Aşk Büyüsü

En çok kullanılan büyü yöntemlerinden biri olan aşk büyüsü, tarih boyunca pek çok medeniyette örneğine rastlanan bir çalışmadır. Bu çalışmalarda, kimi zaman farklı malzemeler, kimi zaman sadece kişinin enerjisini hatırlatan özel eşyalar kullanılmıştır. Hepsinin ortak noktası ise, her çalışmanın aşk ile sonuçlanması ve hedeflenen iki kişi arasında duygusal bağın tesis edilmesi olmuştur.

Her medyum hoca, aşk büyüsü yaparken kendine özel bir yöntem kullanabilir. Aynı şekilde, farklı yöntemler herkes için geçerli olmayabilir. Medyum hocanın gelişmişliği ve bilgi birikimi doğrultusunda, en doğru yöntemin hangisi olacağı belirlenecektir.

Medyum hocalar, bu yöntemleri belirlerken birden fazla faktörü ele alırlar. Büyü ilminin gizliliği gereği, hiçbir zaman ortaya çıkarılmayan ve her zaman eğitimini almış kişiler tarafından bilinen bu yöntem ve faktörler, aşk büyüsünün en doğru şekilde tutması için gerekli olan durumu sağlarlar. Eğer medyum hoca, aşk büyüsü alanında yeteri kadar yetkin değilse, yapılan büyünün etkisi de o derece düşük olacaktır.

Aşk büyüsü, doğru uygulanması halinde herhangi bir zarar vermez. Özellikle, bu alanda uzun süredir faaliyet gösteren ve pek çok başarılı uygulamaya imza atmış olan medyum hocalar düşünüldüğünde, bu büyünün zarar verme ihtimali neredeyse sıfırdır.

Ancak, eğer büyü doğru şekilde uygulanmazsa veya internetten öğrenilen yanlış bilgiler ile yapılmaya çalışılırsa, kimi zaman zarar verebileceği gibi, kişilerin birbirlerinden çok daha fazla uzaklaşmasına bile yol açabilir. Eğer medyum hocalar bu çalışmaları doğru şekilde gerçekleştirmezlerse, yine aynı zararlar ortaya çıkar. Bu nedenle, aşk büyüsünden en büyük verimi alabilmek ve herhangi bir zarar ile karşılaşmamak için, her zaman evde denememeniz ve bu işte uzmanlaşmış, eğitimini almış ve pek çok kişiye uygulayarak başarılı sonuçlar elde etmiş hocalar ile çalışmanız tavsiye edilmekte.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Aşk Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. MEDYUM ANNA’YA EVLİLİK BÜYÜSÜ YAPTIRDIM. BÜYÜNÜN BİR HAFTA İÇİNDE İLK ETKİLERİ GÖSTERECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ.
    SÖYLEMESİNE BAĞLI OLARAK HER ŞEYİN İYİYE GİDECEĞİNE DAİR UMUT ETTİM HATTA DÜĞÜN İÇİN HAZIRLIKLARA BİLE BAŞLADIM AMA EN UFAK BİR ETKİ GÖREMEDİM. ŞU AN HER ŞEY ESKİSİNDEN DAHA KÖTÜ, AYRICA BÖYLE OLMASI NEDENİYLE ÇOK DAHA FAZLA UMUTSUZUM.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir