Soğutma Büyüsü

Büyüler, gayb alemlerinin enerjilerini kullanarak gerçekleştirilen ve kişilerin bu enerjileri kullanarak hayatlarında bazı menfaatler elde etmesine olanak sağlayan çalışmalardır. Hangi büyü yöntemi olursa olsun, uygulanan çalışmalar hem gaybi alemde, hem de dünyevi alemde farklı etkilere sahiptir. Bazı kötü niyetli büyüler bu etkiler nedeniyle fiziksel alemde sorunlara yol açabiliyor olsa da, iyi niyetle yapılan ve zarar verme çabası içermeyen büyülerde herhangi bir tehlike ortaya çıkmamaktadır.

Medyum hocalar, soğutma büyülerini kötü niyetlerle gerçekleştirmezler. Soğutma büyüsünde hangi yöntem kullanılıyor olursa olsun, her şartta olumlu ve iyi bir etki ortaya çıkar. Hiçbir koşulda zarar vermeyeceği gibi, iki kişinin arasında soğukluk ortaya çıkarmak için yapılıyor olsa bile, kişiler arasında zararlı duygular oluşturmadan bu durumu gerçekleştirecektir.

Halkın yaygın yanılgısının aksine, büyüler uygulayıcılarına veya uygulanan kişiye herhangi bir zarar vermez. Sadece kişilerin isteklerinin ortaya çıkarılması için özel çalışmalarda kullanılan bu yöntemler, tamamen iyi niyetlidir ve tehlike yaratmazlar. Soğutma büyüsü de aynı şekilde yalnızca iyilik yaratmak için kullanılır.

Büyü, gayb alemlerinin fiziksel dünyaya bir hediyesi olarak kabul edilir. Bu hediyenin tehlike yaratması veya istenmeyen sonuçlar ortaya çıkararak insanlara zarar vermesi mümkün değildir. Bu nedenle, özellikle soğutma büyüsü gibi masum büyü çalışmalarını yaptırırken zarar görmekten veya zarar vermekten çekinmenize kesinlikle gerek yoktur.

Medyum hocalar, zarar verme potansiyeli olan büyülerde bile kimsenin zarar görmemesi için özel çalışmalar uygularlar. Korunma çalışmalarından farklı tılsımlara kadar, pek çok farklı yöntemle büyünün potansiyel zararı engellenebilir. Ancak, soğutma büyüsü için yapılan uygulamalarda bu tarz bir korunma ihtiyacı bulunmaz. Soğutma büyüsü, yanlış yapılsa ve uygulama tamamen farklı olsa bile, zarar vermez, yalnızca etki etmeyerek çalışmanın boşa gitmesine neden olur.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Soğutma Büyüsü” görüş

  1. Bağlama büyüsü ile ilgili çok araştırma yaptım ama tutarlı bir medyum hoca olarak sadece ali gürses hocayı gördüm. Kendisinin kariyerini araştırınca da zaten her şey ortaya çıkıyor. Işlemi yaptırdığımda çok basit bir şey olarak düşünüyordum ama hocanın anlattıklarını görünce öyle olmadığını anlamış oldum. Yaptığı işlemden sonra anında farkı ve durumu hissetmeye başladım gerçekten de söylendiği gibi bir hocaymış emin olun. Çok başarılı ve tam istediğim gibi sonuç aldım bağlama çalışmasından hocayla alakalı iletişim bilgilerini de ihtiyacı olanlar için bırakıyorum: 535 590 62 75 üzerinden ulaşabilirsiniz iletişim kurma konusunda çok iyi bir hoca sorularınıza net yanıt veriyor ayrıca onu da çok sevdim

  2. Daha önce hiç çalışma yaptırmadım. Evimizin huzurunun kaçması üzerine Medyum Ali Gürses’i buldum. Çok araştırma yaptım herkes tarafından tavsiye edilmesi üzerine kendisine güvendim. Pişman da olmadım gerçekten çok başarılı bir hocaymış. Medyumali.com sitesinde yazan bilgilerden ulaştım kendisine. Bana bir bağlama büyüsü yapmayı tavsiye etti. Yapılan işlemden sonra zaten kısa sürede her şey rayına oturdu. İşlem çok kaliteli gerçekten ama benim asıl teşekkür etmek istediğim konu hocanın ilgi ve alakası oldu. Çalışma bittikten sonra bile arayıp bir sıkıntı var mı diye sordular. Çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir