Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü, kadim büyü uygulamalarının belki de en özeli ve etkilisi olarak bilinmektedir. Yapımında, her adımı özel ilgi ve bilgi gerektiren bu büyü, bir medyum hocanın alametifarikası olarak kabul edilir. Canbar büyüsü öylesine özel gerekliliklere sahiptir ki, eski dönemlerde çoğu medyum hoca bu büyüyü yetiştirdikleri müritleri için bir test niteliğinde kullanmıştır.

Canbar büyüsü yapımında fazlasıyla özel malzemelere ihtiyaç duyulur. Bu malzemeler herkes tarafından temin edilebilecek şeyler olmadığı için, medyum hocaların sosyal bağlantıları da büyünün içerisinde dahil olur. Yerine göre ceylan derisi üzerinde yazılarak yapılan bu büyü, kadim uygarlıklardan bu yana, istenen her konuda insanların isteklerini elde etmesine yardımcı olmuştur.

Medyum hocalar, canbar büyüsünü özellikle yoğun etki isteyen çalışmalarda tercih etmektedir. Örneğin, aralarında ciddi bozukluk olan ve tekrar bağlanmak isteyen kişiler için yapılabilen canbar büyüsü, kişiler arasındaki soğukluğu yok etmekle kalmayıp, istenen aşk ve dostluk bağını da kusursuz bir şekilde kurmaktadır.

Bu büyünün bu kadar etkili olmasının sebebi, özellikle Türkiye’deki medyum hocalar tarafından, nesillerdir uygulanıyor olmasıdır. Tarihi Mezopotamya topraklarına dayanan bu eski uygulama, günümüze kadar bozulmadan aktarılmayı başarmıştır. Medyum hocaların tekniklerini el verme yöntemi ile nesilden nesile aktardığı canbar büyüsü, bu sayede uzun yıllar boyunca aynı şekilde korunmuş, hiçbir şekilde değişime uğramamıştır. Bu durum ise insanların bu büyüden tam anlamıyla yararlanmasını sağlamıştır.

Medyumlar için en önemli büyülerden biri olan canbar büyüsü, medyum hocalara başvuran insanlar için de aynı ölçüde özel olabilir. Hayat boyu elde edilmek istenen pek çok şeyi elde etmek için bir vesile olan bu büyü, doğru medyum hoca tarafından yapılması halinde fazlasıyla yoğun bir etki yaratır ve istenen her konuda başarılı sonuç verir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Canbar Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Benim küçüklükten beri bir korkum var bu korku yüzünden aile hayatım bile olamıyor hep başıma kötü şeyler gelecek diye düşünüyorum insanlara karşı güvenim hiç yok eşimlede bu yüzden çok kavga ettik sen bana güvenmiyorsun diye
    En son çare ben kendi işimi garantiye alayım eşimin gözü hiç dışarıyı görmesin diye bir işlem yaptırdım medyum ali gürses hocaya. Normalde eşim hep geç gelir arkadaşlarıyla dolaşırdı akşamları. Çok uğraştım ama bu huyundan vazgeçiremedim. Bende en iyisi bi çalışma yaptırayımda o şekilde olsun diye düşündüm.
    Ali hocaya derdimi anlattım kendisi abilik etti hiç yadırgamadan bana yardımcı oldu. Bir haftada vefk işlemi bana ulaştı. Vefki dediği şekilde kullandım. Dualarımı ettim.
    Eşim 10 gün içinde dışarı çıkmalarını azalttı normalde her akşam yaptığı şeyi artık iki üç güne bir yapar oldu son zamanlardada hiç çıkmaz oldu. Korkumu yenemedim ama bu işlemle eşimin evde kalmasını sağlamayı başardım çok şükür. Belki yargılayan olur güvenmiyorsan niye evlendin falan diye ama benim durumum gerçekten farklı çocukluktan kalma bişey. Başka türlü çözemezdim.
    Ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com sitesi de medyumali.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir