Antalya Medyum Hocalar

Medyum hocaların, özellikle vefk ve muska gibi uygulamalarda temel olarak kullandığı ledün ilmi, islami ilimler içerisinde çok özel bir yere sahiptir. Sadece el verme yöntemi ile aktarılan ve nefes gücü yeterli olmayan insanlara öğretilmeyen bu ilim, medyum hocalar tarafından kullanılıyor olsa da, her medyum hocanın bu konuda yeterliliği bulunmamaktadır.

Ledün ilmi, vefk yazımında kullanılan duaların ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Bu duaların esrarlı ve farklı alemlerden geliyor olması, medyumların bu konuya özel önem göstermesini gerektirir. Her hocanın yapamayacağı bu iş, ledün ilminin kullanılmasıyla gerçekleştirilir. Ledün ilmi herhangi bir şehre veya gruba ait değildir. Tüm Türkiye’deki hocalar tarafından kullanılabileceği gibi, Antalya medyum hocaları tarafından da kullanılmaktadır.

Hangi hocanın hangi ilim dalı konusunda uzman olduğunu bilemeyeceğimiz için, medyumların hangi uygulamalarda daha fazla başarılı olacağını da söylemek kolay değildir. Bazı uygulamalar için çeşitli temeller olsa da, medyum hocaların bu temelleri farklı şekilde kullanıyor olması da mümkündür. Örneğin, Antalya medyum hocaları ledün ilmini muskalarda kullanmazken, başka bir hoca muskaları tamamen ledün ile yapıyor olabilir.

Bir çalışmanın ne tür bir sonuç vereceğini hocaların ilimlerine göre belirlemek mümkün değildir. Bu durum sadece hocanın yetenekleri ile bilinebilir. Medyum hocalar ile çalışmadan önce iyi bir araştırma yapmanız ve hocaların yaptıkları çalışmaları iyice incelemeniz durumunda doğru kişiyi bularak yaptırdığınız çalışmadan emin olabilirsiniz.

Şehirlerin medyumlar üzerinde herhangi bir etkisi olmamasından dolayı, Antalya medyum hocalarının tamamı hakkında genelleme yapmak imkansızdır. Ledün ilmi konusunda uzman Antalya medyum hocaları bulunabileceği gibi, bazı hocaların bu ilmi hiç bilmiyor olması bile olasıdır. Bu nedenle, hocalar ile çalışmadan önce kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanız, buna göre karar vermeniz elzemdir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Antalya Medyum Hocalar” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Emre iyi niyetimi suistimal ettiği gibi göndermesi gereken şeyleri de yollamadı. Büyüyle alakalı bir çalışmamız oldu. Büyü malzemelerini yollaması gerekiyordu tutması için. Yollamadı.
    Ben uzaktan yaptım bekle dedi, ben buna inandım ve bekliyordum.
    Bunun dışında bir de iyi niyet suistimali oldu, bağış yapıyoruz diye başta daha fazla para istedi, bununla hayır yapıyoruz diyerek kandırdı. Onu da gönderdim.
    Büyü tutmadı, başlangıçta hayırlısıyla tutar, tutmazsa vefk yapar yollarım veya malzemeli yapar yollarım diyordu. Hepsini de ek ücret istemeden yapacağına dair söz vermişti. Yapmadı. Boş yere vakit ve umut çalıyor hırsız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir