Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Gerçek medyum hocaların adını lekeleyen ve insanları mağdur eden dolandırıcı medyumlar ne yazık ki her çalışma için karşımıza çıkabilmektedir. Gerçek medyum hocalar bu konuda dikkatli olmanızı söylerken kimi zaman bu dolandırıcıların tuzağına düşmek çok kolay olabilmektedir.

Hangi çalışma olursa olsun, maneviyat ile alakalı tüm konular işinin ehline bırakılmak zorundadır. İşin ehline bırakılmaması durumunda herhangi bir şekilde etki edecek çalışma yapılması mümkün olmamaktadır. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilinmek zorunda ve gerçek medyum hocalar tespit edildikten sonra çalışmalar yapılmalıdır.

Gerçek medyum hocalar insanların mağdur edilmemesi için özel olarak çalışır. Hangi büyü çalışması olursa olsun kesin tutması için ellerinden geleni yapar. Yine aynı şekilde, tutmayan çalışmalara karşı ellerinden gelen her şeyi yaparak isteğinizin yerine gelmesini sağlarlar.

Dolandırıcı medyumlar yaptıklarını iddia ettikleri çalışma bittikten sonra ortadan kaybolacaktır. Hiçbir şekilde size yardımcı olmayacak, sizi kendi haliniz bırakacaktır. Bu tarz bir durumda doğal olarak mağduriyet yaşamak kaçınılmazdır.

Gerçek medyumların yaptığı tüm çalışmalar detaylı bir bilgi birikimi sayesinde tutar. Bu bilgi birikimi kısa sürede öğrenilebilecek bir şey değildir. Uzun yıllar süren bir eğitim ile bu bilgilere ulaşılır. Bu nedenle gerçek olduğunu iddia eden her medyumun eğitim almış olması çok önemlidir.

Dolandırıcı Medyumları Anlamak İçin İpuçları

Dolandırıcı medyumları anlamak nereye dikkat etmeniz gerektiğini bildiğiniz sürece oldukça kolaydır. Bu kişiler sizi kandırmak için türlü yöntemler geliştiriyor olsa da doğru şekilde araştırma yaparak, belli konulara dikkat ederek kandırılmaktan kurtulabilirsiniz.

Dolandırıcı medyumlar sürekli farklı telefon numaraları kullanarak kendilerini belli ederler. Bu kişiler sürekli olarak ifşa olduğu için telefonlarını devamlı değiştirme gereği duyarlar. Hatta kimi zaman farklı isimlerle de tekrar piyasaya çıktıkları görülebilmektedir.

Dolandırıcı medyumlar her zaman için para odaklı çalışacaktır. İlk söyledikleri şey çoğu zaman paradır. Sizin durumunuz ile ilgilenmez, sadece paranızı almaya çalışırlar. Gerçek medyumlar ise tam tersi sorununuz üzerine odaklıdır. Elbette tam tersini yapan dolandırıcılarla karşılaşmak da mümkündür. Size kendini gerçek bir medyum olarak inandırmak için sorununuz ile ilgileniyor gibi görünebilir.

Dolandırıcı Medyumları Yorumlar Sayesinde Anlayabilirsiniz

Dolandırıcı medyumlar pek çok kişiyi mağdur ettikleri için haklarında çıkmış çok sayıda yoruma rastlamak mümkündür. Bir medyum hakkında olumsuz yorumlar fazlaysa o kişinin dolandırıcı olma ihtimali çok yüksektir. Bu konuya dikkat ettiğiniz ve iyi bir araştırma yaptığınız sürede dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır sorusuna bir cevabınız olacaktır.

Dolandırıcılardan uzak kaldığınız ve işinin ehli olan medyumlar ile çalıştığınız sürece manevi alemlerden tam olarak istediğiniz sonuçları almanız mümkündür. Bu alemlerin sonsuz enerjisi her insana yardım etmek için yeterli güce sahiptir.

Sitemize gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. selamlar herkese… öncelikle bu sayfayı kurarak bizlere yol gösterdiğiniz için teşekkürler bende bugüne kadar 3-4 kişiye para kaptırmış biri olarak giden paradan ziyade umutlar ve geçen zaman yine internetteki yorumlardan yola çıkıp son çare medyum ali hoca ile irtibata geçtim. artık görüşmeden işlem yapmak istemiyordum açıkçası ama bana o güveni verdi ve kendisiyle işlemlere uzaktan başladık. bu arada ben almanya’dayım buraya ekspres kargo ile vefkimi gönderdi ve sonrasındada hep irtibatta kaldık verdiği süre 1-40 gündü 3. haftaya yakın 9 aydır görüşmediğim ve beni engellemiş olan eski sevgilim bana ulaştı ve tekrar bir araya geldik… mucize gibi birşey. hele bunları ta almanya’dan internetten bulduğum bir hocayla yaşamış olmam büyük mucize. ali gürses hocaya teşekkürlerimi sunmak istedim bu vesiyleyle. geri getirme bağlama konusunda mutlaka kendisine danışın derim. +90 0535 590 62 75 kendisinin numarası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir