Yıldızname Nedir?

Bir yıldızname uygulaması yapılırken, başta astroloji olmak üzere, yaklaşık on farklı ilim birbiri ile harmanlanır. Bu ilimlerin her biri ayrı bir hesaplama gerektirdiği için, yapılan uygulamalardan net sonuç alabilmek için tüm bu ilimlerde uzmanlık seviyesinde ilerlemek gereklidir. Yıldızname bakan hocalar, bu açıdan oldukça karmaşık bir eğitimden geçer ve yıllar boyu elde ettikleri tecrübeler ile bu eğitimlerini birleştirirler. En sonunda, bu uygulama yapılır ve talep eden kişinin istediği bilgiler yıldızname vesilesiyle alınır.

Yıldızname bakan hocalar, kadim uygarlıklardan bu yana gelen pek çok ilginç ilim dalını kullanmaktadır. Fal uygulamalarındakinden oldukça uzak şekilde, gaybi alemler hakkında bilgi almak söz konusu değildir. Yıldıznamede sadece ilim ve bu ilim sayesinde elde edilen bilgi vardır. Yine aynı şekilde, falcıların yaptığı gibi, yıldızname bakan hocaların geleceği göstermesi söz konusu değildir.

Yıldızname bakan hocalar, tamamen ilim üzerinde çalışırlar. Bu çalışmalar içerisinde hiçbir şekilde başka varlıkların etkisi bulunmaz. Tamamen dünyevi ve gaybi ilimler kullanılır. Yaygın kanının aksine, cinler veya farklı bedensiz varlıklar, yıldızname uygulamaları ile alakalı değildir.

Yıldızname, pek çok noktadan fal ile ayrılmaktadır. Özellikle varlıkların kullanılmaması, yıldızname bakan hocaların sadece ilim üzerine çalışıyor olması, fal ve benzeri uygulamalardan çok uzak olmasına neden olmaktadır.

Yıldızname çalışmaları özel olarak yıllar boyu geliştirilen uzmanlığın kullanılmasını gerektirir. Her yıldızname baktığını söyleyen hoca, bu kadim ilmi gerçekleştiremez. Sadece bilginin de yetmediğini söylemek doğru olabilir. Yıldızname bakan hocalar, aynı zamanda tecrübeye de sahip olmak zorundadır. Bu tecrübe ise, sadece bu alanda yıllar boyunca çalışarak elde edilebilir.

Yıldızname baktırmak istiyorsanız, bu konunun cinlerle veya fallarla herhangi bir alakası olmadığı hakkında emin olabilirsiniz. YIldızname, yalnızca çeşitli ilimler ve bununla alakalı çalışmaların kullanılması ile bakılmaktadır.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Yıldızname Nedir?” görüş

 1. Kiminle çalışırsanız çalışın ama kesinlikle Medyum Ebru ile çalışmayın.
  Bu kişiye vefk yaptırmak için para ödedim. Gönderdiğim parayı cep bank ile talep etti, çektiğine dair bildirim geldi.
  Ben parayı almadım diye iddia etmeye başladı. Parayı nasıl alamaz, resmen gelen kanıtlar mesajlar var, kadına hiçbirini kabul ettiremedim. Bu dolandırıcı tekrar yaparım ama tekrar para gönder dedi üstüne bir de. Resmen paramı çalmış oldu, bu dolandırıcılık da değil resmen hırsızlık!

 2. ben ali hocaya yıldızname baktırdım gerçekten yaşadıklarımı kelimesi kelimesine söyledi aynı gün dönüyor ücretli bakıyor ama hakkını veriyor ali gürses tam adı 05355906275 telefonu öneririm.

 3. Ali Gürses hocanın başarı vefkini anlatmak istiyorum, hem memnuniyetimi dile getireceğim hem de yorumlarda sorusu olan arkadaşların merak ettiklerine yanıt vereceğim.
  Ben iki ay önce sınavım için bir vefk işlemi yaptırdım. Konuşmamızda 1-40 gün arasında etki edeceğini söylemişti, ona uygun bir tarih belirleyerek en uygun tarihte çalışmayı yaptırdım. Çalışma bir haftada elime ulaştı, çok hızlı şekilde teslim etti. Hiçbir sorun yaşamadım bu konuda. Kargonun takibine kadar her şeyi yapabildim, şeffaf bir süreç geçti.
  Gelen vefki kullanırken bazı dualar okumam gerektiğini söyledi. Okumalarımı eksiksiz şekilde yaptım, tabi bir yandan sınava da hazırlıklarımı ihmal etmedim. İkisinin bir arada yürütülmesi gerektiğini söylemişti Ali hoca.
  Sınavımdan çok iyi sonuç aldım. Beklediğimden çok daha iyi oldu. Takılacağımı düşündüğüm tüm yerlerde hiç takılmadan sorunsuz şekilde sınavı geçmeyi başardım. Bu konu ile ilgili düşündüğümden çok daha iyi sonuç aldığım için paylaşmak istedim.
  Bu gibi vefklere pek fazla inancı olmayan biri olarak beklentilerimi karşılayan ve hatta düşüncelerimi değiştiren bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sorusu olan arkadaşlar varsa onların da sorularını yanıtlayabilirim, çünkü çok araştırdım ve vefk konusunda öğrenmediğim şey kalmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir