Geri Getirme Büyüsü

Tüm büyüler yapılırken tarih boyunca geliştirilen pek çok farklı yöntem kullanılabilir. Örneğin geri getirme büyüsü söz konusu olduğu zaman, ilk dönemlerden bu yana kullanılan pek çok farklı büyü tekniği ortaya çıkmıştır.

Günümüzde kullanılan gideni geri döndürme büyüsü yöntemlerinin büyük çoğunluğu malzeme ile yapılmaktadır. Bu malzemelerin neler olacağı tamamen medyum hocanın yapmış olduğu ön araştırmalar ile belirlenir. Enerji okuma olarak da geçen bu araştırma ile büyülenecek kişinin en iyi şekilde hangi büyüden etkileneceği tespit edilir, kullanılacak olan yöntem buna uygun belirlenir.

Muska gibi yöntemler çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle korunma amacıyla yapıldığı bilinen bu çalışmalar kimi zaman büyü amacıyla da kullanılabilir.

Geri Getirme Muskası Nedir?

Geri getirme büyüsü yapılırken muska kullanılması çok rastlanan bir yöntem değildir. Bu yöntem sadece istisnai durumlarda kullanılmaktadır. Özellikle çok etkili bir büyü yapılması gerekirse, muska şeklinde hazırlanan büyünün kişinin üstüne yerleştirilmesi gereklidir.

Geri getirme büyüsü amacıyla yapılan muskalar halk arasında muska gibi görünüyor olsa da aslında büyüdür. Muska ile sadece görünüşü benzer. Bu nedenle geri getirme muskası gibi bir çalışmanın varlığı sadece isimden ibarettir.

Gerçek bir medyum hoca, kendine başvuran kişinin her durumdan iyi sonuç alabilmesi ve istediği etkiyi görebilmesi için pek çok farklı yönteme başvurabilmektedir. Bunların yapılışı sadece muska görüntüsünde değil, çok daha çeşitli şekillerde olabilir. Gideni geri döndürme büyüsü yapılırken de aynı şekilde bu çalışmalara başvurulur.

Geri Getirme Büyüsü Malzeme Olmadan Yapılır Mı?

Bir medyum geri getirme büyüsü yaparken çok farklı malzemeler kullanabileceği gibi herhangi bir malzeme olmadan da istenen sonucu alabilir. Tüm medyumların çalışma yöntemleri kendi tercihlerine göre belirlenir. Eğer medyum hoca malzeme kullanılmamasını uygun görmüşse, etkili sonuç alabilmek için en doğru seçenek bu olacaktır.

Gideni geri döndürme büyüsü sadece medyumun nefes gücüyle yapıldığı zaman geri getirilecek kişiye bir şey verilmesi gerekmez. Muska gibi yöntemlerle yapılan büyülerde kişinin üzerine veya evine yerleştirilmesi gereken malzemeler bulunurken bu çalışmalarda malzemeye gerek duyulmaz.

Özellikle kişilere ulaşılamıyorsa veya herhangi bir nesne yerleştirilemiyorsa malzemesiz büyü yöntemleri tercih edilebilmektedir. Böylesi bir durum olduğu zaman medyuma bilgi vermeniz halinde yöntemi bu şekilde belirlemesi sağlanabilir.

İşinin ehli bir medyum, her durumda kendisine başvuran kişinin istenen sonucu almasını sağlayacaktır. İmkansız olan çalışmaları kabul etmeyecek, böylece maddi ve manevi mağduriyetlerin önüne geçecektir. Geri getirme büyüsü yaptırırken doğru medyumu seçerseniz bu konuda herhangi bir şekilde endişe etmenize gerek kalmaz.

Malzemeli veya malzemesiz yapılan büyüler arasında etki farkı da bulunmamaktadır. Hangi yöntem medyum tarafından uygun görülürse o yöntemin en etkilisi olduğuna emin olabilirsiniz.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Geri Getirme Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

 1. Iyi günler dilerim oncelikle, bu siteyi actiginiz icinde cok tesekkur ederim, deneyimimi paylasmak istiyorum belki yol gosterir ali gürses hakkinda olacak yorumum
  Abimin bir arkadasi bana asik oldu ama cok kotu niyetli bir insan ama abimle cok iyi anlasiyor ailem de seviyordu ben hic sevmiyordum o donemler cok baskı kurdular üstümde evleneceksin onunla biz oyle istiyoruz dediler ama ben istemedigimi defalarca belittim buna ragmen cok baski kurup zorladılar beni annemle aram bozuldu evde surekli depresyon icindeydim
  Internette dolasirken gazetenin birinde havas ilmiyle ilgili bir sey okumustum ali gürses hocanın adını oradan duydum zaten bir de bu manevi islerin gucunu bilen biriyim her gece dua ediyordum kurtulmak icin ama tabi yetmiyo bazen o yuzden ali hocayı aradım ben de ne yapabiliriz diye sormak icin
  Ali hoca bana soğutma buyusu calismasi yapabileceigini soyledi bu calismayi yaptıktan sonra senden kendi kendine uzaklasir dedi ben basta korkup endiselendim ama kimseye zararı olmayan bir calisma oldugunu soyleyince rahatladim yeniden
  Hoca calismayi yapti eve kadar gonderdi geldikten sonra dedigi gibi kullandim ve beklemeye basladim cok garip bir sekilde annem geldi yanima dedi ki uzulme ama bir haberim var o evlenecegin kisi baskasini seviyormus seninle evlenmekten vazgecmis
  Sonra annem benim uzuldugumu dusunup teselli falan etmeye basladi halbuki ben istemistim calismayla ben yaptirdim bu durumu
  Deneyimim cok olumlu istedigim sonucu aldim üstelik karakteri cok duzgun bir hoca ali gurses hoca her sordugum soruya yanit verdi yardim etti kafasını cok utuledim hocamin ama tek bir kotu soz bile etmedi allah bin kere razi olsun kendisinden ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim gerçekten muhtesem bir hoca
  (medyumalibey@gmail.com mail adresi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir