Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

İnsanlara yararlı olmak isteyen gerçek medyum hocalar, bu mesleği bir gönül işi olarak görmekte, farklı konularda eğitim alarak kendilerini geliştirmektedir. Çok kapsamlı olan medyumluk eğitimi sırasında, sahtekar medyumlar ile gerçek hocalar çok net şekilde ayrılmakta, sahte hocaların bu bilgilere erişmesi engellenmektedir.

Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir sorusuna verilecek cevaplardan ilki, hocanın almış olduğu ilmi eğitimdir. Gerçek bir medyum hoca, ilmi eğitimlerinde ilk olarak havas ilminin hassas bilgilerini öğrenmektedir. Havas ilmi, dışarıdan bir insanın erişebileceği ilimlerden değildir. Bu ilim, sadece bu alana kendini adamış ve öğrenmeyi hak etmiş kişilere verilmektedir.

Havas, özellikle dua ve surelerin gücüne, enerjisine odaklanmaktadır. Bu ilmi kullanabilen medyum hocalar, sadece büyü değil, daha pek çok farklı çalışmayı da kolay şekilde yapabilmektedir. Sahtekar medyumlar tarafından anlaşılması imkansız olan bu ilmi bilgi, gaybi çalışmaların neredeyse tamamında temel taşlardan biri olarak görülmektedir.

Havas kadar önemli olan bir diğer ilim de ilm-i ledün olarak bilinen, halk arasında ledün olarak kısaltılan özel bir ilimdir. Bu ilimde de yine manevi dünyanın sırları anlatılmaktadır. Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, tıpkı havasta olduğu gibi el verme yoluyla öğrendikleri bu bilgileri en iyi şekilde kullanmakta, tüm manevi işlemlerin doğru ve etkili olmasını sağlamaktadır.

Sahtekar medyumlar ile gerçek hocaları ayırt eden bir diğer nokta ise medyum hocanın doğuştan gelen nefes gücüdür. Sonradan kazanmanın mümkün olmadığı bu güç, yapılan her işlemin daha tesirli olması adına önem taşımaktadır. Bu güce sahip olmayan bir kişinin medyumluk eğitimine başlaması bile söz konusu değildir. Sahtekar medyum hocalarda nefes gücü yoktur.

Medyumların bu gibi niteliklerini anlamak, sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek adına çok önemlidir. Gerçek hocaların özelliklerini bildikten sonra, sahtekarları tespit etmek ve bu kişilerden uzak durmak çok daha kolay olmaktadır.

Havas Çalışmaları Sahte Hocalar Tarafından Asla Yapılamaz

Havas ilminin ne kadar hassas olduğu her gerçek medyum hoca tarafından bilinmektedir. Çok güçlü enerjiler taşıyan bu ilmi çalışma, hiçbir zaman sıradan insanlarla paylaşılmamakta, sadece medyum hocalar tarafından saklanmaktadır. Sahtekar medyumlar, bu gibi bilgilere erişebildiğini söylese de böylesi bir durum asla mümkün değildir.

Havas, medyumluk işinin en kutsal ilimlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Medyum hocalar, bu ilmi binlerce yıldır iyi şekilde korumakta ve geleneksel yöntemlerle kullanmaktadır. Hangi işlem olursa olsun, mutlaka havasın sırlarından yararlanılması gerekmektedir.

Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bildikten sonra, havas üstadı hocaları bulmak ve çalışmalarda bu hocalara güvenmek gereklidir. Havas ilmi ile yapılan gaybi işlemler her zaman daha etkili ve güçlüdür.

Gerçek Hocaların Belli Uzmanlıkları Vardır

Manevi dünyalarla alakalı tüm işlemler kapsamlı olduğu için, tüm bilgileri tek bir insan ömründe öğrenmek, hepsinde uzmanlaşmak mümkün değildir. Her gerçek hocanın belli alanlarda uzmanlığı olabilir. Ancak, hangi alan olursa olsun, mutlaka havas gibi kadim ilimlerin bilinmesi gereklidir.

Sahtekar medyumlar ile ilgili sizden gelen yorum ve şikayetleri inceleyerek gerçek hocaları daha rahat bulabilirsiniz. Sitemize gelen tüm medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiyelerini görmek, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir