Geri Döndürme Büyüsü

İnsanların hayatlarından çıkardıkları kişileri bir an önce geri istemeleri oldukça normal bir durum olarak karşımıza çıkıyor. İnsanlar, bu tarz bir durumlarda aceleci davranabiliyor olsa da, geri döndürme büyüsünün etki süresine, ne yazık ki bu aceleciliğin herhangi bir katkısı bulunmuyor.

Medyum hocalar, geri döndürme büyüsü yaptıkları zaman, her daim bu büyünün en kısa sürede etki göstermesi ve geri gelmesi istenen kişinin bir an önce büyüyü yaptıran kişiye dönmesi için ek uygulamalar gerçekleştirmekte. Kimi zaman zikirler, kimi zaman bazı diğer çalışmalar ile desteklenen geri getirme büyüleri, bu sayede oldukça hızlı etki etmekte ve istenen sonuçları vermekte.

Geri döndürme büyüsü de dahil olmak üzere, hangi büyü olursa olsun ne kadar sürede etki edeceği konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir. Bir büyünün ne kadar sürede tutacağı, yalnızca uygulayan medyum hocanın bilgisi ve kuvveti dahilindedir. Eğer medyum hoca, geri döndürme büyüsü konusunda yeteri kadar tecrübeli değilse, büyünün tutma zamanı gecikecek veya etkisi azalacaktır. Aynı şekilde, tecrübeli medyum hocaların büyüleri çok daha kısa sürede tutacak ve çok daha etkili sonuçlar verecektir.

Medyum hocalar, özellikle geri döndürme büyüsü gibi hassas büyüleri uygularken oldukça dikkatli davranırlar. En ufak hatanın veya büyü uygulamasında yapılacak bir yanlışın bile ters tepki gösterebilme, büyüyü bozabilme ihtimali olması nedeniyle, geri döndürme büyüsünün mutlaka tecrübeli kişiler tarafından uygulanması gerekir.

İnternette pek çok yerde karşınıza çıkacak olan geri getirme büyüsü teknikleri, hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Özellikle birden fazla kişiyi etkileyerek çalışan, bu eski büyü yönteminin sıradan kişiler tarafından uygulanması mümkün değildir. Bu açıdan, hem büyünün sağlıklı olması, hem de kısa sürede tutması açısından, işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız elzemdir.

Sitemize gelen tüm yorum ve şikayetler tek bir başlık altında ana sayfamızda toplanmaktadır. Siz de yorum yapmak veya gelen yorumları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Geri Döndürme Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Arkadaşlar para mevzularına gelince her zaman ulaştığınız Medyum Mehmet parayı aldıktan sonra tek bir sefer bile telefonuma kendisi cevap vermedi.
    Parayı alana kadar hep benimle muhatap olacaksınız asistanım yok diyerek kandırıyor, parayı aldıktan sonra işin rengi değişiyor, devamlı olarak asistanları ile konuşmak zorunda kalıyorum.
    Bu şekilde davranmış olması kabul edilebilir değil, tutmayan büyüsü nedeniyle sürekli asistanları ile muhatap oldum.
    Hiçbir çözüm de üretmediler, devamlı bir oyalama yaparak bana büyük bir mağduriyet yaşattılar. Kesinlikle çalışmanızı önermiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir