Şirinlik Büyüsü

Medyum hocalar büyüler söz konusu olduğunda onlarca farklı teknik ve yöntem kullanarak insanların isteklerini yerine getirebilir. Şirinlik büyüsü gibi yaygın olarak talep gören büyü çalışmalarında da çok çeşitli büyü yöntemleri kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazılarında zor bulunan nadir malzemeler kullanılırken bazı yöntemlerde herhangi bir malzemeye ihtiyaç bile duyulmamaktadır.

Medyumlar büyülerin malzemelerini belirlerken kendi tecrübe ve bilgi birikimlerinden yararlanır. Bu işlemin nasıl yapıldığı hiçbir zaman sıradan insanlar tarafından bilinemez. Şirinlik büyüsü yapan bir medyum hoca hangi büyü yöntemini ve malzemesini kullanacağını yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi sayesinde kararlaştırır. Sıradan insanlar hiçbir koşulda bu bilgilere erişemez.

Medyumların yaptıkları büyülerde bazı durumlarda özel ve nadir bulunan malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin kendilerine ait enerjisel bir etkisi bulunur. Gerçek medyum hocalar, bu etkileri çok net bildikleri için şirinlik büyüsü yaparken kullanılacak olan büyü malzemelerini tam doğru şekilde belirler.

Şirinlik büyüsü gibi büyülerde malzemeler çok değişken olabilir. Kimi zaman mumlar, tütsüler kullanılırken kimi zaman daha farklı ve büyü yapılacak olan kişiye ait özel eşyalara da ihtiyaç duyulabilir. Hangi malzemenin ne zaman kullanılacağı tamamen medyum hocanın vereceği karar neticesinde belirlenir. 

Şirinlik Büyüsü Malzemeleri Nasıl Bulunur?

Şirinlik büyüsü yapan medyum hocalar bu konuda yıllar süren bir eğitimden geçer. Sadece bu büyü değil, diğer büyülerde de uzmanlaşmış olan medyum hocaların yapacakları büyü çalışmaları da bu eğitimler sayesinde tutmaktadır.

Büyünün yapım aşaması tamamen medyum hocanın sorumluluğunda gerçekleşen bir süreçtir. Uzman medyum hocalar hiçbir zaman insanlardan malzeme talebinde bulunmaz. Hangi malzemenin en doğru etkiyi yaratacağını sıradan insanların bilmesi mümkün olmadığı için medyum hocalar malzemeleri kendileri temin edecektir. Şirinlik büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler de yine aynı şekilde medyum hocalar tarafından temin edilir.

Evde bu tarz bir büyü yapmak hem malzemeleri temin edemeyeceğiniz hem de medyum hocalar kadar bilgi ve nefes gücüne sahip olamayacağınız için mümkün değildir. Büyü ile ilgili en basit bir konu bile düşünüldüğünde, neden bir medyum hoca ile çalışmanız gerektiği rahatlıkla anlaşılmaktadır.

Şirinlik Büyüsü Eksik Malzemelerle Yapılır Mı?

Şirinlik büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin tutabilmesi için yapılan büyünün eksiksiz olması gereklidir. Eğer medyum hoca malzemelerle büyü yapmaya karar vermişse, bu malzemelerin tam olarak istediği gibi olması çok önemlidir.

Öte alemlerde var olan enerjileri kullanmak düşünüldüğü kadar kolay değildir. Bu alemlerin enerjileri hassastır. Bu nedenle medyum hocaların yöntemleri kusursuz olmak zorundadır. Şirinlik büyüsü hangi yöntemle yapılıyor olursa olsun mutlaka doğru ve eksiksiz yapılmalıdır. İşini iyi yapan medyumlar ile çalışmanız bu konuda herhangi bir problem yaşamanızın önüne geçecektir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bunları okumak ve dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir