Büyüden Korunma Muskası – Koruyucu Muska

Kötü niyetli insanlar tarafından yapılan bir büyü ile hayatınız oldukça belirsiz bir yola sapabilir. Büyüden korunmak için muska yapılması bu nedenle herkes için çok önemlidir. Kişilerin kendilerini koruması, manevi alemlerin sonsuz gücünün gazabından sakınması gerekir.

Büyüden korunmak için muska yapıldığı zaman insanlar manevi bir koruma kalkanı altına girerler. Bu kalkan hiçbir şekilde dışarıdan delinemez. Büyü yapıldığı zaman muskanın gücü aracılığıyla etkiler görülmeden ortadan kalkar.

Büyüden korunma muskası sadece kendimiz için değil, sevdiklerimiz veya değer verdiğimiz kişiler için de yapılabilir. Örneğin, çocuğunuza büyü yapılacağından endişeleniyorsanız kendiniz için muska yaptırmak yerine çocuğunuza özel hazırlanmış bir muska kullanmanız gereklidir. Bu muskalar herkes için özel hazırlandığı ve içerisinde yer alan dualar değiştiği için mutlaka kullanacak kişi medyum hocaya belirtilmelidir.

Bir kişiye kendi isteği dışında muska yaptırmak mümkün olsa da kişinin bu muskayı kullanacağından emin olmak önemlidir. Muska yapıldıktan sonra inanan veya inanmayan herkes üzerinde etki edecektir. Ancak bu kişi muskayı söylenen şekilde kullanmaz, eğer üstünde taşıması gerekiyorsa taşımaz ise büyüden korunma muskası bir işe yaramayacaktır.

Çocuklara Büyüden Korunma Muskası Yapılabilir Mi?

Manevi alemlerde her insanın enerjisel bir yansıması bulunur. Bu yansıma yaştan bağımsız olarak her daim oradadır. Bir insan doğduğu andan itibaren o enerji oraya yerleşir ve sonsuza kadar kalır. Büyüden korunma muskası yaptırmak istediğiniz kişinin yaşının herhangi bir önemi yoktur.

Eğer kendi çocuğunuz için büyüden korunma muskası hazırlatmak istiyorsanız bu konuyu medyum hocaya belirtmeniz gereklidir. Çocuklar için hazırlanan muskalarda daha farklı dualar ve sureler kullanılabilmektedir.

Medyum hoca çocuğunuz için büyüden korunma muskası hazırladığı zaman nasıl kullanacağınızı detaylarıyla anlatacaktır. Medyumun dediği şekilde kullanmaya başlamanız halinde her türlü musibetten korunmanız mümkündür.

Çocukların yaşı büyüdükçe muskanın değiştirilmesi gerekebilir. Bazı durumlarda bebekler için yapılan muskalar yetişkinlik döneminde değiştirilebilmektedir. Bu durum, yalnızca medyum hoca tarafından yapılacak enerjisel inceleme sonucunda belirtilebilir, herkes için aynı şey geçerli değildir.

Ev İçin Büyüden Korunma Muskası Yapılabilir Mi?

Büyüler genellikle evlere değil evlerde yaşayan insanlara yapılır. Bir binaya büyü yapmak çok ender görülen bir durumdur. Bu nedenle büyüden korunma muskası da kişiler için hazırlandığı zaman en yüksek etkiyi gösterecektir.

Elbette bu durumun istisnaları olabilir. Özellikle kıskançlık sebebiyle sadece bir eve yapılan kara büyüler olduğu de görülebilmektedir. Böyle bir durumda medyum hoca tarafından büyü bozma çalışması yapılması, ardından korunacağınızı garanti altına almak amacıyla büyüden korunma muskası yaptırılması gerekebilir.

Herkesin durumu özeldir ve sadece kendine özel hazırlanmış çalışmalar gerektirir. Bu nedenle her çalışma için medyum hocanın görüşlerini almanızda, onun rehberliği ile ilerlemenizde fayda vardır.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfaya toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Büyüden Korunma Muskası – Koruyucu Muska” hakkında görüş bildirdi

  1. Araştırırken hocanın havas ilmi bilmesine dikkat etmeniz lazım. O denilen işlerin hepsi havas sayesinde mümkün oluyor. Benim çalıştığım hoca mesela adı Medyum Ali Gürses, havas üstadı hocalardanmış, hakkında bir sürü haber var yerli yabancı basında. Gerçekten de denildiği gibi bir insan, zaten yaklaşımından gönül işi olarak yaptığı belli oluyor bu işi, diğer sahtekarlar gibi değil.
    Benim büyü bozma işlemim sadece bir haftada bitmişti ve gayet hızlı şekilde sonuç almıştım. Sana da tavsiye ederim, internette telefonu ve diğer bilgileri var. Medyumali . com internet sitesinde de yazıyor ama buradan da yazayım numarasını 535590 62 75. Ben bu telefondan ulaşmıştım kendisine, zaten senelerdir aynı numarayı kullanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir