Ayırma Büyüsü

Dünya üzerinden pek çok farklı konu olsa da, fiziki dünyaya ait olmayan şeyleri, örneğin büyüleri yorumlamak diğerlerinden çok daha zor olabilir. Her şey bir yana, gayb alemlerinin gizemleri üzerinde çalışmadan, bir büyünün nasıl bir işleyişe sahip olacağını anlamak çok zordur.

Ayırma büyüsü, kişiler arasındaki bağı zayıflatarak ayrılık ortaya çıkarılması için yapılır. Ayırma büyüsü yapıldığı zaman, kişiler arasında halihazırda var olan bağlar zayıflar. Bu zayıflama sonucundaysa, kişiler birbirlerine karşı olumsuz düşüncelere sahip olarak, evlilikleri veya ilişkileri sona erer.

Ayırma büyüsünün etkisi, her insanda farklı olacağı için, kiminde önce soğuma, kiminde ise direkt olarak ayrılık şeklinde etki edebilir. Bu durum, sadece işinin ehli medyum hocalar tarafından tahmin edilebilir ve gözlemlenebilir. Bu yüzden, kime, nasıl bir ayırma büyüsü yapılacağını söylemek oldukça zordur.

Medyum hocalar, kişiler arasındaki bağın nasıl oluştuğunu belirlemek zorundadır. Örneğin, iki kişi arasında aşk büyüsü yapılmışsa ve daha sonra ayırma büyüsü ile bu aşk ortadan kaldırılmak isteniyorsa, bu durumda bazı hallerde, önce aşk büyüsü için büyü bozma çalışması yapılması gerekebilir. Bazı durumlarda ise, tam aksine herhangi bir büyü bozma çalışmasına ihtiyaç duyulmadan, sadece ayırma büyüsü yapılarak bu bağ kırılabilir.

Her konuda olduğu gibi, büyüde de her şey kişiler ile alakalıdır. Kişilerin enerjileri, durumları ve daha fazla konu, büyünün nasıl işleyeceğine direkt olarak etki eder. Bu durum, ayırma büyüsünde çok daha fazla ön plana çıkar. Çünkü ayırma büyüsü direkt olarak irade ve ikili bağ ile ilişkilidir.

Bir büyünün hangi büyünün etkisini geçireceğini bilmek mümkün olamaz. Bunu, sadece araştırma yapan ve işini bilen medyum hocalar bilebilir. Bu yüzden, ayırma büyüsünün aşk büyüsünün etkisini yok edip etmeyeceğini net olarak söylemek mümkün değildir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir