İyi ve Kötü Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

İyi ve kötü medyumlar nasıl anlaşılır? Medyumlar, yüzyıllardır süregelen gelenekleri devam ettiren kişilerdir. İnsanlara ezelden beri yardımcı olan medyumlar, günümüzde manevi uygulamalar konusunda adlarını herkese duyurmayı başarmışlardır. Bu kadar popüler olan bir mesleğe saygısı olmayan kişiler ise sahtekarlık ve dolandırıcılık gibi hain planları ile insanlardan menfaat elde etmeye çalışmaktadırlar.

Medyumlar, bilge insanlardır. Onların bilgeliği sadece yaptıkları işlemlerde değil aynı zamanda ilim, irfan, teknoloji gibi bilim ürünlerine karşıda geçerlidir. Hayatları boyunca kendilerini geliştirmek için uğraşan medyumlar, pek çok ilme vakıf olmuşlar ve bu ilimler sayesinde uygulamalarındaki başarı yüzdelerini artırmışlardır.

Dışarıdan bakan insanlar için medyumluk oldukça popülerdir. Bunun sebepleri:

  • Kariyer
  • Otorite
  • Maddi gelir

Gibi çekici unsurlar olabilmektedir. Ancak işin içerisine girildiğinde sadece Gayb alemlerinin varlıkları ile dahi iletişim kurmak son derece zordur ve risklidir. Bu nedenle doğuştan özel yeteneklere sahip olan kişiler medyum olabilir ve bu yetenekleri olmayan kişiler ise sadece sahtekar olabilir.

İyi ve Kötü Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

İyi veya kötü medyum denebilmesi için kişide bazı özelliklerin net bir şekilde görülebilmesi gerekir. Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Maddiyat: Gerçek bir medyum için öncelik hiçbir zaman para değildir. Maddi gelir elbette onların da geçinebilmesi ve ihtiyaçlarını giderebilmesi için gereklidir. Ancak her şey para demek değildir.
  • Bilgelik: Gerçek bir medyum Havas ilminden gök bilimine kadar pek çok konuda bilgi sahibi olan kişidir. Bu kişilerin bilgelikleri onlar ile yapacağınız sohbet esnasında rahat bir şekilde fark edilebilir.
  • Yetenek: Gerçek bir medyum doğuştan gelen bazı yeteneklere sahiptir. Bu yetenekler ile birlikte kısa sürede sizlere yardımcı olur ve yapacakları işlemlerde de sizleri destekler. Yetenekleri sayesinde duru görü ve trans yapabilme özellikleri ön plana çıkar.
  • Kişilik: İyi ve kötü medyumlar nasıl anlaşılır sorusundaki en önemli detaylardan bir tanesi de medyumların kişilikleridir. Medyumlar, sahip oldukları kişilikleri ile birlikte çok konuşmaz, laf anlatmaz. Sizlere bilmeniz gerekenleri söyler ve sonra işine bakar. Gevezelik ile vakit harcamayı sevmez.

Bunun gibi özellikler sizlere iyi bir medyumu bulma konusunda yardımcı olacaktır. İyi bir medyumu bulmak için ise muhakkak disiplinli bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Aksi bir durumda iyi bir medyumu asla bulamazsınız.

İyi ve kötü medyumlar nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreç içerisinde medyumlar ile ilgili olarak pek çok farklı konu ele alınabilir. Ancak onların özelliklerini bilmek, yetenekleri ile ilgili bilgiler almak sizler için hayati önem taşır. Ancak bu şekilde aradığınız profesyonel, işinin ehli ve bilge medyuma ulaşabilirsiniz.

Sitemizde araştırmalarınızda sizlere rehberlik edebilecek olan medyum yorumları bulunmaktadır. Ziyaretçiler tarafından yapılan bu yorumlara bakarak aradığınız özellikteki bir medyumu bulabilirsiniz. Medyumlar hakkında yapılan yorumları okumak ve onları incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir