yetersiz olduğu için bu büyüyü yapmaya sıcak bakmamaktadır. Bu nedenle, işinin ehli bir medyum ile çalışmak, özellikle ikna büyüsü gibi zor çalışmalarda fazlasıyla önemlidir.

İkna büyüsünün çok sayıda yöntemi bulunur. Medyum hoca, ikna edilecek olan kişinin enerjisini inceleyerek, söz konusu büyünün en verimli şekilde nasıl yapılacağını belirlemek zorundadır. Bu ön araştırma sonucunda ortaya koyulan büyü çalışması, medyum hocanın nefes gücüne ve kullandığı tekniğe göre etkisini gösterecek ve gereken sonuç elde edilecektir.

İkna büyüsünde her zaman kesin sonuç beklemek yanlış olabilir. Özellikle başarısı konusunda endişeli olduğunuz hocalar ile çalışıyorsanız, büyünün tutmamış olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Bu gibi durumlarda, büyünün yenilenmesi bile gerekebileceğinden, bu tarz bir şüphe yaşadığınız anda mutlaka çalıştığınız medyuma durumu bildirerek, büyünün etkisini artırabilecek bir çalışma talep etmeniz elzemdir.

Farklı yöntemler kullanılıyor olsa da, ikna büyüsünün her yöntemi eşit ölçüde zor olarak kabul edilir. Direkt olarak irade müdahalesi olması nedeniyle, medyumlar tarafından pek fazla tercih edilen, cesaret edilerek yapılan büyüler arasında değildir. Ancak, insanların gayb alemlerinden alabileceği nimetlerin ve yardımın sınırı olmadığı için, ikna büyüsünü de gönül rahatlığıyla, işinin ehli bir medyum hocaya yaptırmak mümkündür. Hoca, eğer kendi yeteneklerini biliyorsa ve hangi çalışmaların işe yarayacağını görebiliyorsa, sorunsuz bir şekilde ikna büyüsünü yapacak, istediğiniz sonucu tam olarak elde etmenizi sağlayacaktır.

Aşk büyüsü ile ilgili bilgi almak için bu yazıya geçebilirsiniz.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir