Vefk Yaptıranlar

Gaybi ilimler içerisinde, en karmaşıklarından biri olarak Kabul edilen vefk uygulamaları, içerisinde pek çok farklı yöntemi barındırır. Tamamen özel olarak geliştirilen çalışmalara sahip olabilen bu uygulamalarda, kişinin durumu ve ihtiyaçlarına göre özel ilimler kullanılabilir.

Vefk yapan hocalar, öncelikli olarak vefkin süresini ve zamanını belirler. Bu zamanlama ebced, numeroloji ve astroloji gibi ilimler kullanılarak hesaplanır. Hesaplama sonucunda, vefkin hangi gün ve hangi saat yazılacağı belirlenir ve en verimli etkinin elde edilebilmesi için bu saatlerde çalışma yapılır.

Oldukça karmaşık ve etkili bir süreç gerektiren vefk, hiçbir zaman basite almamalıdır. Özellikle bu derece yoğun bir etki gösterebilirken, vefk yapan hocaların bu konu üzerinde yapacakları çalışmalar fazlasıyla önemli olmaktadır. Vefk yapan hocalar, diğer hocalara kıyasla, gaybi alemler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalı ve bu bilgiyi net bir şekilde kullanabilmelidir.

Kullanılan ilimlerin çeşitliliği, kimi zaman insanların aklını karıştırmakta. Özellikle zor çalışmalarda, bu kadar fazla ilimin kullanılıyor olması, insanların çalışmanın nasıl başarıya ulaşabileceği konusunda endişe etmesine neden olmakta. Ancak, işinin ehli ve gerçekten bu işe yıllarını vermiş bir hoca ile çalışıyor olmanız halinde, bu konuda endişe etmeniz yersizdir. Vefk yapan hocalar, özellikle çıraklık dönemlerinde, el verme yöntemi ile üstatlarından bu ilimleri öğrenirler. Her zaman pratik yaparak, nefes gücünü geliştirerek ve zorlukları öğrenerek alınan bu eğitim sonucunda, kendi başlarına vefk yapmaya başladıkları zaman, her şeyi çoktan öğrenmiş ve oldukça tecrübe edinmiş olurlar.

Bu doğrultuda, vefk yapan hocaların her biri kendine özgü bir yöntem kullanabilir. Kimisi belli iilim dallarına sadık kalmayı tercih ederken, kimisi çok daha farklı bir yöntem deneyebilir. Vefkin özü birdir ve gidiş yolu ne olursa olsun, doğru hoca ile çalışıyor olmanız halinde aynı etkiyi gösterecektir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Vefk Yaptıranlar” görüş

  1. İyi geceler,
    Vefk konusunda okuduğum kadarıyla bir sürü arkadaş mağdur olmuş. Ben de mağdur olan arkadaşlardan biriyim maalesef. Bu şekilde olmasının suçu biraz da bizde çünkü doğru düzgün araştırma yapmayarak önümüze gelen herkese güveniyoruz.

    Ben de bu şekilde bir hataya düşerek Medyum Havas’a güvendim. Güvenim tamamen boş yereymiş. Hakkında yazılanları önceden okumuş olsaydım kesinlikle güvenmezdim ama iş işten geçti artık.

    Medyum Havas parasını almış olduğu vefki göndermedi. Bazı insanları oyalamış, beni oyalama gereği bile duymadı, direkt olarak parayı aldıktan birkaç gün sonra telefonumu engelledi, başka numaralardan aradığımda sesimi duyduğunda direkt engelliyor.

  2. Kücük kızımın gelecegini kurtarmasi icin burs sinavina girecekti ali gurses hocaya vefk yaptirdik basari vefki allah razi olsun hem hocamdan hem tavsiye edenden cok sukur bursumuzu aldik buraya yorum yapacagimi soylemistim daha once soran arkadaslar icin kesinlikle tavsiye ederim ali hocayi biz cok memnun kaldik kizimla birlikte 🙂 yardim almak isteyenler icin tel nosu 05355906275

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir