Papaz Büyüsü

Bazı büyü yöntemlerinde en iyi etkiyi elde edebilmek için çeşitli varlıklardan yararlanılabilir. Bunların başında, halk arasında cin olarak adlandırılan, gayb alemlerinde yer alan varlıklar bulunur. Cinler, kimi zaman büyülerde yardımcı unsurlar olarak kullanılır. Kimi zaman ise, büyünün etkisinin artırılması için kullanılabilir.

Papaz büyüsü, tarih boyunca neredeyse her medeniyette, aynı veya farklı isimlerde uygulanmıştır. Çoğu medeniyet, kendine göre farklı bir yöntem geliştirmiş ve isteklerini bu doğrultuda şekillendirmiştir. Medyum hocalar, günümüzde de bu eski yöntemlerin ışığında geliştirilen yeni yöntemleri veya hala eski kadim bilgileri tercih etmektedir. İhtiyaca göre tercih edilen büyü yöntemleri, temelde medyum hocaya başvuran kişiye en doğru etkiyi yaratmak için belirlenmektedir.

Kimi papaz büyüsü yöntemlerinde cinlerin ve diğer varlıkların yardımına başvurulduğuna rastlanmaktadır. Bu büyülerin hangileri veya hangi yöntemler ile yardıma başvurulduğu kadim bilgiler olduğu için, yalnızca büyücü medyum hocalar tarafından el verme yöntemi ile aktarılmaktadır. Bu işin eğitimini alan medyum hocalar, kendi tercihlerine ve sizin ihtiyaçlarınıza göre, bu varlıkların yardımına başvurarak büyüyü gerçekleştirebilirler.

Her ne kadar papaz büyüsünde kimi zaman cinlere başvuruluyorsa da, bu yöntem sık değildir. Çoğu zaman sadece medyum hocanın nefes gücü büyünün etkili olması için yeterlidir. Çok özel çalışmalar olmadığı sürece varlıkların müdahil olmasına gerek kalmaz ve medyum hocalar kendi çalışmaları ile büyüleri gerçekleştirir.

Medyum hocanın hangi çalışmayı yapacağı tamamen kendi tercihidir. Papaz büyüsü karmaşık ve özel bir büyü olduğu için, büyü yaptıran kişinin belli bir yöntem konusunda medyuma ısrar etmesi doğru olmayacaktır. Medyum hocalar, hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun, herhangi bir şekilde büyüyü yaptıran kişinin zarar görmesine izin vermemektedir. Aynı şekilde, hangi yöntem olursa olsun, papaz büyüsünden zarar görmek veya olumsuz etkilenmek mümkün değildir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir