İzmir Medyum Hocaları

Öte alemleri tanıyan herkesin bildiği üzere, fiziksel dünyalar bu alemlerin yanında adeta bir zerre kadar küçük kalmaktadır. İzmir medyum hocaları tarafından da sıkça söylendiği gibi, insanların hayatı bu alemlerden gelen güçlerle baştan aşağı değişebilmektedir.

Bir medyum hoca, öte dünyalar ile ilgili yaptığı tüm çalışmalarda gaybi alemlerde var olan güçlü enerjileri kullanmaktadır. Bu enerjiler ne kadar karmaşık olursa olsun, iyi eğitimli bir hoca tarafından en iyi şekilde yönlendirilebilmektedir. İster Menderes medyum hocaları ister başka ilçelerin medyum hocaları olsun, büyülerin her zaman için tesirli sonuçlar verdiği bilinmektedir.

İnsanların gaybi dünyalarla tanışması yeni olmamıştır. Bu alemler, tarihin ilk dönemlerinden beri medyum hocalar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Tüm bu medyum hocalar, farklı ilimleri öğrenmiş, çeşitli çalışmalar yaparak kendilerini geliştirmiştir. Akabinde ise hocaların yaptığı işlemler ile insanlara yardımcı olunduğu bilinmektedir. Bugün, İzmir medyum hocaları tarafından yapılan her türlü işlemin aslında antik dönemlerden gelen bir kökeni bulunmaktadır.

İzmir medyum hocaları, metafiziksel dünyaları tanımanın kolay bir iş olmadığını söylemektedir. Bu alemleri tanımak ve kullanabilmek adına mutlaka geçmişten gelen ve el verme yoluyla aktarılan bilgilere ulaşmak gereklidir. Bu bilgiler, herhangi bir kitaptan veya kaynaktan alınamayacak kadar gizli, özel konulardır. Bu nedenle, Kemalpaşa medyum hocalarından Karşıyaka medyum hocalarına kadar bu dünyalarla çalışmak isteyen herkesin el verme yoluyla aktarılan bilgilere ulaşması gerekmektedir. Bu bilgiler sadece gerçek hocalar tarafından bilinmekte, internette veya herhangi bir başka kaynakta bulunmamaktadır.

Medyum hocaların kullandığı tüm bu bilgiler sadece büyülerde değil, aynı zamanda gaybi alemlerin en özel çalışmalarından biri olarak kabul edilen vefklerde de etkili olmaktadır. İzmir medyum hocaları, vefk adı verilen özel işlemler sayesinde, büyü enerjisi kullanmadan büyü etkisi alabilmekte, bu vesile ile insanlara yardım edebilmektedir.

Vefk İşleminin Etkisi Çok Güçlüdür

İzmir medyum hocaları, vefklerin tarihin her döneminde aktif olarak kullanılan, çok güçlü çalışmalardan biri olduğunu söylemektedir. Bu işlemler, geçmişte krallar, padişahlar tarafından bile kullanılmıştır. Hocalar, bu bilgileri bugün de aynı şekilde kullanmakta, insanlara yarar sağlamaktadır.

Doğru yapılan bir vefk çalışması sayesinde, her konuda gaybi dünyadan yararlanmak mümkündür. Karşıyaka medyum hocaları tarafından da belirtildiği üzere, yeri geldiğinde aşk konusunda yeri geldiğinde ise evlilik, rızık açma gibi konularda vefkten yararlanılabilmektedir.

Vefk yapmanın hassasiyetleri vardır. Örneğin, bu işlemde kullanılacak olan enerjilerin mutlaka özel olarak hesaplanması, numeroloji ve ebced gibi ilimlerden yararlanılması gereklidir. Böylesi ilimleri bilmeyen, kullanamayan bir kişinin vefk yapabilmesi imkansızdır. Bu nedenle, tüm İzmir medyum hocalarının bu gibi çalışmalarda başarılı olamadığı bilinen bir konudur.

Vefkte Hangi İlimler Kullanılır?

Vefk, en başta havas ilmi ile yapılan bir uygulamadır. Havas, maneviyatın temel ilmi olarak kabul edilir. Sadece vefklerde değil, tüm diğer büyü ve gaybi çalışmalarda da havasın gücünden yararlanılmaktadır. Yine aynı şekilde, havas üstadı olan İzmir medyum hocalarının daha hızlı tutan işlemler yaptığı bilinmektedir.

Ledün ilmi de vefklerin enerjisini güçlendiren ilimlerden biri olarak görülmektedir. Ledün, dua ve surelerin gücünü kullanarak maneviyatı kullanmaya yaramaktadır. Kadim dönemlerde bizlere hediye edilen bu iki ilim de vefk yapan İzmir medyum hocaları tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Daha pek çok farklı gizli ilim de vefk yapımında önemlidir. Medyum hocalar, hangi ilmin kullanılacağına eğitimleri ve tecrübeleri sayesinde en iyi şekilde karar verebilmektedir.

Medyum hocalarla ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir