Hollanda Rotterdam Medyum Hocalar

Rotterdam medyum hocalar, küçük yaşlardan eğitimlerine başlayarak ölünceye kadar kendilerini geliştiren kişilerdir. Medyum olarak insanlara fayda sağlamak için türlü çetrefilli yolculuklardan geçen hocalar, bunun sonucunda insanların mutlu etmeyi ister. Genellikle iyi niyetli büyüleri yapan medyumlar, kötü niyet çerçevesinde yapılan büyüleri ise reddeder ve yapmaya yanaşmaz.

Medyumlar, insanların en çok manevi yönleri ile ilgili çalışmalar yapar. Onların manevi hayatlarını düzenler. Bilim ve teknoloji ile elde edilemeyen şeyleri elde edebilmenin tek yolu medyumlardır. Kimi zaman insanların aşık olmasını ve çocuk sahibi olmasını sağlayan medyumlar bazı zamanlarda ise onların iş hayatlarına el atarak daha kariyerli bir yaşam sürmelerini sağlayabilir.

Medyum hocalar küçük yaşlardan itibaren üstatlarından veya elde ettikleri bir kitaptan yola çıkarak eğitim alırlar. Bu eğitimlerine ilk başlamaları ise manevi alemlerdeki varlıkları hissetmeleri ile alakalıdır. Her insanın 6. Hissi kuvvetlidir ancak onlarınki çok daha gelişmiştir. Hayatlarında bazı şeylerin olması gerektiği gibi gitmediğini fark eden medyum hocalar, en son yaptıkları araştırmalar sonrasında kendilerinin medyum olabileceğini fark ederler. O esnada ise ya medyum olmak için çalışırlar yada hiçbir şekilde bu güçlerini kullanmayı öğrenmeden normal bir hayat sürerler.

Rotterdam Medyum Hocalar ve Güçleri

Rotterdam, Hollanda’da Türklerin sayı bakımından çok fazla miktarda yerleşim yaptıkları şehirlerden bir tanesidir. Burada yerleşen Türklere hizmet veren çok sayıda medyum hoca bulunur. Ancak aralarında gerçek bir güce sahip olanların sayısı bir hayli azdır. Medyumlar, çocuk yaşlarında eğer bu yolda yürümeye karar verirlerse aldıkları eğitimler sonrasında aşağıdakileri yapabilme kabiliyetine erişir.

  • Büyü yapma veya büyü bozma
  • İnsanlara bakım yapma ve onların metafiziksel enerjilerini düzenleme
  • Vefk yapma ve büyü işlemlerinde bunu kullanma
  • Ölen kişilerin ruhları ile temas kurarak onlarla konuşabilme
  • Yıldızname bakma ve geçmiş ile gelecek hakkında bilgi alabilme
  • Muska hazırlayarak insanları manevi varlıklara ve büyülere karşı korumaya alma

Bunun gibi farklı güçlere sahip olan medyumlar arasında hiçbir güce sahip olmayan hocalarda bulunur. Rotterdam medyum hocaları arasında doğru olan hocaya erişebilmek için ise yapılacak olan işlem aslında çok basittir.

İnternet üzerinde yapılacak bir araştırma ile güvenilir medyuma ulaşmak mümkündür. Medyumlar, mesafelere bağlı hizmet vermediği ve günümüzde internet kullanımının bir hayli artmasından dolayı sosyal medya üzerinden dahi hizmet verebilmektedirler. Bu nedenle sosyal medya, internet üzerinde dolandırıcılık vakaları da yaşanmakta ve hiçbir güce sahip olmayan kişiler medyum edası ile ortalarda dolaşmaktadır. Sahte medyumlar sizlerin hem zamanını hem de paranızı çalan kişilerdir.

Rotterdam medyum hocalar, sayıları az olmasına rağmen iyi bir araştırma neticesinde hemen fark edilebilecek güvenilir hocalardır. Web sitemizde doğru hocayı bulmanızı ve Rotterdam’da hizmet veren güvenilir hocalara ulaşmanızı sağlayacak pek çok yorum bulunur. Bu yorumları okuyarak hocalar hakkında yapacağınız araştırmalarda kullanmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *