Yumurta Büyüsü

Ayırma amacıyla kullanılan en yaygın büyü çalışmalarından biri olan yumurta büyüsü pek çok farklı yöntem ile uygulanabilen bir çalışmadır. Bu çalışma tarihin çok eski dönemlerinden beri kullanılıyor olması nedeniyle medyum hocalar tarafından uzmanlık kazanılan bir uygulamadır.

Büyü çalışmaları tarih boyunca ne kadar sık kullanılırsa o kadar bilgi edinilmesi mümkündür. Büyüler ile ilgili bilgi edinebilmek sadece tek bir medyumun yapabileceği bir olay değildir. Örneğin, yumurta büyüsü söz konusu olduğu zaman büyüyü yapan medyum hocaların bilgi edinebilmesi nesiller sürmektedir. Bunun temel nedeni gayb alemlerinin karmaşık yapısıdır.

Öte alemler fazlasıyla karmaşık olduğu için bilgi edinmek için tek bir insan ömrü yetmemektedir. Medyum hocalar uzun yıllar boyunca çalışarak bilgi edinir, manevi alemlere bu sayede ulaşabilmek mümkündür. Yumurta büyüsünde kullanılan tüm büyü yöntemleri de aynı şekilde nesilden nesile aktarılan çalışmalardır.

Medyum hocalar en ufak bir büyüde bile çok karmaşık ilimlere ve yöntemlere başvururlar. Yumurta büyüsü basit bir ayırma büyüsü olarak biliniyor olsa bile tam olarak öğrenebilmek, gereken işlemleri yapabilmek çok uzun soluklu bir eğitimle mümkündür. Bu nedenle hiç kimsenin evde öğrendiği yöntemlerle, kendi kendine büyü yapabilmesi mümkün değildir. Her konuda olduğu gibi yumurta büyüsünde de iş her zaman bu alanda uzmanlaşmış olan medyum hocalara bırakılmak zorundadır.

Yumurta Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Manevi alemlerde gerçekleşen olayların dünyamıza yansıması sadece çeşitli etkilerin sağlanması ile mümkün olabilir. Yumurta büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin istenen şekilde etki edebilmesi için mutlaka diğer alemlerden gelen bir kaynak bulunması gerekir.

Öte alemlerde olan olaylar hiçbir zaman dünyamıza göre yorumlanamaz. Dünyamızda gerçekleşen her türlü olayın fizik kanunlarıyla açıklaması olsa da büyüler bu dünyaya ait değildir. Bu nedenle ne gibi durumlarda büyünün tutacağını, kaç günde etki edeceğini tam olarak söylemek mümkün değildir. Yumurta büyüsü yapan medyum hocalar da hiçbir zaman kesin bir tarih vermeyecek, büyülerin ne zaman tutacağını bu şekilde belirtmeyecektir.

Medyumlar yalnızca tahmini olarak büyülerin etkisi konusunda tarih verebilir. Bu tahminleri de bugüne kadar yapmış oldukları büyülerden edindikleri tecrübelere dayanır.

Yumurta Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Yumurta büyüsünün kesin olarak tutma gibi bir ihtimali bulunmaz. Tüm büyüler için geçerli olduğu üzere büyülerin sadece çok yüksek ihtimalle tutması sağlanabilir. %99 ihtimalle tutacak olsa bile hiçbir medyum büyülerin kesin tutacağını söylemeyecektir. Bu durum geleceği görmek anlamına geleceği için hiçbir medyum bunu yapamayacaktır.

Yumurta büyüsüne kıyasla çok daha etkili olan papaz büyüsünde tutma ihtimali daha fazladır. İşinin ehli olan medyum hocalar çoğu zaman papaz büyüsünü kullanarak istedikleri etkiyi almaktadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Yumurta Büyüsü” görüş

  1. papaz büyüsü çok karmaşık olduğunu bildiğim bi çalışma bu yüzden herkese de güvenebileceğimi bildiğim için detaylıca araştırma yaparak birini buldum. İnanın bana üç ay falan araştırmışımdır. Bir sürü insanla konuştum Medyum Ali gürses kadar içime sinen hiç kimseyi bulamadım.
    Ali hoca ile çalışmaya başladıktan sonra her an bilgi alabildim, en sevdiğim kısım da bu oldu. Bir haftada büyünün biteceğini söyledi. Bir haftada iki defa telefon açtım hepsinde sorduğum sorulara cevap verdi. Etki süresi olarak 1 – 21 gün dedi, diğerleri çok uçuk süreler söylüyordu. Ali Gürses hocamız bu konuda başarısını benim gözümde ispatlamış bir isimdir. Daha 10 gün olmadan ben etkiyi görmeye başladım. Bağlama amacıyla yapılan bir işlemdi bu kadar kısa sürede bu kadar güzel etki göreceğimi tahmin bile edemezdim başta bu tür sitelerdeki Ali hoca ile ilgili yorumlara güvenemezdim ancak gerçekten doğruymuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir