Medyum Yorumları

Artık neredeyse her evde internet mevcut. Bu sayede, insanlar en ufak bir araştırma için bile interneti kullanmakta. Bu durum, pek çok kişi tarafından olumlu işler için kullanılıyor ve insanların hayat kalitesine oldukça büyük katkı sağlıyor olsa da, dolandırıcıların ve sahte medyum hocaların da internette cirit attığını unutmamak gerekli.

Özellikle medyumluk gibi hassas konularda insanları kandırmak ve zor durumlarından yararlanarak kazanç elde etmeye çalışan dolandırıcı medyum hocalar, pek çok sahte ve yanıltıcı internet sitesi, yorum ile insanları kendi ağlarına çekmekte. Bunun sonucunda, gerçek medyum hoca gibi görünen bu kişiler pek çok kişinin çaresizliğinden yararlanarak, hem maddi hem de manevi kayıplara neden olmakta.

Aynı şekilde, tecrübesiz ve daha önce çalışmadığı alanlarda büyü yapabileceğini iddia eden pek çok medyum hoca, başarısız büyüler ile hem zaman hem de umut çalmakta. Bu ve bunun gibi pek çok sorunla karşılaşmanıza neden olabilecek olan sahte medyumlardan uzak kalmak ve en doğru ismi bulmanın en kolay yolu ise medyum yorum siteleri olarak karşınıza çıkmakta.

Medyum yorum siteleri, gerçek kullanıcılar tarafından yapılan tüm yorumları, tarafsız bir biçimde, hakaret içermediği sürece yayına almakta, bu sayede söz konusu medyum hoca ile çalışmak isteyen kişileri doğru şekilde yönlendirmektedir.

Sizin için açtığımız bu medyum yorum sitesinde de, hangi medyum hocanın başarılı sonuç verdiğini, hangi medyum hocanın insanları kandırdığını veya büyülerinin tutmadığını okuyabilirsiniz. Yorumların tamamı tarafsız olarak onaylanmaktadır. Bu sayede, siz de yaptırdığınız büyünün olumlu veya olumsuz sonuçlarını yazarak, daha sonra çalışacak olan insanlara rehberlik olmasını sağlayabilirsiniz.

Medyumluk işi hassas bir konu olduğu için, bir çalışmaya başlamadan önce mutlaka yeterli araştırma yapılmalıdır. Sitemizde ise size aradığınız rehberliği sunmaya ve gerekli yönlendirmeleri sağlamaya çalışmaktayız.

Siz de sitemizde yorum ve şikayetlerinizi paylaşarak diğer insanlara ışık tutmak için aşağıdaki şikayet formumuzu kullanabilirsiniz.

106 hakkında “Medyum Yorumları” görüş

 1. Hayırlı günler arkadaşlar, herkese geçmiş olsun. Pek çok kötü yorum okudum, herkesin ortak derdi bu dolandırıcılar olmuş. Bu derdi çeken insanların ne çektiklerini ben de anlayabiliyorum çünkü aynı sıkıntıları ben de Medyum Samed ile yaşadım.
  Bana birden çok büyü yapıldığını ve bunların sadece çok özel çalışmalarla çözülebileceğini söyleyerek binlerce liramı aldı. Yaptırdığımız çalışmalar ne sorunlarıma çare oldu, ne de kendisinden paramı geri alabildim. Hala aynı şeyler devam ediyor. Medyum Samed benim işimle hiç ilgilenmedi, dini imanı para olmuş. Parayı aldıktan sonra yüzümüze bile bakmadı. Herkese acil şifalar dilerim.

 2. MEDYUM ÖMER E MUSKA YAPTIRDIM, MUSKAMI ELİME ALDIĞIMDA AĞIR OLDUĞUNU FARKETTİM. BİR HOCA EŞLİĞİNDE AÇTIRDIK MUSKAYI, MUSKANIN HİÇBİR ŞEKİLDE DOĞRU YAPILMADIĞINI VE İÇERİSİNDE ÇEKİRDEĞE BENZER NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİMİZ BİR ŞEY OLDUĞUNU GÖRDÜK. ÇEKİRDEK MİYDİ ÇÖP MÜYDÜ ARTIK BİLEMEM. ETKİSİNİN DE OLMADIĞINI GÖRÜNCE MEDYUM ÖMERİ ARADIK TEKRAR, TELEFONU YÜZÜMÜZE KAPATARAK ENGELLEDİ. DİKKATLİ OLUN BU ŞARLATANA KARŞI.

 3. Merhaba,
  Medyum Kağan ile daha önce çalışan var mıdır acaba? Biz bir vefk yaptırdık fakat iki aydan uzun süredir bugün kargoda, yarın gelecek diyerek oyalanıyoruz. Çok yerde hakkında kötü yorum okudum ama , umarım bizim de başımızı yakmamıştır.

 4. Medyum Ali Hoca’dan memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. İki senedir bu tarz işlerde bizim sorunlarımıza çözüm olması amacıyla kendisine başvuruyoruz, her defasında çok memnun kaldık. Özellikle bağlama konusunda hem benim hem de bir aile dostumuzun yuvasını kurtardı resmen.
  Bunun dışında özellikle bu dertten sıkıntı çekenler varsa Medyum Ali Gürses ile görüşsünler diyerek bir konudan bahsetmek istiyorum. Geceleri kızımda karabasan hali oluşuyordu, neden olduğunu bilemedik, çeşit çeşit doktorlara gittik psikolojiktir diye, hiçbirinden istediğimiz sonucu alamadık. En son Medyum Ali Hoca geldi aklımıza. Aylarca çektiğimiz derdi muska ile çözmeyi başardı. Ben yürekten kefilim kendisine, o yüzden buradan gerçek adımı kullanarak yorum yapıyorum. Benzer sorunlardan muzdarip olan varsa önermek isterim 0535 590 62 75 telefonu [email protected] eposta adresi kendisinin.

 5. Bayanların dikkatine özellikle.. medyum duygu diye bir dolandırıcı etrafta dolaşıyor ve daha çok bayanları kandırmak için çok namuslu ayağına yatıyor.. bizde güvenip kendisine derdimizi anlatıyoruz ve sonradan erkek çıktığını öğreniyoruz.. hem ben hemde arkadaşlarımın başına geldi üç kişi bu dolandırıcı yüzünden mağdur olduk.. lütfen dikkatli olun arkadaşlar..

 6. UTANMAZ DOLANDIRICI MEDYUM ZAMİR’İ İFŞA EDİYORUM! KENDİSİ AİLESİYLE BİRLİKTE ANNESİ TEYZESİ HERKES TOPLU ŞEKİLDE BU İŞİ FARKLI İSİMLER ALTINDA YAPARAK İNSANLARI KANDIRIYOR! BİZİM 1500 LİRAMIZI, KOMŞUMUZUN 2000 LİRASINI MUSKA YAPACAĞIM ADI ALTINDA ALARAK HİÇBİR ŞEY GÖNDERMEDEN ORTADAN KAYBOLMUŞTUR! ÇALIŞACAKLARIN DİKKATİNE!!!!

 7. galip hocayla ilgili yapilan yorumlarin hepsinde medyum galip iyidir, medyum galip süperdir gibi seyler yazinca, biz de insan olarak inandik ve bu adamin dedigi calismalari yaptirmaya karar verdik.
  once buyu bozma calismasi yapacagini ardindan da sorunlarim icin koruma muskasi yazacagini soyledi. bizde kabul ederek parasini gonderdik, kendisi oyle bir taktik gelistirmis ki agziniz acik kalir. soyledigi gibi uc farkli hesaba parayi yatirdik hepsinin adi farkli, kac kere farkli numaralardan arandik paranin durumunu sormak icin, paralarin hepsini yatirdiktan sonra bitince size doneriz dedi kapatti ve bilin bakalim ne oldu, aradiginiz numara kullanilmamaktadir diyor!!!!

 8. Vefk işi için aradığımız Medyum Metin, bize binlerce lira paraya ve bolca vakte malolarak ortadan kayboldu! Sizin de benim gibi bu dolandırıcıya para kaptırmamanız için bunları anlatmak zorundayım. Hiçbir ilave veya çarpıtma yapmadan, tam anlamıyla yazıyorum olayı. Dediklerimin hiçbirinde abartı yoktur ona göre okuyun!
  Bu dolandırıcı Medyum Metin ile ilk kez çalışmaya karar verdiğimizde telefonda inanılmaz iyi ve ilgiliydi. Konuştuğumuz her şeyi ciddiye alıyor ve not ediyordu. Biz de böyle olduğu için sözüne itimat ettik, en başta dediğimiz şeyi yapmayıp, hemen parasını yolladık.
  Parasını aldıktan sonra tavırları birden bire değişmeye başladı. Söylediklerimizi ve not ettiğimiz durumları unuttuğunu söyledi, bir çok konuda bizi mağdur etmeye başladı. Yaptığının yanlış olduğunu ve böyle yapacaksa hiç çalışmayacağımızı, paramızı iade etmesi gerektiğini söyledik.
  En son telefonda yüzümüze kahkahayı attı ve hadi başka kapıya kardeşim diyerek telefonu kapattı. Zoruma giden para kaptırmak değil, bu kadar karaktersiz bir insana güvenmiş olmak…

 9. Aylardr tlfn açmama rağmen medyum mercan vefkimi göndermyior! Üç aydr vefk beklyoruz kendsnden ama gelen gden yok! Dikkatli olun hırsız olabilir!

 10. Bir komşumuzun internetten görmesi üzerine Medyum Fatma ile çalışmaya karar verdik. Evdeki sıkıntılı durumu atmak için bereket amaçlı büyü yaptırmak istediğimizi söyledik. Büyüyle böyle şeylerin olmayacağını ve bizim vefk ile çözüm elde edebileceğimizi belirtti. Biz de kabul ederek vefk yapabileceğini, ne gerekiyorsa hemen sağlayacağımızı söyledik.
  Zor durumda olmamıza rağmen bir gram acıma duygusu olmayan bu şarlatan Medyum Fatma, evdeki tüm altınları bir yere kargolamamız gerektiğini ve bunların üzerine okuma yapacağını söyledi. Sözüne güvenerek dediği yere altınları kargoladık. Kargonun eline geçtiğine dair mesaj geldi, telefon açtık aldın mı diye, telefonlara cevap verilmedi. Meşguldür diye düşündük, sonuçta kendisini hoca olarak kabul ediyoruz ve öyle görüyoruz!
  Medyum Fatma denen dolandırıcı altınları aldıktan sonra tüm numaralarını değiştirmiş! Eşim arkadaşlarıyla b irlikte belki buluruz umuduyla kargoladığımız yere gitti, izbe bir ev çıktı, içi boş, kimseler yok. O günden beri ne yeni numaralarından ne eskilerinden Medyum Fatma’ya ulaşamıyoruz. Bu kadar olur! Nasıl bir dolandırıcı şebekesiyse!

 11. MEDYUM CÜNEYTE VEFK YAZDIRDIK, VEFKİN İÇİNDEN RASTGELE KARALAMALAR ÇIKTI! GÜYA ÖZEL BİR VEFKTİ VE TÜM DERDİMİZE DEVA OLACAKTI! ADAMIN YOLLADIĞI ŞEY RESMEN ÇÖPPPPPPP

 12. bu dunyada mazlumun ahını alırsan bu senden mutlaka çıkar medyum mustafa haberin olsun bugüne kadar kimseye bedduaa etmedim ama sana ediyorum bu nasil bir cakallik nasil bir adilik bizi aylarca umutlandirdin bugun etki eder yarin etki eder diyerek isimizi gucumuzu bozdun hicbirsey olmayincada piskin piskin telefonlara cevap vermez oldun bu kadar karaktersizliktir başka bir demiyorum seni allah a havale ediyorum

 13. İyi geceler arkadaşlar, Medyum Gizem ile çalışmayı düşünen varsa lütfen koşar adım uzaklaşsın! Öylesi bir dolandırıcı ki kendisi bugüne kadar yaşamadığınız şeyler yaşatır size! Biz vefk istedik, sana muska uyar dedi, muska yaptırdık içinden dua değil gazete kağıdı çıktı!

 14. Bundan sonra medyumlardan iyi araştırma yapmadan kimseye güvenmeyeceğim. Bir değil, iki değil, tam dört kere Medyum Semiha Arslan’a ödeme yaptım… Paran bende kalmaz, benim kimseye bir kuruş borcum bile yoktur diyerek her defasında para yollamaya ikna etti. Biz de sazan gibi her defasında kabul ettik. Medyumluk işinin bu kadar basit olduğunu bilseydik biz de yapardık be!
  Kadın nasıl bir dolandırıcıysa resmen bu işin ilmini almış. Yaptığı hiçbir şey tutmadığı gibi tutuyormuş gibi davranıyor, ikinci kez aradığımızda, ilki ne güzel tutmuştu, ikinci de öyle tutar diyor. Saçmalığa bak helee!

 15. MEDYUM HARUN SÖZÜNÜ TUTMADI! AYIRMA BÜYÜSÜNÜN KESİN GARANTİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ AMA HİÇBİR ETKİ GÖREMEDİK! YA PARAMI İADE EDERSİN MEDYUM HARUN YADA SENİ HER YERDE REZİL EDERİM!

 16. almanyada oldugumuzu ogrenince basta verdigi turk lirasi fiyatlarini euro fiyatlarina ceviren medyum selma !!!!!!!! her ne yaparsa yapsin hocadir diyerek yine iyi niyetle yaklasarak istedigi parayi gondermemize ragmen bizi engelledi ve telefonlarimiza cevap vermez oldu!!! umarim bunun acisi senden cikar adi kadin!

 17. Allah c.c tüm dertlilere acil şifalar versin öncelikle. Medyum Dursun isimli dolandırıcıyla yaşadığımı size anlatmak istiyorum. Bunu paylaşmayı düşünmüyordum ama benim gibi çok kişinin Medyum Dursun denen dolandırıcı yüzünden zor duruma girdiğini görünce paylaşmak zorunda hissettim.
  Allah içimi biliyor, ben bu dolandırıcıyla çalışmadan önce içten içe hep şüpheliydim ama hem çevremdekilerin bir an önce çözmem gerektiği konusundaki baskısı, hem de işin acil olması nedeniyle gözümü kapatıp ne istediyse yaptık. Para yolladık, gümüş yolladık, karşılığında tek istediğimiz üstümüzdeki musibetin kalkmasıydı.
  Büyüsü tutmadı, Medyum Dursun efendiyi tekrar aradık tutmadı demek için, ama kapı duvar doğal olarak. Herkesin yazdığı doğruymuş, biz sana güvenmiştik Medyum Dursun ama sen karaktersizin teki çıktın!

 18. MEDYUM ALİ HOCA İLE YAPTIRDIĞIMIZ BÜYÜ BOZMA İŞİNİN SONUÇLARINI BU HAFTA GÖRMEYE BAŞLADIM. DAHA ÖNCEKİ YORUMUMDA YAZMIŞTIM SONUÇLARI ALMAYA BAŞLAYINCA TEKRAR YORUM YAPACAĞIMI. HOCAMLA İYİ OLAN GÖRÜŞMEMİZİ ANLATMIŞTIM AMA SONUÇLAR HAKKINDA YAZACAĞIMI SÖYLEMİŞTİM.
  ŞİMDİ SONUÇLARINI GÖRMEYE BAŞLADIK. BAŞTA DA DEDİĞİM GİBİ MEDYUM ALİ GÜRSES CİDDİYETLE İŞİNİ YAPIYOR VE İNSANİ YAKLAŞIMI GİBİ NEFES GÜCÜ DE UTANDIRMADI EVELALLAH.ÜSTÜMÜZDEKİ DERT SIKINTI HAFİFLEMEYE BAŞLADI HİÇ OLMAYACAK YERDEN İYİ HABERLER GELDİ, ALLAHIM NASİP EDERSE HER ŞEY ÇÖZÜLECEK MEDYUM ALİ HOCA VESİLESİYLE.

 19. Şarlatan medyum Hakan sürekli telefon numarasını değiştiriyor. Adama parasının iki taksitini ödedikten sonra ulaşabilen cidden mucizeyi başarır. Defalarca aramamıza mesaj bırakmamıza rağmen en dönüş aldık, ne de kendisinden bir şeyler elde edeibldik.
  Eğer gözünüz yiyorsa böyle bir durumu çalışın medyum Hakan ile dolandırıcıya biraz da siz para verin gününü gün etsin!!!

 20. Hep kendi kendime bu kadar insan salak gibi nasıl dolandırılıyor diyordum ki beni de medyum adem denen dolandırıcı tokatlayana kadar!
  İnsanları kınamamak lazımmış. Biz de vefk yapacağına dair tuzağa düştük ve parasını yolladık. Sonucunda doğal olarak elimiz boş. Medyum adem burayı okuyorsan en azından başkalarına yolladığın gibi boş kağıt yollasaydın bize de! En azından onu kullanırdık karaktersiz herif!

 21. Medyum mehdi hem ailemizi hem de cebimizi yaktı! Eşimle bir şekilde internetten konuşmaya başlayan bu dolandırıcı kendisini kandırarak 1000 liradan fazla parayı gasp etmiştir! Evimizde papaz büyüsü olduğunu söyleyip bunu bozmak için hint safranına ihtiyaç olduğunu söyleyerek eşimden elde avuçta ne varsa herşeyi almayı başardı! Bu durum hem aramızı hem kesemizi yıprattı! Medyum mehdi yaptığın şey umutsuz insanların umudunu çalmaktır! İnşallah allahından bulursun adi herif!

 22. NE KADAR SALAK OLABİLECEĞİME KENDİM BİLE ŞAŞIRIYORUM MEDYUM METİN’İN DEDİKLERİNE NE KADAR KOLAY KANMIŞIM. ALLAH BAŞKALARINI BU TUZAKTAN KORUSUN DİYE YORUM YAPMAK İSTİYORUM!
  BANA İKİ FARKLI BÜYÜ YAPILDIĞINI BİRİNİN KAŞIK BİRİNİN PAPAZ BÜYÜSÜ OLDUĞUNU SÖYLEYEN MEDYUM METİN EN SONUNDA BİZİ TUZAĞA ÇEKEREK BU BÜYÜLERİ BOZMAK İÇİN ÇOK CİDDİ PARALAR TALEP ETTİ HEPSİNİ DE ALDI
  BÜYÜ BOZMA İŞİNDE EN ÖNEMLİSİNİN VEFK OLDUĞUNU SÖYLEYEREK BİZDEN VEFK İÇİN AYRICA PARA ALDI. HEPSİNİ GÖNDERDİK AMA SONRA ADAM ORTADAN KAYBOLDU NE TELEFONLARI CEVAP VERİYOR NE MAİLLERİMİZE DÖNÜYOR! DOLANDIRILDIĞIMIZLA VE HEPSİNDEN ÖTE UMUTLARIMIZLA OYNANDIĞIYLA KALDIK!

 23. allah kimini hastalikla kimini maddiyatla siniyor allaha sukur bizi maddiyatla sinadi, en zor gunumuzde yine allahin hikmetine siginip muska yazdiralim dedik ama cehaletimizin cefasini boyle cektik iste… medyum fadime denen erkek mi kadin mi oldugu belli olmayan dolandiriciya bin lira para odedik karsiliginda kocaman bir hic aldik, paramiz gittigiyle kaldi biz de oyle kendi kendimize derdimize yanar olduk, bu ne olduğu belirsiz kisiyle calisacaksaniz tekrar dusunun yoksa ciddi paralar kaptirirsiniz

 24. Dikkat!!!! Medyum Emre bizden 2500 lira para aldıktan sonra ortadan kaybolmuştur! Ne mesajlara, ne de aramalara cevap vermektedir! Kendisi ile çalışacak olan insanlara uyarı olması amacıyla bu mesajı paylaşıyorum!

 25. ONLARCA FARKLI NUMARA YA SAHİP OLAN MEDYUM EMRAH DOLANDIRICISI KENDİNE AİT HESAPLARI BİLE KULLANMIYOR!!!! ŞEBEKE OLARAK ÇALIŞTIKLARI BARİZ! 5000 LİRA BÜYÜ PARASI ALDIKTAN SONRA ORTADAN KAYBOLAN BU KARAKTERSİZE TELEFON BİLE AÇMAYA TENEZZÜL ETMEYİN MEDYUM EMRAH DENİLDİĞİNDE UZAK DURUN BANA DUA EDERSİNİZ SONRA

 26. Bugüne kadar çok medyum hocayla çalıştım, kiminden iyi sonuç aldım, kimine para kaptırdım binbir güçlükle geri almaya çalıştım ve alamadım ama bugüne kadar en iyi sonucu aldığım Medyum Ali Gürses’I buradan övmek benim boynumun borcudur. Hem mütevazi hem de iyi kalpli nefes gücü yüksek medyum ali hocam bana hayatımın en önemli sınavında yardımcı olan muskayı yazdı. En zor günlerimi onun sayesinde aktardım. Nasıl bir müsibet vardıysa üstümde, ne sınava ne derslere çalışamıyordum. Bir akrabamız vesilesiyle numarasını aldım ve kendisiyle görüştüm. Medyum ali gürses hocam bana bir haftada muskayı yazdı yolladı. Aldığım andan itibaren etkilerini görmeye başladım. Bunu gördükçe daha da mutlu oldum daha da hevese geldim. En sonunda medyum ali hoca vesilesiyle hem istediğim yeri kazandım hem de kendi ailemi taşıyabilecek güce ulaştım. Şimdi buradaki arkadaşlara rehberlik olması amacıyla bu yorumu yazıyorum umarım adminler onaylarlar.

 27. Arkadaşlar! Medyum Deniz’in gerçek adının Ahmet olduğunu öğrendik! Yaptırdığımız büyü çalışması tutmayınca, paramızı geri istemek için aradığımızda telefonu Ahmet diye cevapladı. Medyum Deniz’i sorduğumuzda yüzümüze kapattı.
  Biraz araştırdıktan sonra bu dolandırıcının tüm iplikleri piyasaya döküldü zaten. Nasıl bir şebeke oluşturmuşsa artık neler neler var işin içinde. Bu kadar insanı sahte büyülerle kandırabildiğine göre ciddi profesyonel bir dolandırıcı! Umarım en sonunda hakettiğini bulur!

 28. ULAN AHLAKSIZ HERİF GECENİN BİR YARISI ARAYIP ACİLEN SAFRAN ALMAMIZ LAZIM YOKSA BÜYÜNÜZ BOZULMAYACAK DEMENE RAĞMEN GİDİP GECE GECE SOĞUKTA ATMDE PARA YATIRMIŞ OLMAMA RAĞMEN NASIL BİR VİCDANSIZLIKLA DOLANDIRICILIK YAPIYORSUN SEN!!!!!!!!!! BÜYÜ VARMIŞMIŞ BİLMEMNEYMİŞMİŞ NASIL UYDURDUYSA MEDYUM METE DENEN KARAKTERSİZ HER DEFASINDA KENDİNE GÜVEN KURMAYI BAŞARDI BU ŞARLATAN YÜZÜNDEN DEFALARCA UYKUMDAN OLDUM DEFALARCA PARA GÖNDERDİM MEDYUM METE EFENDİ İSTEDİ DİYE! SAATE BİLA BAKMADAN HOCANIN DEDİĞİNİ YAPMAK İYİDİR DİYEREK YAPTIM BUNU AMA DOLANDIRICI KÖPEK BAŞIMA BELA OLMAKTAN BAŞKA BİŞEY YAPMADI! HAKKIM SONUNA KADAR HARAM OLSUN MEDYUM METE!

 29. Arkadaşlar iyi geceler, Medyum Kenan ile çalışma fırsatımız oldu fakat hiç memnun kalmadık. Bize bir gün İstanbul’da, bir gün Ankara’da olduğunu söyleyerek her defasında farklı şehirdeyim, yüzyüze görüşemem, önce para yatır gibi uydurmalarla para yatırttı.
  Toplamda işi üç taksite bölerek yapacağını söyledi. İşin ücreti de 6000 lira. Biz iki taksiti ödedik içimize şüphe doğdu, üçüncüyü biraz geç yatırmaya karar verdik, o sırada yorumları okuyalım dedik. Keşke bunu en başta yapsaymışız, medyum Kenan deyince çıkanları görünce içimiz nasıl kötü oldu!
  Arayıp iptal edelim hocam bize iade yap dedik, niye diye sorunca kötü yorumlardan bahsettik, telefonda “hadi geçmiş olsun” dedi kapattı. Numarasını değiştirmiş. Her defasında kişileri ağına düşürmek için böyle bir numara çekiyor galiba. Hep yeni telefon hep yeni dolandırıcılık yöntemleri. Allahından bulsun adi herif.

 30. Avrupa’da yaşayıp Medyum Sümeyye ile çalışan var mı? Bize dört aydır vefk yollayamadı! İki kere parasını aldı, güya biri kargoda kaybolmuş! Nasıl ulaşıp paramı alabilirim bilen var mı?? Parasını alabilen vara allah rızası için yardımcı olsun.

 31. MEDYUM ÖNAY ADI ALTINDA ŞEBEKE OLARAK ÇALIŞAN SAHTE MEDYUM VEFK YERİNE KAĞIDA ÇİZİLMİŞ SAÇMA ŞEKİLLER YOLLUYOR!
  KEŞKE BURAYA FOTOĞRAF EKLEYEBİLSEYDİK DE REZİLLİĞİN BOYUTUNU SİZE GÖSTEREBİLSEYDİM. BANA VEFK DİYE YOLLADIĞI ŞEYDE İÇ İÇE GEÇMİŞ DÖRT TANE ÜÇGEN VE DÜZ ÇİZGİ VAR. ONU DA KURŞUN KALEMLE ÇİZMİŞ YOLLAMIŞ.
  BU NEDİR MEDYUM ÖNAY?!?! PARAYI ALANA KADAR AÇTIĞIN TELEFONLARA NİYE ŞİMDİ CEVAP VERMİYORSUN! BU NASIL KARAKTERSİZLİK! BUNUN ÖBÜR TARAFI DA VAR FARKINDA MISIN!!

 32. Dolandırıcılıkta resmen profesyonel olmuş, bu işi meslek haline getirmiş Medyum El Rashid, kendini ofisi olan, sosyete büyücüsü olarak tanıtıyor. Beyefendi güya sosyete hariç hiç kimseyle çalışmıyormuş bak sen şu işe!
  Bizden de sosyetik büyücüyüm diyerek 10.000 lira para aldı. Büyü yaptırdık ama yaptırdığımız şey büyü hariç herşeye benziyor! Ne etki gördük ne başka bir şey. Telefon açınca da hocamız çok meşgul, o yüzden ilgilenemiyor biz asistanıyız not alıyoruz diye birileri çıkıyor. Ne zaman arasak meşgul! Ama ne hikmetse büyüyü yapana kadar hep müsaitti! Tutmayınca böyle mi saklanılıyor medyum el rashid?

 33. Hanım hoca sandık medyum havva ile çalıştık hatta rahatsız olmasın ben erkeğimdir diye karımla konuşturduğum kişi erkek çıktıntan sonra artık bu dünyaya hiç güven olmayacağını anladım
  Kadın diye rahat rahat heşeyimizi anlattık eşimle özel olarak konuştu hiç sesini duyamadık bi keresinde başka numaradan arayalım test edelim diye içimize kurt düştü arar aramaz kalın bir erkek sesi çıktı medyum havva mı dedik yüzümüze kapatıp engelledi sonra anladı biz olduğumuzu normal numaramızı da engelledi
  Arkadaş nasıl bir karaktersizse kadın kılığına bile girmiş.. tabi biz bunu paramızı kaptırdıktan sonra anladık ama hiç yoktan iyidir en azından daha fazla kaptırmadan öğrenmiş olduk

 34. Selamun Aleyküm,
  Aylarca hoca hoca gezdikten sonra medyum ali hoca ile birlikte çözdüğüm kabus sorunumdan bahsetmezsem olmayacak. Buraya hep kötü şeyler yazılmış, çok insan var derdi olan bunları bir nebze çözebilecek yardıma vesile olursam diye bu yorumu yapıyorum.
  Medyum Ali Gürses hocaya güvenip parasını peşin ödedik, ödemeyi yaptıktan sonra kaçar gider diye korkuyorduk ama hocam gecenin dördünde bile telefonlarımıza cevap verdi. Hiç beklemediğimiz kadar samimiydi. Medyum denildiğinde korkutucu olan imajdan çok uzaktı.
  Yaptığı işi de severek ve hakkıyla yaptığını söyleyebilirim. Yaptığımız şeyin sonuçlarını alamazsak aramamız gerektiğini söyledi. Ama sonuçları almamak değil, her şey yolundayken teşekkür için bile arayacaktık o derece, tam o esnada medyum ali hoca bizi aradı ve hal hatır sordu. Bakın bunları çok önemsiz gibi görünse de çok önemli şeylerdir. Bir adam yaptığının peşine düşüyor ve takip ediyorsa o adama gözü kapalı güvenilir. Medyum ali gürses böyle çalışıyor beyler bayanlar, biz bunun gibi isimleri anlatıp diğerlerinin önüne geçirmezsek dolandırıcıları bu piyasadan silemeyiz. Ona göre siz de diğerlerine yardım edebilecek her türlü yorumu yapmayı unutmayın.

 35. MEDYUM MURAT DOLANDIRICIDIR! BUGÜNE KADAR YAPMADIĞI ADİLİK KALMADI BİZE! İKİ DEFA PARASINI TEKRAR İSTEDİ, BİRİNİ GÖNDERDİK İKİNCİDE GÖNDERMEDİK DOĞAL OALRAK NE YAPIYORSUN SEN MEDYUM MURAT HOCA DEDİĞİMİZDE KÜFÜRLERLE TELEFONU KAPATTI SAKIN SÖZÜNE FALAN GÜVENMEYİN BU DOLANDIRICININ YOKSA BAŞINIZA DERT AÇARSINIZ!

 36. Kiminle çalıştığınıza çok dikkat etmeniz lazım yoksa bayağı başınıza dert alırsınız. Biz meşhur bir medyum hoca diye düşünerek medyum muhabbet ile çalışmaya karar vermiştik. Kendisi bize sağolsun güya üç taksit yaptı. Yıldızname yaptıracaktık.
  İlk taksiti ödedik, ikinciyi de almadan başlamam dedi. Tamamdır dedik onu da yolladık. Üçüncü taksiti yatıracağımızı söylemek için arayacakken aklımıza başımıza geldi. Adamın telefon numarası değişmiş, aradığımız yer dönerci çıktı.
  Şebekeye bakın siz, medyum muhabbet diye konuşan adam birden bire dönerciye dönüşebiliyor! Kimlere para yediriyorsa bu dolandırıcılar kendileini çok güzel saklıyorlar! Mutlaka dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum!

 37. Sakın ola doğru düzgün bir araştırma yapmadan hiçbir medyum hocaya güvenip para ödemeye kalkmayın yoksa bizim medyum havva ile uğraştığımız gibi uğraşmanız gerekir.
  Hanımefendi dedik, saygılı davrandık ama erkek olup olmadığı bile meçhul. Telefonlarda hep bir asistanlar açıyor, hep bir yardımcısı konuşuyor, bir türlü medyum havva ile konuşma fırsatımız olmadı. Buna rağmen parasını yolladık.
  Sonra internette araştırma yapalım dedik, medyum havvanın ne dolandırıcılığı kalmış ne erkek olmadığı! Sonrasında peşine düşelim bu işin dedik ama o sırada içimiz ferahladı, istediğimiz muska geldi.
  Tabi medyum havva sabıkasını gelen muskada konuşturmuş. İçi boş muska yollamış orası ayrı! Şimdi elimizde 2000 lira verilmiş boş bir muska var, tepe tepe kullanıyoruz.

 38. DÜNYANIN EN SAKİN İNSANI OLAN BENİ BİLE ÇİLEDEN ÇIKARMAYI BAŞARAN MEDYUM DOĞAN DEFALARCA BANA HAKARETLERDE BULUNDU BÜYÜSÜNÜN TUTMADIĞINI KANITLAMAMA VE SÖYLEDİKLERİNİ SES KAYITLARIYLA TEKRAR TEKRAR DİNLETMEME RAĞMEN BANA BUNLAR MONTAJ BİLE DEDİ! YÜZSÜZLÜĞÜN SEVİYESİNE BAKIN! BİR DAKİKA ÖNCE SÖYLEDİĞİNİ İKİ DAKİKA SONRA YALANLIYOR! BU KADAR KARAKTERSİZ BİR ADAM DEĞİL MEDYUM TİNERCİ BİLE OLAMAZ! BU KADAR REZİL BİR İNSANLA KARŞILAŞMADIM. VERDİĞİM 5000 LİRANIN HER KURUŞU SANA HARAM OLSUN MEDYUM DOĞAN! YAPTIRDIĞIM BÜYÜ İÇİN HARCADIĞIM HER DAKİKA HARAM OLSUN! NE NEFES GÜCÜYMÜŞ BE! YALANA ÇALIŞIYOR SIRF!

 39. kimsenin sozune guven olmazmis. medyumlarin en iyisiyim diye ortalikta gezerek beni tuzagina ceken medyum rahman, hem kendinin cok önemli okullarda okudugunu soyledi hem de ciddi anlamda parasi oldugunu ve bunu sadece insanlara hayir isi olarak yaptıigini soyledi. bizde buna inanarak dediklerini kabul ettik paralarini yolladik ne isterse verdik.
  sonucunda alamadigimiz bir vefkle kaldik hala (3 ay 20 gün) vefk bekliyoruz hala umudumuz var ama nafile tabi biliyoruz

 40. Bizim dolandırılma olayımız resmen filmlere senaryo olacak nitelikte! Adam sandığımız Medyum Hüddam, bir kez kargoda kayboldu diyerek, bir kez de para bana ulaşmadı diyerek bize Toplamda 3 kez ödeme yaptırdı.!
  Medyum Hüddam dolandırıcısı, yaptığı işi kargoya verdiğini ama kargoda kaybolduğunu, bu yüzden yarı fiyatına yapacağına dair sizi ikna edebiliyor. Yaptığı şey muska bu arada…
  Daha sonra parayı yolladığınızda paranın kendine ulaşmadığını ve tekrar yollamanız gerektiğini söyleyecek kadar yüzsüzleşebiliyor. Buna yine ikna edebiliyor.
  En sonunda bizde para kalmayıp onun aç gözlülüğü hala bitmeyince altınları veya değerli eşyaları istemeye kadar gidiyor iş. Dedik hoca, sen 1 istiyorsan 3 verelim ama gelince verelim… Medyum Hüddam effendi bunu dedikten sonra bizi heryerden engelliyor. Eğer dolandırıcılara bağışlamak istediğiniz paranız varsa buyrun medyum hüddam sizi bekler.

 41. Yuvamı kurmama vesile olan medyum ali gürsesten allah celle celahü binlerce kez razı olsun. Nişanlıma yapılan büyü nedeniyle ayrılma aşamasına gelmiştik, ne denediysem, kime koştuysam cevap alamadım. Her defasında kendi kendime ağlıyor üzülüyordum. En sonunda bir şekilde nasıl olduğunu hatırlamıyorum, medyum ali hoca ile karşılaştık. İnternetin bana kattığı en önemli şey medyum ali hocayı tanımak oldu.
  Hocama derdimi anlattım, o da büyü bozma işini hızlıca yaptı. Allah razı olsun medyum ali gürses senden. Hiç olmadığı kadar güzel günler geçiriyorum allaha şükür. Buna vesile oldun büyük insansın.

 42. UTANMAZ MEDYUM MEHMET, EĞER BİRAZCIK UTANMAN VARSA BU MESAJA CEVAP VERİRSİN!!!
  BANA VEFK BİR HAFTADA GELİR DEDİN Mİ? DEDİN! KAÇ AY GEÇTİ NEREDE VEFK????
  BEN DİĞERLERİNE BENZEMEM NUMARAM HEP SABİTTİR DEDİN Mİ? DEDİN! KARAKTERSİZ HERİF UTANMASAN HER GÜN NUMARA DEĞİŞTİRECEKSİN BİZ SENİN PEŞİNDEN KOŞMAK ZORUNDA MIYIZ YETER BE

 43. Hocaların hocasıyım diye ortalarda kasıla kasıla dolaşan Medyum Olcay ne islamiyetle alakası olan, ne de nefes gücü namına bir şey bilen bir insan. Ben hocalık işlerinden ve havass ilminden anlarım ama hocadır daha iyi bilir diyerek medyum olcay ile konuştum.
  Başta güven veriyor, her şeyi anlatıyor. Ama biraz vakit geçince yaptığı şeyler ortaya çıkıyor. Dolandırıcının en önde gideni! Bize yazdığı vefki özel olarak paketlemiş yollamış, deriye falan sarmış. Biz de bir süre lafına güvenip açmadık içini, ama etki göremeyince bir açalım bakalım neymiş dedik, dualarla açtık, içinden BOŞ KAĞIT ÇIKTI BOŞ KAĞIT
  Utanmaz herif… Söyleyecek söz bulamıyorum!

 44. Kadınıın halinden kadın anlar diye düşünerek medyum sümeyye ile çalışmaya karar vermiştim ama en son telefonda konuştuğumuzda bana kendisinin erkek olduğunu ve etrafta kadınlara karşı çok talep olduğu için kadın kılığında çalışmak zorunda olduğunu söyledi. Ben telefonu hemen yüzüne kapattım ve eşime haber verdim. Eşim telefon açtığında beni engellediğini gördük, giden 1000 liraya mı yanayım, anlattığım tüm özel şeylere mi bilmiyorum. Ama özellikle kadınların bu konuda dikkatli olması çok önemli. Aman diyeyim dersiz başınıza iş açmayın bununla!

 45. MUSKA YOLLAYACAĞIM DİYE FOTOKOPİ ÇEKTİRİLMİŞ YASİN SURESİ YOLLAYAN MEDYUM GİZEM DENEN DOLANDIRICIYA SAKIN PARA VERMEYİN! YAZIKTIR GÜNAHTIR! BU TUZAĞA NASIL DÜŞEBİLDİK HALA HAYRET EDİYORUM!

 46. Selam herkese, okumuş bir insan olmama rağmen, insanların bu dolandırıcılara nasıl para kaptırdıkları konusunda hep hayret etmeme rağmen ben de bu tuzağa düşerek medyum Harun’a para kaptırdım.
  Bana sınavlarda başarı sağlayacağını ve özellikle strese iyi geleceğini söyleyerek okunmuş su yollayacağını belirtti. Parasını yolladık, suyu okudğunu ama takvada olduğu için evden çıkmadığını, bir haftaya karar kargoya vereceğini söyledi. Bekle babam bekle, ne kargo var ne başka bir şey en sonunda pes ettik bizde… Hayali bir suya 500 lira verdik. Asla kendinize çok güvenmeyin arkadaşlar, hep araştırmanızı yapın ve ona göre karar verin yoksa benim gibi başınızı taştan taşa vurursunuz.

 47. Çocuğum yaşındaki, medyum emrah, bana 2000 lira para taktı, vefk yapıp yanında korunma büyüsü yapacağını söyledi, vefkten bir haber yok, büyünün de tuttuğundan şüpheliyim, hakkında yorumları okuyunca kafam bastı, dolandırıldık geçmiş olsun dedim,

 48. Kötü yorumlar okudukça üzülüyorum, insanların başına neler neler gelmiş. Ben iyi yorum yapacağım medyum Ali Gürses hakkında.
  Bugüne kadar hep hayatımda etki eden bir sıkıntım var, çocukluktan gelen bir travma nedeniyle hiçbir zaman topluluk içerisinde konuşamıyordum. Hep sıkıntılı ve çekingen olmuşumdur. Psikolojik tedavi görsem de bunu bir türlü aşamadım.
  Medyum Ali hoca ile internette bir yerde rastgeldiğim yorumla karşılaştım. Yalan olmasın bir forum sitesi olması lazım. Ne alakası var, bu nasıl çözebilir acaba diyerek orada yazan yorumdaki numarayı aradım. Medyum ali hocaya öyle ulaştım. Kendimi anlattım, anlatırken bile çekiniyordum tabi. Medyum ali hoca ona güvenebileceğimi ve bu işi allahın izniyle çözeceğimizi söyledi. Bana bir takım dualar tavsiye etti. Her defasında okumamı ve sorunları böylece çözebileceğimi, bir konuşmadan önce bu duaların yeterli geleceğini söyledi. Bundan da herhangi bir ücret almadı. Kendi kendime şaştım kaldım, hala iyi insanlar varmış dedim.
  Duaları yaptıkça rahatladım, o korkum büyük ölçüde gitti. Medyum ali gürses hep aklımdaydı ama. Bir gün birine vuruldum, ama ailevi meseleler araya girdiği için bir türlü birlikte olamadık. Şimdi medyum ali hocamla bu konu hakkında çalışıyoruz. Bu defa hakkı neyse hepsini fazlaca ödeyeceğim, inşallah bu sorunu da böyle çözeceğiz.
  Kafanızı fazla şişirmeyeyim arkadaşlar, özetle medyum ali hoca buradaki diğer dolandırıcılardan çok farklı biri. Ne demek istediğimi görüştüğünüzde anlayacaksınız emin olun.

 49. Kaç zamandır beklediğim vefkim bir türlü elime ulaşmadı. İki Aydan uzun süredir telefonla aramadığım bir gün bile yok. Medyum Mehdi hocanın telefonlara cevap verdiğini gören bir allahın kulu var mı??? Eğer varsa söylesin çünkü ben hiçbir şekilde cevap alamıyorum!!!!

 50. Her siteye bu yorumu yapıyorum, bu defa yine yapacağım. Çünkü bu dolandırıcıların bir şekilde önünün kesilmesi lazım. Bunlara yapabilecek bir şeyimiz yok, sadece para kaptırmamaya çalışacağız. Medyum Galip denen zibidi heriften alacağım para 3000 lira. Bana ne büyüler yapılmış haberimiz yokmuş, öyle söylüyor! Her defasında istediğini yolladık ve güvendik. Medyumluk işini resmen böyle ayağa düşürmüş. Sonuç olarak hiçbir şey alamadık. Medyum Galip gözünü para bürümüş bir dolandırıcıdır kesinlikle çalışmayın!!!!

 51. Arkadaşlar sakın ama sakın medyum metin adıyla çalışan şahsa iletişime bilgilerinizi bile vermeyin! Biz çalışmamaya karar verdik internetteki yorumlardan dolayı ama annemin, yaşlı kadının telefonundan aradığımız için numarasını öğrenmiş oldu.
  Annemi arayıp size büyü yapıldı acilen bize para yollamanız lazım diye kandırmış ve medyum metin adına binlerce lira para almış! Bunu sonradan öğreniyoruz annemin bütün emekli parasını çalmış karaktersiz! Sakın güvenmeyin! Hakkında ne yazıyorsa abartısız doğrudur, böyle bir dolandırıcı!

 52. Kaç gündür aramalarımıza dönmeyen medyum fadime en sonunda numarasını değiştirdi!
  Bu şekilde sahtekarlık yapan herkeste yaygın bir şey var, çok ararsanız hemen numarası değişiyor! Ama ben o vefki senden almadan ve istediğim gibi almadan peşini bırakmam medyum fadime haberin olsun! Istediğin numarayi değiştir, yine bulurum.

 53. BEN BU ALEMDEKİ EN İYİ MEDYUMUM DİYEN MEDYUM KAĞAN TELEFONUMA ABUK SUBUK MESAJLAR ATIYOR YOK BÜYÜLERDE KAMPANYA YOK SİZİN BÜYÜ ÇOK GÜÇLÜ BOZMAK İÇİN 3000 LİRA VERMEN LAZIM GİBİ ŞEYLER SÖYLÜYOR VE UTANMADAN BU YÜZSÜZLÜĞÜ BİZE VEFK DİYE GÖNDERDİĞİ ETKİSİ BİLE OLMAYAN KAĞIT PARÇASINDAN SONRA YAPIYOR DİNİ İMANI PARA OLMUŞ!
  YAPTIRDIĞIMIZ VEFKİN ETKİSİNİ GÖREMEYİNCE KENDİSİNDEN İADE İSTEDİK YAPMADI BİZ ÜSTELEMEDİK ŞİMDİ O DAHA FAZLA YOLABİLİR MİYİM DİYE ÜSTELİYOR! NASIL HOCAYSA BU MEDYUM KAĞAN DÜŞÜNÜN ARTIK!

 54. kim yaptiysa bu siteyi allah razi olsun ondan… medyum muhabbet hakkindaki yorumlari gormemis olsaydim bos vefk ugruna bin lira daha kaptiracaktim.
  bizden 2500 lira alip vefk yapti ama ici bos geldi, buyuludur ondan silinmistir diyerek 1000 liraya buyuyu bozacagini böyle yapinca da vefkin gorunur olacagini soyledi, zekaya bakin! bizi de ikna etmeyi basardi. ama tam bugün parasini yollayacakken yorumlari gordum allah korudu

 55. Dolandırıcının da yaratıcısı bir başka oluyor! Medyum Dursun denen utanmaz ahlaksız, kendisinin büyülerde kullandığı malzemelerin özel siparişle geldiğini ve sadece kendisinde olduğunu söylüyor. Bu yüzden yaptığı hiçbir büyüyü başa kimse yapamazmış! Bak sen şu akla!
  Biz de sazan gibi güvenerek bir sürü para havale ettik, malzemeler neymiş bir duysanız! Yolla bize malzemeleri büyü falan istemiyoruz dedik, tamam dedi, dalga geçer gibi 50 tl kargo parası yollarsanız gönderirim dedi. Onu da yolladık onur meselesi yaptık çünkü. GELEN BİR ŞİŞE SU VAR SADECE. Markası falan duruyor, adam bize binlerce lira harcatıp bir şişe su almış, utanmadan yolluyor.
  Tekrar aradık ama ulaşamıyoruz doğal olarak. Medyum Dursun denen bu dolandırıcı eğer size malzeme falan derse bir şişe suyu ben sana yollarım deyin postalayın!

 56. Bir yerde okumuştum, eğer bir hoca sürekli inumara değiştiriyorsa ve kendi hesabını kullanmıyorsa sahtekardır gibi bir şeydi. Medyum mercanın bu tanıma uyduğunu çok sonradan anladık! Defalarca aradığımız insan birden bire başka numaraya geçti, en son büyüye ikna ettiğinde ve parasını gönderdiğimizde olay değişti tabii. O zaman da biz yeni numarasına ulaşamayan şanssızlardan olduk. Allahından bulsun

 57. ALOOO MEDYUM SAMED KONUSUNDA GELİŞME OLAN VARMIDIR? YENİ NUMARASI NEDİR BU HERİFİN PARAYI ALDI KAYBOLDU?!!?!?! ALLAH AŞKINA BİRİ YAZSIN YORUMLARA

 58. İyi akşamlar arkadaşlar ben İzmirden yazıyorum 2 yıldır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var .Son zamanlarda bana olan davranışlarından şüphe duyduğum için kendi imkanlarım doğrultusunda bir kaç kız arkadaşımla birlikte deneme yaptık ve beni başka bir kadınla aldattığını ögrendim. Duygusal yönde öyle bir çöküş yaşadım ki nasıl bir yol izlemem gerektiğini düşünürken bir arkadaşımın daha önce Medyum Haluk hocaya işlem yaptırdığını ögrendim.İletişime geçtm uzun bir konuşmanın ardından işlem yaptırmaya karar verdim ilk başta o kadar ikna edici bir dil ile konuştu ki inanıp hesabına 3500 tl para yatirdin Aradan geçen bir haftanın sonrasında elime bir kargo ulaştı içerisinde iki adet dua ve bir adet vefk vardı. 1 ay boyunca söylediği gibi bütün işlemi başından sonuna kadar eksiksiz gerçekleştirdim ama hiç bir sonuç alamadım.Şimdi telefonlarına ulaşamıyorum verdiğim para haram zehir olsun inşallah

 59. Merhaba Sevtap hanım yorumunuzu gördüm ve bende aynı şahıs tarafından dolandırıldığımı bildirmek istedim.Bu şahıs İstanbulda yaşayan bir dolandırıcıdır . Hakkında yaptığım ataştırma sonucunda gasp hırsızlık gibi suçlardan içeriye girdiğini öğrendim siz siz olun bu adi dolandırıcıya paranız kaptırmayın Medyum Haluk dolandırıcının tekidir

 60. 17 yaşındayım ailemin baskısı yüzünden kendimden 15 yaş büyük birisiyle evlendirilmeye zorlanıyorum Nereye gideceğimi ne yapacağımı bilmiyorum babamı ve annemi ikna etmek için uğraşıyorum ama bir türlü başarılı olamadım son çare olarak bu yola başvurmak istedim İnternette bir çok sitede araştırma yaptım ve karşıma Medyum Olcay Medyum Mercan Ve Medyum Samed hoca çıktı. Arayıp konuştum ama çokta ikna edici değiller acilllll yardıma ihtiyacım var.18 yaşına girmeme 4 ayım kaldı ALLAH RIZASI İÇİN BANA BİR MEDYUM ÖNEREBİLİRMİSİNİZ.(

 61. 35 yaşında bir çocuk babasıyım yıllardır kumar illetinden başıma gelmeyen kalmadı. Bir çok kez bu Allahın cezası alışkanlıktan kurtulmaya çalıştım ancak hiçbir zaman başarılı olamadım .bu illet yüzünden en yakın arkadaşlarımı kardeşimi her şeyimi kaybetmeye başlayınca tedavi görmemin zamanının geldiğini düşünerek önce psikolojik yardım aldım ondada başarılı olamayınca son bir umut bu yola başvurmaya karar verdim İnternette araştırmalarım sonucunda bir çok Medyuma ulaştım ama aralarından beni tam anlamıyla ikna edebilecek birisi çıkmayınca bundan da vazgeçmeye karar verdim En son olarak Medyum Mustafa Kılıç görüştüm ve bana çok emin ve ikna edici bir konuşma yaptı bununla birlikte 100/100 garanti verince ikna olup hesabına 3400 tl para aktardım aradan geçen 1 haftaya rağmen ne bir gelen var nede telefonunu aradığımda ulaşabileceğim birisi son umudumdu bu benim

 62. Merhaba ben İzmir’dan yazıyorum Annemin babamdan ayrılıp Ananeme yerleştiği günden beri ananemden yana çekmediğimiz sıkıntı stres kalmadı. Yıllardır kendi hayatımı yaşama fırsatım olmadı ne istediğim Üniversiteye girebildim ne iş hayatına girdim psikolojim o kadar alt üst ki hayatımda bir kez bile sevgilim olmadı. Bir çok kez bu durumu aşmak için uğraşmaya çalıştıysamda hiçbir zaman başarılı olamadım geçen ay internette bir araştırma yapmaya karar verdim nasıl bir yardım alabileceğimi düşünürken bir çok insanın Medyumlara danıştığını ve genelde sıkıntılarının çoğunun çözüldüğünü gördüm hiç vakit kaybetmeden önüme gelen ilk medyuma danışmaya karar verdim Bulduklarım arasında beni en çok ikna edebilen Medyum Emre aradım kendisine yıllardır çektiğim sıkıntılarımdan bahsettim genelde bu tarz vakıaların çok geldiğini ve genelde 100/100 sonuca ulaşıldığını söyleyince şansımı denemek istedim ilk önce bir bakım çalışması yapması gerektiğini söyledi 25 dakika sonra iletişime geçtim ve üzerimde papaz büyüsü adında bir büyü olduğunu ve evde yaşayanlarında bu durumdan en az benim kadar etkilenebileceğini söyledi ve bu büyüyü bozabilmek için başka bir büyü önerdi karşılığında benden 2000 tl aldı işleme başladığım günden itibaren söylediklerine uymama rağmen hiçbir sonuca ulaşamadım aradan geçe o kadar zamana rağmen ne maillerime nede Telefonlarıma cevap alabiliyorum İnternette şu an hakkında yazılanları okuduğumda çete olduğunu ve birkaç kez içeriye girip çıktığını öğrendim

 63. 35 yaşındayım eşimi 2 yıll trafik kazasında kaybettim ve 1 çocukla ortada kaldım Maddi durumumda çok iyi olmadığı için hem çocuğuma hemde kendime yetebilmek için geçe gündüz çalışıyorum. Evlilik gibi bir niyetimde olmadığı için kendi imkanlarımı zorluyorum ama iş yerimin patronu kimsemin olmamasını koz kullanıp birkaç kez rahatsız etmeye yeltenince iştende ayrıldım şimdi iş arıyorum ve çok zor durumdayım birkaç arkadaşım bana Medyum Hüddam hocayı önerdi arayıp konuştum ve bana kısmet açma büyüsü olduğu nu ve bu büyünün kesin sonuca ulaştırdığını söyledi işlemi yaptıralı üç hafta olmasına rağmen hiçbir olumlu sonuca alamadım ve şüphelenip daha kapsamlı bir araştırma yaptım bir çok sitede dolandırıcı olduğuna dair yazılar okudum sizce dolandırıldım mı acaba????????????????????????????????????? KENDİSİNE İŞLEM YAPTIRAN VAR MI YAZARSA SEVİNİRİM

 64. Almanya’dan yazıyorum. Ailemin birkaç yıl içerisinde Türkiye ye taşınma fikri var bu yüzden iş hayatım eğitim hayatım yarıda kalabilir onlara bu konudaki fikrimi söylememe rağmen beni ciddiye almıyor. Eski kafalı oldukları içinde beni Almanya da bırakmayacaklarını çok iyi biliyorum ne yapmam gerektiğini bilemediğim için en son çareyi Medyuma danışmakta buldum İnteret’te rast gele seçtiğim Medyum Duygu kendisine bu durumu bir bir anlattım eğitim hayatımı riske atmak istemediğim için bir an önce ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilecek bir çalışma yapmasını rica ettim bana bir büyü önerdi ve bunun ücretinin diğerlerine göre daha pahalı olduğunu yaklaşık 45 ila 55 gün içerisinde sonuca ulaştıracağını söyleyince ikna oldum söyledikleri doğrultusunda parayı ertesi gün hesabına geçtim işleme başladığım günden itibaren her şeyi harfi ile yerine getirdim ancak 2 gün önce bana gönderdiği vefk düşürmüşüm kendisine bu durumu anlattığımda yine aynı parayı talep etti ve işlemin başarısız olduğunu söyledi Haram zehir olsun verdiğim para son kuruşuna kadar çoluk çocuğundan çıkar inşallah.

 65. Selam Berk bundan 5 ay önce iş yerimdeki sıkıntılardan ve Evliliğimin de yaşadığım bir takım olaylardan dolayı internette kısa bir araştırma sonrasında Medyum Ali Gürses ulaştım kendisiyle uzun uzu konuşup dertleştik Allah razı olsun beni epey dinledi ve genelinde yapıcı fikirler sundu kendisine inanıp işleme başladığım günden sonra her şey yavaş yavaş düzelmeye başladı demem o ki eğer işlem yaptırmak istiyorsan bu işi canı gönülden ve maddiyat ağırlıklı değil önce insanlara yardımcı olmak için yapan nadir Medyumlardan birisi size olan vefa borcumu ödemekle bitmez Allah sizden razı olsunJJ

 66. MEDYUM DOĞAN MEDYUM METE MEDYUM CÜNEYT DENEN DOLANDIRICILARDAN UZAK DURUN 1 AY ÖNCE İŞLEM YAPTIRMAK İÇİN BAŞVURMAK İSTEDİĞİM HOCALARI TEK TEK ARADIM BU DOLANDIRICILARIN HEPSİ AYNI HESAP NUMARASINI VERDİ HAKKINDA OKUDUKLARIMIN BİR ÇOĞUDA OLUMSUZ BEN SON ANDA ANLADIM SİZ YANMAYIN

 67. Sevgilimle aramdaki 8 yaştan dolayı ailem sürekli sorun çıkartıyor birbirimizi çok seviyoruz ve her şey çok yolunda gidiyor Özellikle babamı bir çok kez bu konuda ikna etmeye çalışmama rağmen nuh diyor peygamber demiyor en son umut olarak bu yola başvurmamızın gerektiğini düşündüm ve yakın bir arkadaşımın tanıdığı ve daha önce işlem yaptırdığını söylediği Medyum El Rashid buldum kendisiyle uzun soluklu bir telefon görüşmesi gerçekleştirdikten sonra bana önerdiği işlemi yaptırma kararı aldım. Söylediği hesaba 1400 tl parayı geçtim ve 1 hafta sonra elime bir muska ulaştı muskanın içinde hiçbir şey yazmadığını fark ettim kendisine bu durumu izah etmek içi aradığımda yeni bir çalışma göndereceğini söylemesine rağmen aradan geçen 3 haftadır elime ne bir kargo nede telefonla aradığımda ulaşabildiğim birisi çıktı Allah seni bildiği gibi yapsın ..

 68. İyi akşamlar Merve bende daha önce bir çok medyum tarafından dolandırılmış birisi olarak sana Medyum Ali Gürses’i önerebilirim İşini para için değil insaniyet namına yapan bir hoca saolsun onun sayesinde evliliğim kurtuldu

 69. Medyum Harun hoca Veya Medyum Kenan hocaya daha önce işlem yaptıranlar var mı acaba bir hafta önce kendisi işlem yaptırmak için başvurdum ve sonradan haklarında yaptığım araştırmalar sonucunda bir çok sitede dolandırıcı oldukları yazıyor

 70. 13 yıllık evliliğimde kaynanamla görümcemden yana hiçbir zaman yüzüm gülmedi eşimle severek evlendik ama görümcemin kıskançlığından bir çok kez ayrılma aşamasına kadar geldik Kaynanam ile çevirdiği numaralardan usandım evlerine gitmiyorum tamamen çocuklarımı uzaklaştırdım ama öyle bile bir yolunu bulup bizi kavga ettirmenin yolu buluyorlar geçen ay eşimin arabası ile markete gidiyorduk aldığımız poşetleri bagaja koyarken iki tane muska buldum eşime çaktırmadan imkanlarımla ulaştığım MEDYUM Önay bu muskaların fotoğrafını attım bana bu büyünün kara büyü olduğunu ve evdeki huzuru bereketi kaçırabileceğine dair bir sürü bilgi verdi Söylediği miktarda param olmadığı için biraz bekledim parayı tamamladıktan sonra işleme başladım. Eşimle tartışmalarımızın azalacağını düşünürken her şey tam tersine dönmeye başladı Allah bu büyüyü yapanlarla birlikte seninde cezanı verir adi dolandırıcı hepinizi Allaha havale ediyorum en sevdiklerinizden çıksın inşallah.

 71. 2 yıl önce eşimle ve çocuklarımla çıktığımız tatil dönüş yolunda trafik kazası geçirdik İlk başta hiç birimizde bir sıkıntı yoktu ama aradan geçen 4 aydan sonra oğlum sürekli düşüp bayılmalara başladı İlk önce epilepsi olduğunu düşündük ama sandığımız gibi çıkmadı beyin hücrelerinde gelişen bir problemden ötürü düşüp bayıldığını söylediler ve ilaç yazdılar ama ilacında bir faydasını görmedik kimse tam anlamıyla bir teşhis koyamadığı için son bir umut bu yola başvurmaya karar verdik Araştırmalarımız sonucunda bulduğumuz MEDYUM Dursun hocayla bu konuda nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında istişare yaptık bize daha önce böyle vakıalarla çok çalıştığını ve bu durumu kesin çözebileceğini söyledi 1 saatlik telefon görüşmesinin ardından bize mail yoluyla birkaç tane dua bunun yanı sıra oğlumun üzerinde taşıması için 2 adet vefk gönderdi Neredeyse her gün söylediği talimatları harfiyle yerine getirdik ama hiçbir etkisi olmadı durumu gün geçtikçe daha kötüye gidiyor ısrarla arayınca engellediği için kendisiyle ulaşmada geçemiyorum Lütfen bana yardım edin

 72. Eşimle aile baskısı yüzünden 5 yıl önce evlendim ilk zamanlar birbirimizi çok iyi tanımadığımız için ilişkimiz mesafeliydi ama ne zaman çocuk sahibi olduk eşimde değişimler başladı eve geç gelmeler sürekli hakaret etmeler iteklemelerine dayanacak gücüm kalmadı ailesiyle ve kendi ailemle bu durumla ilgili birçok kez görüştük hepsinde bizi barıştırdılar sözün bini bin para ama iki ay düzgün davranıyorsa 3 ay yine değişiyor dayanacak gücüm kalmadı artık en son çare olarak bu yola başvurma kararı aldım soğutma büyüsü yaptırmaya karar verdim ve Medyum Olcay ulaştım bana bu tür vakıalarla karşılaştığını ama genelde kesin sonuca ulaştırdığı söyleyince ikna oldum ve işleme başlama kararı aldım Tabi bu işlemin karşılığında benden 1800 tl parasını aldı Aradan geçen 1 haftanın sonrasında elime 3 adet malzemeden oluşan birkaç zarfın içine konmuş dualar ve vefk geldi söylediği gibi bütün talimatları yerine getirdim ancak aradan 4 hafta geçmesine rağmen hiçbir sonuca ulaşamadım..

 73. 45 yaşındayım eşimi geçirdiği bir trafik kazasında kaybettim 18 yaşında oğlumla birlikte hayat mücadelesi vermeye çalışıyoruz ama oğlumun son zamanlarda arkadaş çevresinde bulduğu kızla epey problemler yaşamaya başladım kızın oğlumu sevdiği zaten belli sürekli bizi birbirimize düşürebilmek ayrı eve çıkmasını sağlayabilmesi isteğiyle türlü numaralar yapıyor beni yanına çekebilmesinin kolay olabileceğini düşünmüştü öyle olmadığını anlayınca iyice saçmalamaya başladı. Oğlumun bu kızdan kurtulabilmesinin tek yolu Medyum Şehzade hocayla soğutma büyüsü olabileceğini düşündüm ama ondan da dolandırıldım

 74. medyum tibet ten uzak durun sitesinde yazan herşey yalan birde vergi levhası koymuş o bile photoshop 2000 tl kaptirdim

 75. 2 hafta önce Yıldızname baktırmak için Medyum Anna hocayla görüştüm kendisi 150 tl ücreti hesabına geçmemi söyledi bununla birlikte tahmini 15 20 dakika bekledikten sonra iletişim kuracağını söyledi. Söylediği arama bir türlü bana ulaşmadı ne hikmetse bu kadar para için bunu yapan işlem yaptırmak isteseydim neler yapardı kim bilir.

 76. Merhaba arkadaşlar İranlı medyum selman hakkında çalışan iletişim kurabileceğim içinizde birisi var mı?
  Telefonlarımı açmıyor diye panik yapmış durumdayım lütfen yardımcı olun , iyi günler diliyorum.

 77. MEDYUM ANNA VE MEDYUM ÖMER AYDIN’A PARA KAPTIRDIM YURTDIŞINDA YAŞIYORUM YAPABİLECEĞİM BİR ŞEY DE YOK BURAYA YAZIYORUM Kİ EN AZINDAN BAŞKALARININ CANI YANMASIN BİRKAÇ YERE YAZDIM YAYINLANMADI UMARIM BURASI TARAFSIZDIR

 78. Medyum müzeyyen ‘e 3 gün önce vefk için para gönderdim dünden beri telefonları açmıyordu dedim belki meşguldur ondan açmıyordur ama bugün engellendiğimi farkettim bu dolandırıcıdan uzak durun birçok yerde Ali hoca önerilmiş hakkında kötü bir şey okumadım paramı tekrar ayarlayınca son kez bir de kendisini deneyeceğim bakalım

 79. Merhaba arkadaşlar, ben madyum hızır hoca, Medyum Gülhan, Medyum İbrahim Yasar ve Medyum Sennur tarafından dolandirildim bunlar parayı alıyor ve telefonları 1 hafta boyunca açıyor sonrasi açmıyorlar maalesef anlıyorsunuz ki dolandirildiniz… Şimdi Haziran başında son hakkımı kullanacam ve Ali Gürses ile çalışacam… Bu arada kaç siteye şikayet yazdım ise yayinlanmiyor genelde hepsi anlaşmalı siteler benim gözümde…

 80. 35 yaşındayım eşimle 28 yaşında evlendim çocuk sahibi olmamız için acelesi olmayacağını düşündüğümden geçen 6 yıl boyunca birlikte geçirdiğimiz zamanın tadını çıkardık mümkün oldukça birbirimizle keyifli vakit geçirmek amacımdı ama sonrasında çocuk sahibi olabilmemin riskli olabileceğini öğrendim Eşim çok problem yaratmaması ve üstünde durmasa da benim için bir çocuk sahibi olabilmek çok önemli olduğundan hemcinsim olan Rabia hocaya papaz büyüsü adını verdiği bir çalışma yaptırdım bana 4 adet malzeme ile 2 adet muska gönderdi 45 gün kadar söylediği talimatları yerine getirdim. Söylediklerini hiç aksatma yapmama gibi bir durum söz konusu bile değildi. Gelişen hiçbir olumlu sonuç alamadım

 81. medyum serhat barman dediğiniz kişinin gerçek adı ahmet metin özdemir. sitesindeki ismi kamufle olmak için yazmış normalde beyoğlunda oturuyor medyumlukla hocalıkla alakası yok para gönderip mağdur olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

 82. Herkese Merhaba, Medyum pençeli burak ile yaklaşık bir yıldır çalışıyorum. Kısmetim kapalı olduğu için PGES çalışması yaptırmaya başladım. Telefonda görüştüm kendisiyle bana bu 5-6 ay kadar sürer demişti. Şuan hiç bir gelişmem olmadı bir yıl önce nasılsam hala aynıyım. Telefonda tekrar tekrar kendisiyle görüştüm ve bana sağlık sorunlarım vardı bu yüzden uzadı, bitmek üzere falan filan…. Ama kendisi tam bir dolandırıcı pislikmiş. Kesinlikle çalışmanızı önermem. Her zor durumda olanların parasını alıp üzerine sözleşme yapıp kendini yasal korumaya alıyor bu zat. Ve sonra da türlü bahanelerle siz umudunuzu yitirdikten sonra unutturmaya çalışıyor. Çeşitli bahaneler uyduruyor. Diyeceğim şu ki kesinlikle pençeli burak denen adama paranızı kaptırmayın. Bazen biz kızlar duygusal zekamıza kendimizi kaptırıp bu gibi dolandırıcıların eline düşüyoruz malesef.

 83. Hayırlı Cumalar eşimle birlikte mutlu giden bir evlilik hayatımız olmasına karşın çocuklarımızdan küçük olanı kan kanseri oldu ilik bulabilmek gerçekten çok güç olduğundan süreci hızlandırabileceğimizi düşündüğümüzden dolayı arayış içine girdik mümkün oldukça sağ duyulu bir hocaya başvurmak istedik. Özelikle allah kimsenin evladının başına böyle bir hastalık vermesin kimseyi evladıyla sınaması ama Medyum Seher hanım siz bizim canınızı daha çok yaktınız dilerim ki hatanızın farkına varıp en azından özür dilersiniz kimseye ne beddua edebilecek nede para kavgasına girebilecek durumda değiliz yazık ..

 84. Merhaba arkadaşlar uzun zamandır birliktelik yaşadığım erkek arkadaşım beni bir takım konularda zorluyor Bende evlenmeden böyle bir birlikteliğin hoş olmadığını söylüyorum aynı zamanda nişanımızı yapılmasını istediğimi her seferinde dile getiriyorum maddi açıdan zorlanmasını istemediğimden en doğru olanın ufak bir düğün olacağını düşünüyorum aynı zamanda bende iş yerimde kazandığım paranın büyük bir kısmını evliliğimizin gerçekleşmesini istediğimden banka hesabına aktarıyorum bu sürede en mantıklı olanın Rızık açma çalışması yaptırabilmek için Medyum Hızır hocaya işlem yaptırmak olacağını düşündüm . İş açıklığı ve ailemizin daha iyi şartlarda kurulma istediğim boşa çıktı. Yetmiş gibi işimden olabilmem söz konusu oldu Allah cezanı versin

 85. Selam arkadaşlar geçtiğimiz ay Medyum Aydın hocaya ayrılmak üzere olduğum eşimi geri döndürebilmek istediğimden Aşk ve Bağlama adını verdiğimiz bir çalışmayı 2600 tl tutarında para karşılığında yaptırdım bana verdiği garantide en kötü ihtimalle para iadesi alabileceğimi söylediğinden dolandırıcı olabilme ihtimali siz konusu bile olmadı ama nerede parayı aldığı gibi yoz oldu Allah cezanı versin

 86. Eşimle anlaşamıyorum birlikte geçirdiğimiz her saniye kavga etmekten anlayışsızlıklarından hakaretlerinden o kadar sıkıldım ki ayrılmak istediğimi söylesem başıma gelebilecek tehlike’dan korkuyorum koruma kararlarının bile işe yaramadığı bir ülkede benimde sonumun farksız olmasından yana kuşkum bile yok Geçtiğimiz ay Ömer bey ile en azından benden soğuması istegiyle bir çalışma yaptırdım onda da başarıya ulaşamadım

 87. Ömer Hocayla ilgili yazabileceğiniz yorum var mı geçtiğimiz hafta papaz çalışması için iki taksitli bir anlaşma yaptık sonrasında içime bir kurt düştü araştırdığımda dolandırıcı olduğuna dair yazılar okumaya başlayınca her sitede yazıyorum en azından ikinci taksidini yatırmamış olurum

 88. 1 yıl önce kronik bir rahatsızlığa çözüm arıyordum doktorların tedavisi işe yaramadığından onlarca Medyumla görüştüm bir çoğunu eledim aralarında bana en çok ikna edici ve başarı oranının yüksel olduğunu söyleyen Medyum Emrah hoca işlemin ilk haftalarında bana gösterdiği ilgi alakadan dolayı epey mutlu olmuştu işlemin kesin sonuç göstereceğine inandığım halde bir anda değişti aradığımda ilgisiz davranması yüzünden kaç hafta bekledim ama olmayınca olmuyor demek ki dedim ama meğersem dolandırıcıymış Her yerde çarşaf çarşaf haberleri var

 89. Merhaba arkadalar ben Medyum Ünsal denen sahtekar tarafından kandırabildim sitesinde kendisini öyle bir tanitmis ki yok herkesle calismiyorum 5 ay sonrasina kadar randevu alamıyorum çok yogunum sadece elitlerle çalısıyorum muhasebecim ayri asistanım ayrı falan ama hepsi palavra hakkında her seyi ögrendim 3000 lirami aldı simdi ortadan kayboldu

 90. Medyum Harun dolandırıcıdır arkadaşlar sözde uzun yıllardır allah rızası için bu işi yapıyormuş para onun için ikinci plandaymış insanların hayır dualarını alabilmek adına bir çok ülkede eğitimleri falan hepsini araştırdım hesap numarası zaten kendisine ait değil telefona çıkan kişinin ses tonu onunla uymuyor çünkü daha önce bir yakınım çalışmış üst üste aradığında ses tonunuzdan anlamış zaten sakın diyeyim uzak durun

 91. Medyum Dolunay dan kesinlikle uzak durun daha onceden bircok kisiyi dolandirmis birisi tekrar geri donmus senelerdir yoktu bir ismi daha var Medyum Olcay ikisi ayni kisi

 92. Eşimin şiddetlerinden kaçmak için yöntemler aramaya başladığımda karşıma Ali bey çıktı kendisine eşimin başıma musallat olmadan bir çalışmayla durumdan kurtarmasını rica ettim bana sunduğu öneriler sayesinde işlem gerçekleşti. 40 gün dedi 3 haftada işi çözdü var olun hocam

 93. Allah dürüst ve işini iyi yapan insanları her zaman mükafatlandırıyor, bunun en güzel örneği de Medyum Ali Gürses. Kendisiyle aşk büyüsü için çalıştım. Derdimi telefonda uzun uzun anlattım ve büyü yapılacak sevdiğim ile aramdaki ilişkiden bahsettim.
  Medyum Ali Hoca bu çalışmaların nasıl yapılacağını üstünkörü anlattıktan sonra, sadece manevi değil, aynı zamanda fiziki dünyada da bir şeyler yapmam gerektiğinden bahsetti. Evladına tavsiye verir gibi benimle ilgilendi. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.
  Büyünün sonucuna gelirsek, Medyum Ali Hoca’mın, abim diyebileceğim kadar sevdiğim bu adamın bana verdiği tavsiyeler ve allahıma bin şükür olsun yaptığı çalışmalar sayesinde, sevdiğim ile şu an bir aradayız. Bu büyük mutlulukta payı olan herkese, Medyum Ali Gürses’e, onu bulmama vesile olan arkadaşıma, herkese binlerce kez dua ediyorum.
  Kendisinin telefonu 05355906275 sitesi medyumali.com Ali ismini kullanan birçok şahıs olduğundan bilgilerini de paylaşmak istedim.

 94. MEDYUM SENNUR VE MEDYUM HÜLYA DENEN ŞARLATANLARDAN UZAK DURUN BAKIM İÇİN PARA GÖNDERDİM GÜNLERDİR ULAŞAMIYORUM PARAYI GÖNDERENE KADAR ANINDA TELİ AÇAN KADINLAR ŞİMDİ ORTADAN KAYBOLDU 100 TL İLE ZENGİN OLACAKLAR

 95. istanbul beyoğlundaki medyum ahmet metin özdemir e ulaşabilen var mı para gönderdim 3 gündür telefonlarımı açmıyor hakkında okuduklarım da korkuttu twitterı paylaşılmış twitter.com/ametinozdemir kendisini üniversitede görevli gibi tanıtıyor ama gerçek hayatta %100 garanti verip medyumluk yaptığı sonuç gelmeyince de telefonları engellediği söyleniyor genç biri zaten yine mi dolandırıldım

 96. MEDYUM TİBET DENEN SAHTE HOCAYA PARA KAPTIRDIM BENDE 1200 TL %100 GARANTİ OLMAZSA İADE DİYEREK PARAYI ALDIKTAN SONRA ENGELLEDİ SONRADAN ÖĞRENDİMKİ ESKİDEN MEDYUM OKTAYMIŞ İSİM DEĞİŞTİRMİŞ SİTESİNDEDE MİLLETE LAF SÖYLEYİP KENDİSİNİ DÜNYANIN EN GÜVENİLİR MEDYUMU GİBİ ANLATMIŞ AMA ARAŞTIRINCA ZATNE HAKKINDA BİR SÜRÜ ŞİKAYET VAR ADI DA TİBET BİLE DEĞİL 2 ŞAHIS TARAFINDAN YÖNETİLİYORMUŞ DOĞUKAN EKMEKÇİ VE AHMET METİN ÖZDEMİR İSTANBUL BAYRAMPAŞADAN ALLAH KORKUSU YOK BUNLARIN

 97. Uzun yıllardır birlikte olduğum bir erkek arkadaşım var. Lise yıllarında aldığımız karardan sonra düzenli bir ilişki yaşayacağımıza ve hayatımızı ona göre şekillendirmek istediğimizin kararını aldık ilk yıllarda ufak tefek kavgalar dışında çok büyük bir sıkıntımız yoktu ama gün geçtikçe her şey daha kötüye gitmedi. Evlilik hazırlığı yapmayı düşünürken ilişkimi nasıl yoluna sokabilirim endişesine kapıldım. Gün geçtikçe bana sevgi ile değil nefret ile baktığını hissettiğim günden beri bir karar aldım ve İnternette ve sosyal ortamda benim yaşadığım sıkıntılara benzer sıkıntılar yaşayan bir çok insan olduğunu gördüm ve elimdeki limitli parayı ortaya koyarak İnternet sitesinde gördüğüm Medyum Ali Gürses hocayı aradım saolsun beni tamı tamına 45 dakika dinledi ve genelde çözüm odaklı yaklaştı.Söylediklerine ikna oldum ve bana verdiği hesaba parayı aktardım 3 gün sonra elime bir zarfın içine konulmuş iki adet vefk ile 4 malzemeden oluşan bir şey geldi söylediği talimatları ise maile yoluyla gönderdi her gün düzenli bir şekilde bana gönderdiği dualar ile işlemi gerçekleştirdim bir haftanın sonucunda sevgilimde yavaş yavaş yumuşamaya başladığını hissetmeye başladım aradan 3 hafta geçti ve şu an için her şey yolunda gidiyor Allah sizden bin kere razı olsun hocam bu kadar kısa bir sürecin içerisinde bu denli bir işlemi başarmanızı hiç beklememiştim
  Benzer sorunu olan arkadaşlar için veriyorum 0535 590 62 75 numarası

 98. MEDYUM DOLUNAY, MEDYUM OLCAY, MEDYUM HAKAN ÜÇÜDE AYNI KİŞİ DİKKAT EDİN ŞEBEKE HALİNDE ÇALIŞIYORLAR FOTOKOPİ GÖNDERİYORLAR HİÇBİR ŞEY OLMUYOR SONRADA BAŞKA ÇALIŞMALAR ÖNERİYORLAR SİTESİNDEKİ VERGİ LEVHASIDA SAHTE SÜREKLİ İSİM DEĞİŞTİRİYOR ANCAK ŞUAN GÜNCEL İSİMLERİ BUNLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir