Adana Medyum Hocalar

Büyü uygulamaları, her ne kadar çoğu zaman olumlu amaçlarla, hayatımızı düzene sokmak ve değiştirmek için kullanılıyor olsa da, bazı durumlarda bu uygulamalar kara büyü adı altında, zararlı çalışmalar için de kullanılabilmektedir. Kara büyü uygulamaları, güçlü bir medyum hoca tarafından yapılması halinde çok hızlı bir şekilde etki eder ve büyü bozulana kadar kişiyi büyük felaketlere sürükler.

Bir medyum hocanın kara büyü yapıp yapmayacağı tamamen kendi tercihidir. Gerçek medyum hocaların büyük bölümü, hangi nedenle olursa olsun kara büyü uygulamalarına sıcak bakmamaktadır. Adana medyum hocaları da, aynı şekilde kara büyü uygulamalarına mesafeli yaklaşır.

Kara büyüler, hiçbir şekilde insanlara ve dünyaya fayda sağlamaz. Bu uygulamaların nihai hedefi zarar vermektir. Adana medyum hocalarından veya başka bir şehirden olması fark etmeksizin, bu tarz uygulamaları yapan kişiler genellikle medyumluk camiasından dışlanmaktadır.

Kara büyülerin tarih boyunca çok sayıda örneğine rastlamak mümkün. Genelde büyük bir suç olarak kabul edilen bu işlemler, geçmiş çağlarda, özellikle Avrupa’da büyük olaylara neden olmuş, hatta cadı avı olarak adlandırılan kötü günlerin yaşanmasını tetiklemiştir. Günümüzde pek çok şehirde kara büyü yapan medyum hocalara rastlanıyor olsa da, tüm bu sebeplerden dolayı Adana medyum hocalarının bu konuda görüşü net olmaktadır.

Medyumluk işi tamamen gönül bağı ile yapılan, hayat boyu alınan bir eğitim sonucunda elde edilen bir meziyettir. Bu eğitim verilirken, medyum hocalara her zaman insanlara yarar sağlamaları, herhangi bir zararlı uygulamaya girişmemeleri tavsiye edilir. Özellikle kara büyü gibi uygulamalardan tamamen uzak durması istenen medyum hocalar, eğitimlerini de bu büyüler ile mücadele üzerine alır. Bu yüzden, gerçek bir Adana medyum hocasının kara büyü konusunda size olumlu yanıt vermesi mümkün değildir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Adana Medyum Hocalar” hakkında görüş bildirdi

  1. Günaydın,
    Medyum Şenol bana bir vefk yolladı ama bu vefk muskaya benziyor, bildiğiniz muska tarzında. İçinde de bir kağıt parçası var sadece, ufak katlanmış ve üç tane üçgen çizilmiş bir şey. Dua yazmıyor, herhangi bir şey yok. Vefk böyle mi oluyor yoksa kandırıldım mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir