Samsun Medyum Hocaları

Hayatımızın her noktasında öte alemlere ait bilgilerle, bu alemlerin yansımaları ile karşılaşmak mümkündür. İnsanlık tarihi ile yaşıt olan büyü gibi işlemler, tarihin her döneminde popüler olmuş, her kültürden insan tarafından yapılmıştır. Samsun medyum hocaları tarafından bugün de yapılan pek çok büyü çalışmasında insanların yaşantısında değişim yaratabilen sonuçlar alınabilmektedir.

Büyü yapabilmek için diğer dünyaları tanımak ve bilmek gereklidir. Bizler fiziki bir alemde yaşarken öte dünyalarda karşımıza çıkan tesirler hayatımızı doğrudan etkilemektedir. Samsun medyum hocaları gibi medyumlar aracılığıyla çok yakından tanıdığımız diğer alemlerde gerçekleşen tüm olaylarda güçlü enerjiler baş roldedir.

Manevi alemlerde var olan enerjileri tanımak, bir medyum hocanın almış olduğu eğitimin temelini oluşturmaktadır. Her ne kadar manevi boyutlarda da olsa fiziki yaşantımızı doğrudan etkileyen bu enerjiler pek çok büyünün de temeli niteliğindedir. Medyumlar, enerjilerin nasıl işlediğini, kullanıldığını bilmedikleri sürece büyü yapamayacaktır.

Samsun medyum hocalarının da belirttiği üzere büyü çalışmalarında ilimler önemli rol oynamaktadır. Bir medyum hocanın enerjiler konusunda bilgisi ne kadar fazla olursa olsun ilim konusunda bilgi sahibi olmadığı zaman bu enerjileri istediği şekilde yönlendirebilmesi mümkün olmayacaktır. İlim, manevi alemdeki olayları lehimize çevirebilmemiz için en önemli gerekliliklerden biri olarak bilinmektedir.

Elbette bu ilimler herkesin ulaşabileceği şeyler değildir. Samsun medyum hocaları gibi bu alanda ilerleyen kişiler, el verme yoluyla tüm bu ilimleri öğrenmekte ve büyülerde kullanabilmektedir. Sıradan bir insanın bu kudretli bilgilere erişmesi hiçbir koşulda mümkün değildir.

Havas İlmi Çok Sık Kullanılan İlimlerdendir

Büyülerde kullanılacak enerjilerin daha yakından anlaşılması ve doğru yönlendirilebilmesi için medyum hocalar pek çok kez havas ilmine başvurmuştur. Samsun medyum hocaları tarafından da sıkça kullanılan bu ilim yine medyumluk eğitimi sırasında öğretilmektedir.

Havas ilmi ile duaların ve surelerin gücüne erişmek mümkündür. Bu ilmi kullanan bir medyum hoca, yaptığı büyü çalışmasının çok daha etkili olduğunu görecek, her zaman daha iyi sonuçlar almayı başaracaktır.

Samsun medyum hocaları tarafından da kullanılan havas ilmi sadece büyü için değil, daha sayısız manevi çalışma için de kullanılmaktadır. Özellikle, büyü enerjisi içermeyen işlemlerde havas gibi ilimlerin önemi çok yüksektir.

Vefkler Havas Olmadan Yapılamaz

Bazı Samsun medyum hocaları tarafından yapılabilen, çok kadim dönemlerden bu yana hayatımızda bulunan vefk çalışmalarında havas ilmi olmadan sonuç elde edebilmek imkansızdır. Bu çalışmalarda kullanılan her şey havas gibi ilimler temel alınarak belirlenmektedir.

İlimleri bilmek medyum hocalara enerjileri kontrol etmek ve istenen doğrultuda yönlendirmek açısından kolaylık sağlar. İlim bilgisinin bunu nasıl sağladığını bilmek bizler için mümkün değildir. Bu gibi bilgiler, Samsun medyum hocaları da dahil olmak üzere, alanında uzmanlaşan medyumlar tarafından bilindiği, gizli tutularak sadece el verme yoluyla aktarıldığı için anlaşılması fazlasıyla zor konulardır.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı yazarak insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *