Büyü Nasıl Bozulur?

İnsanlar üzerinde ortaya çıkan büyü etkileri kimi zaman çok eskilerde yapılmış bir büyüden kaynaklı olabilir. Normalde herhangi bir problem yaşamayan biri, büyü yapıldıktan yıllar sonra büyü bozma işlemine ihtiyaç duyacak kadar yoğun büyü tesiri altına girebilmektedir.

Büyülerin dünyevi alemin kuralları ile çalışmadığı unutulmamalıdır. Bir büyünün etki edebilmesi tamamen metafizik alemlerinde gerçekleşen olaylar ile mümkündür. Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan büyü eninde sonunda etki edecektir. Bazen elde olmayan ve insanların henüz tam olarak bilmediği gaybi sebepler ile bu etki yıllar sonra bile görülebilir.

Büyü bozma çalışmaları, büyülerde olanın aksine hemen etki eden işlemlerdir. Bir büyü yapılırken manevi alemlerin dünyevi aleme yansıması gerekirken, büyü bozma işlemi yapılırken zaten var olan bir enerjinin etkisini silmek için çalışılır. Bu nedenle herhangi bir beklemeye gerek duyulmadan, direkt olarak çok kısa sürelerde sonuç elde edilebilmektedir.

Eskiden Yapılan Büyüler Bozulabilir Mi?

medyum ali gürses

Manevi alemlerde, dünyada olduğu gibi herhangi bir son kullanma tarihi bulunmaz. Enerjiler hiçbir zaman eskimez veya zamanla birlikte yıpranarak etkileri azalmaz. Bu nedenle yapılan bir büyü çalışması çok uzun yıllar boyunca aynı şekilde etkisini göstermeye devam eder.

Yıllar önce yapılmış bir büyüyü bozmak da tıpkı yeni yapılmış bir büyüyü bozmak gibi mümkündür. Ancak, eski büyüler için yapılan büyü bozma çalışmaları çok daha güçlü bir nefes gücüne ihtiyaç duyar. Bu büyüler kişileri tam olarak tesir altına almış olacağı için kolay kolay bozulamaz. Gerçek medyum hocalar büyü bozma çalışması yaparken bu tarz büyüler için özel yöntemler kullanarak çözüm bulur.

Eski Büyüler Kesin Bozulur Mu?

Büyü bozma çalışmalarında da büyü çalışmalarında olduğu gibi bir kesinlikten bahsetmek mümkün olmaz. Büyü bozulurken enerjilere etki etmek gerekir. Bu etkinin sınırlı kalacağı durumlarla karşılaşmak mümkündür ancak çoğu zaman her büyü bozulabilir.

Eski büyülerde kullanılan yöntemler bugün kullanılmıyor olabilir. Yine aynı şekilde, malzeme ile yapılmış olan eski büyülerde bu malzemelerin nerede olduğunu bulmak oldukça zor olabilmektedir. Kimi zaman büyü malzemelerinin bulunamadığı bile görülebilir.

Büyü bozma işlemi yapan medyum hocalar her durumda insanların büyü tesiri altından kurtulması için ellerinden geleni yaparlar. Kimi zaman malzemeler bulunamamış olsa bile tesirli bir büyü bozma yöntemi ile istenen sonuç alınabilir.

Hangi durumda büyünün bozulacağı sadece medyum hoca tarafından yapılan özel inceleme ile bilinebilir. İşinin ehli bir medyum ile çalıştığınız sürece büyü bozma çalışması çok daha kolay ve hızlı şekilde yapılabilir. Bu nedenle çalışacağınız medyumu iyi araştırmanız önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de medyumlar ile kendi yaşadığınız deneyimleri paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir